Lotto India Results

Lotto India to ekskluzywna loteria internetowa dostępna dla graczy w Indiach i na całym świecie. Można w nią grać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, lotto-india.com, aplikacji mobilnej lub zewnętrznych agentów loteryjnych. Losowania odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorek i piątek i kosztują 40 ₹ za wejście.

Istnieje 12 poziomów nagród z jackpotem ustalonym na 40 milionów ₹ (około 500 000 $) bez kumulacji. Od czasu do czasu odbywa się Bumper Draw, w którym jackpot osiąga 400 milionów jenów (około 5 milionów dolarów).

Aby zagrać, gracze wybierają sześć liczb od jednego do 50 i jeden Joker Ball od jednego do pięciu, pasujących do wszystkich siedmiu liczb, aby wygrać jackpot. Ponieważ jest to gra online, wszyscy zwycięzcy automatycznie otrzymają wszelkie wygrane. Jednak gracze mogą sprawdzić swoje numery na lotto-india.com, aby sprawdzić, czy wygrali.

Gracze na oficjalnej stronie zostaną powiadomieni telefonicznie w przypadku wygranej jackpota. Wygrane Jackpot są wypłacane w postaci jednorazowych kwot bezpośrednio na konto bankowe gracza w ciągu czterech tygodni od weryfikacji.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak