Finland Lotto Results

Finland Lotto 7/40, znane również jako Veikkaus Lotto, to losowanie raz w tygodniu, które odbywa się w soboty w Helsinkach. Jest to największa loteria, w której bierze udział około 70% fińskiej populacji i innych graczy na całym świecie.

Gracze w Finlandii mogą kupić bilety w punkcie sprzedaży lub na oficjalnej stronie Veikkaus za 1 euro za wejście. Gracze spoza Finlandii mogą grać na stronach internetowych osób trzecich. Ma minimalny jackpot w wysokości 700 000 euro, ale często przekracza 1 milion euro, a rekord wynosi 14,1 miliona euro.

Gracze wybierają 7 liczb z 40 i mogą wybrać liczbę Plus, która pomnoży wszystkie nagrody poza jackpotem przez 5 za dodatkowe 0,50 €.

Losowanie można oglądać na żywo na kanale MTV3, a wyniki sprawdzić na stronie Veikkaus lub na stronie innej firmy dla graczy spoza Finlandii. Gracze muszą trafić wszystkie 7 liczb, aby wygrać jackpot. Nagrody są wypłacane jako zryczałtowane kwoty wolne od podatku i należy je odebrać do 1 roku po losowaniu.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak