6D Lotto Results

6D Lotto jest prowadzone przez filipińskie Biuro Loterii Charytatywnej. Losowania odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 21:00. Jest uważana za jedną z najprostszych gier loteryjnych. Gracz wybiera sześć cyfr od zera do dziewięciu.

Główna nagroda jest dzielona między całkowitą liczbę zwycięzców, więc im mniej zwycięzców, tym wyższa nagroda na osobę. W tej loterii nagrody nie są przesadnie duże, ale wystarczająco duże, aby odmienić zwycięzcę.

Losowanie loterii jest pokazywane na żywo w telewizji i transmitowane na żywo w serwisach społecznościowych. Czasami dzień losowania może ulec zmianie, jeśli jest ważne święto narodowe. Wyniki będą również zamieszczane na kilku stronach internetowych. Aby ubiegać się o jedną z większych nagród, musisz umieścić swoje imię i nazwisko oraz podpis na odwrocie biletu i mieć dwa dokumenty tożsamości.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak