UK Lotto Results

Główne losowanie lotto w Wielkiej Brytanii odbywa się w środowe i sobotnie wieczory. Ponumerowane kule są losowane z maszyny, aby z tego losowania utworzyć zwycięskie liczby. Wylosowanych jest sześć liczb głównych i jeden numer kulki bonusowej. Zwycięzca głównej wygranej musi mieć tylko sześć głównych liczb. Jeśli mają pięć, nadal mogą wygrać dość wysoką nagrodę, jeśli wybrali numer kulki bonusowej zamiast jednej z liczb losowania głównego.

Najlepszym miejscem do sprawdzenia zwycięskich liczb jest strona internetowa National Lottery. Spowoduje to opublikowanie wyników w ciągu kilku godzin od losowania. Losowanie było kiedyś transmitowane w telewizji na jednym z głównych kanałów telewizyjnych i chociaż nadal można je oglądać w telewizji, teraz jest transmitowane na własnym kanale YouTube National Lottery. Gracze mogą subskrybować kanał, aby otrzymywać powiadomienia o losowaniach.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak