Keno Results

Keno to codzienna gra z dwoma losowaniami, które odbywają się w południe i wieczorem, każdego dnia tygodnia. Jest dostępny do gry tylko wtedy, gdy gracz jest we Francji. Gracze wybierają od dwóch do 10 liczb z 70. Kwoty zakładów wahają się od 1 € do 10 €, a w razie potrzeby można wybrać mnożnik. Gracze mogą kupować losy w sklepach lotto, na oficjalnej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

W losowaniu z 70 liczb zostanie wybranych 20 piłek. Chociaż gracze mogą obstawiać dowolną liczbę liczb od 2 do 10, tylko 10 lub 9/9 poprawnych cyfr zdobędzie jackpoty. Te jackpoty mogą być wypłacane jako kwoty ryczałtowe lub jako renty.

Nagrody należy odebrać w ciągu 60 dni od losowania. Losowanie można oglądać na żywo na YouTube, a wyniki można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej Francaise des Jeux.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak