10e Lotto Results

10e lotto (IT) to loteria typu keno losowana trzy razy w tygodniu we Włoszech we wtorek, czwartek i sobotę. Gra ma trzy odmiany i jest dostępna dla większości graczy w Europie zarówno w trybie online, jak i offline, w tym aplikacja My Lotteries.

W klasycznej grze gracze wybierają od jednego do 10 liczb z puli 90, a koszt wynosi od 1 do 200 EUR w zależności od liczby wybranych liczb. 20 liczb losowania jest generowanych z dwóch pierwszych wylosowanych liczb (20 z 90) w każdej z 10 loterii regionalnych.

Aby wygrać jackpot w wysokości 1 miliona €, gracze muszą dopasować liczby 10/10. Jackpoty można zwiększyć do 5 milionów euro, dodając Gold Number lub Double Gold. Wyniki można znaleźć online lub w aplikacji zaraz po losowaniu. Gracze mają 60 dni na odebranie dowolnej nagrody.

W zależności od tego, gdzie bilet został zakupiony, nagrody można odebrać bezpośrednio od sprzedawców detalicznych, oddziału Banco Intesa Sanpaolo lub Centrali Lottomatica.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak