Najnowszy Loteria Wyniki w 2023

Wyniki Lotto są częścią podróży w lotto. Mimo że to nie koniec drogi, jest to zdecydowanie najbardziej ekscytująca część procesu. Wyniki Lotto pokazują najnowsze liczby, które zostały wylosowane dla konkretnego lotto. Jeśli zagrałeś w lotto i wylosowane liczby pasują do wybranych przez Ciebie liczb, wygrywasz! Dlatego znajomość świeżych wyników lotto jest kluczowa w przypadku gier loteryjnych. Tutaj podajemy najnowsze dane o najnowszych rysunkach.

Zobacz wszystkie wyniki loterii online, takich jak: Cash for Life, El Gordo, EuroJackpot, EuroMillions, Lotto 6/49, MegaMillions, Mega-Sena, OZ Lotto, Powerball, SuperEnalotto
Powodzenia i mam nadzieję, że to Twój szczęśliwy dzień!

Główne losowanie lotto w Wielkiej Brytanii odbywa się w środowe i sobotnie wieczory. Ponumerowane kule są losowane z maszyny, aby z tego losowania utworzyć zwycięskie liczby. Wylosowanych jest sześć liczb głównych i jeden numer kulki bonusowej. Zwycięzca głównej wygranej musi mieć tylko sześć głównych liczb. Jeśli mają pięć, nadal mogą wygrać dość wysoką nagrodę, jeśli wybrali numer kulki bonusowej zamiast jednej z liczb losowania głównego.

Pokaż więcej

Austriacka loteria, znana również jako 6/45, jest preferowaną loterią dla Austriaków i innych graczy na całym świecie. Jest to dwutygodniowe lotto kosztujące 1,20 €, w którym gracze muszą wybrać sześć z 45 liczb, aby mieć szansę na wygranie minimalnego jackpota w wysokości 1,5 miliona €. Bilety można kupić u autoryzowanych sprzedawców, jeśli są fizycznie obecne w Austrii. Bilety można również kupić online zarówno w Austrii, jak i poza nią.

Pokaż więcej

Pick 3 to popularna loteria państwowa rozgrywana w Belgii. Jest on losowany każdego dnia tygodnia o godzinie 20:00 czasu UTC. Wejście kosztuje 1 € i można w nie grać w POS lub online przez graczy z Belgii i spoza niej. Gracze po prostu wybierają trzy z puli od zera do dziewięciu liczb i wybierają opcję gry, w którą chcą zagrać. Jackpot w wysokości 500 € jest wypłacany za prawidłowe dopasowanie wszystkich trzech cyfr w kolejności losowania.

Pokaż więcej

Chorwacja Loto 6/45 jest obecnie dostępna do gry tylko w Chorwacji. Jest to losowanie, które odbywa się co dwa tygodnie o godzinie 20:00 czasu lokalnego w czwartki i niedziele. Można w nią grać online na oficjalnej stronie Hrvatska Lutrija lub u jednego z autoryzowanych sprzedawców loterii w Chorwacji.

Pokaż więcej

Sportka to loteria organizowana przez firmę Sazka w Czechach i losowana 3 razy w tygodniu w środę, piątek i niedzielę. Jest dostępny tylko dla mieszkańców Czech i można go kupić w punkcie sprzedaży lub online. Każda gra kosztuje 20 CZK, z możliwością wypełnienia 10 gier na bilet.

Pokaż więcej

Finland Lotto 7/40, znane również jako Veikkaus Lotto, to losowanie raz w tygodniu, które odbywa się w soboty w Helsinkach. Jest to największa loteria, w której bierze udział około 70% fińskiej populacji i innych graczy na całym świecie.

Pokaż więcej

Keno to codzienna gra z dwoma losowaniami, które odbywają się w południe i wieczorem, każdego dnia tygodnia. Jest dostępny do gry tylko wtedy, gdy gracz jest we Francji. Gracze wybierają od dwóch do 10 liczb z 70. Kwoty zakładów wahają się od 1 € do 10 €, a w razie potrzeby można wybrać mnożnik. Gracze mogą kupować losy w sklepach lotto, na oficjalnej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Pokaż więcej

Grecja Extra 5 Lottery jest rozgrywana każdego dnia tygodnia, dwa razy dziennie o 15:00 i 19:00 czasu ateńskiego. Założona w 2002 roku, jest bardzo lubianą grą w Grecji i na całym świecie.

Pokaż więcej

10e Lotto Results