Pick 3 Lottery Results

Pick 3 to popularna loteria państwowa rozgrywana w Belgii. Jest on losowany każdego dnia tygodnia o godzinie 20:00 czasu UTC. Wejście kosztuje 1 € i można w nie grać w POS lub online przez graczy z Belgii i spoza niej. Gracze po prostu wybierają trzy z puli od zera do dziewięciu liczb i wybierają opcję gry, w którą chcą zagrać. Jackpot w wysokości 500 € jest wypłacany za prawidłowe dopasowanie wszystkich trzech cyfr w kolejności losowania.

Losowanie jest transmitowane na żywo w telewizji, a gracze mogą obejrzeć wyniki na stronie internetowej. Gracze z biletami mogą zeskanować swoje bilety w punkcie sprzedaży, aby sprawdzić, czy wygrali. Gracze muszą podpisać odwrotną stronę swoich biletów, aby uniknąć podpisania ich przez kogoś innego i odebrania nagrody dla siebie. Nagrody należy odebrać w ciągu 20 tygodni od losowania. Nagrody są wypłacane wyłącznie w formie ryczałtów i są wolne od podatku.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak