Super Lotto Results

Super Lotto to najpopularniejsza gra rozgrywana na Ukrainie i dostępna dla graczy z całego świata. Gracze na Ukrainie mogą kupować bilety w terminalach POS, na oficjalnej stronie UNL, za pośrednictwem aplikacji lub SMS-em. Gracze spoza Ukrainy mogą korzystać z tej loterii za pośrednictwem zewnętrznych agentów online.

Losowanie odbywa się dwa razy w tygodniu i kosztuje tylko 15 UAH (0,50 €) za wejście. Jackpot to minimum 3 miliony hrywien, ale z powodu nieograniczonych kumulacji może osiągnąć nawet 33 miliony hrywien.

Gracze wybierają 6 liczb z puli 1-52, dopasowując wszystkie 6 liczb, aby wygrać jackpot. Super Lotto jest losowane na żywo w telewizji w Kijowie, a gracze online są automatycznie powiadamiani o każdej wygranej. Gracze mają 6 miesięcy na zgłoszenie roszczenia i będą musieli udać się do siedziby głównej UNL, aby wygrać ponad 25 000 UAH.

Nawet gracze z zagranicy będą musieli podróżować, aby odebrać tę ryczałtową wypłatę. Wygrane są opodatkowane 19,5% z możliwością dodatkowych podatków dla graczy z zagranicy.

2022-11-30

12
17
19
27
38
39