Pełna lista 10 Revolut witryn loteryjnych 2024

Revolut to firma zajmująca się technologiami finansowymi z siedzibą w Londynie w Anglii. Nikolay Storonsky i Vlad Yatsenko założyli metodę płatności w 2015 roku. Za pośrednictwem swoich kont udostępnia karty debetowe, karty wirtualne, kryptowalutę i inne usługi. Firma rozwija się szybko i ugruntowała swoją pozycję wśród wiodących graczy w płatnościach w loteriach online. Zgromadził miliony użytkowników, którzy codziennie korzystają z tej metody płatności. Dzięki temu wyceniono go na 1,7 miliarda dolarów, co plasuje go wśród największych jednorożców fintechowych na świecie. Ponadto od 2021 roku firma zatrudniała ponad 2000 pracowników.

Pełna lista 10 Revolut witryn loteryjnych 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

O Revolut

Wśród najpopularniejszych funkcji tej metody płatności jest możliwość posiadania różnych walut na koncie użytkownika, co oznacza, że może on wybrać, czy płacić w GBP, EUR, USD, czy w dowolnej z pozostałych 28 walut obsługiwanych obecnie przez usługę, w tym w kryptowalutach. Gdy użytkownicy zweryfikują swoją tożsamość, jest to stosunkowo łatwa procedura.

Istnieje ponad 18 milionów użytkowników osobistych w ponad 30 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Australii. To przekłada się na ponad 30 różnych walut w aplikacji. Zawiera aplikację mobilną do prognozowania i śledzenia wydatków według kategorii, sprzedawcy i kraju. Użytkownicy mogą również użyć programu do ustalenia ograniczeń wydatków.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Revolut

ten metoda płatności współpracuje z jednymi z największych dostawców loterii online, którzy szybko przyjęli ją jako opcję płatności. Gracze mogą zamówić kartę Revolut do różnych transakcji online lub mogą nadal korzystać z cyfrowego formularza swojej karty bezpośrednio z telefonu.

Procedura dokonywania wpłaty Revolut w witrynie loterii online jest prosta. Na początek należy poszukać kasyna, które akceptuje karty kredytowe jako formę płatności. W zależności od pakietu premium, do którego chce się dołączyć, mogą pojawić się opłaty związane z rejestracją konta. Z drugiej strony, użytkownicy potrzebują jedynie podstawowego pakietu kont, aby dokonywać wpłat u dowolnego operatora loterii online. Ten pakiet jest dostępny bezpłatnie.

Wpłacanie za pośrednictwem aplikacji

Aby dołączyć do Revolut, użytkownik musi najpierw pobrać aplikację. Następnie wprowadzą swój numer telefonu, utworzą hasło, a następnie zweryfikują swoją tożsamość za pomocą sześciocyfrowego kodu dostarczonego na ich telefon. Ale użytkownicy muszą zweryfikować swoją tożsamość, podając swoje oficjalne imię i nazwisko, datę urodzenia, adres domowy i adres e-mail przed doładowaniem 10 USD lub więcej.

Doładowanie konta można wykonać poprzez połączenie z innym istniejącym kontem bankowym tego samego użytkownika i wprowadzenie danych karty kredytowej. Warto zauważyć, że użytkownik może wybrać między kontem zwykłym a premium, o ile uiści wymaganą opłatę. Dodatkowo będą musieli dostarczyć zdjęcie selfie i wyraźną kopię dowodu osobistego lub paszportu w celu potwierdzenia tożsamości.

Zgodność Revolut z kartami VISA i MasterCard to jedna z jego najbardziej atrakcyjnych cech. Liczba witryny loterii online które akceptują Revolut jako metodę płatności, rośnie z każdym dniem, dając graczom dodatkowe opcje do wyboru. Aby dokonać bezpośredniej wpłaty za pomocą Revolut, gracze przechodzą do sekcji płatności swojej witryny i wybierają kartę Revolut.

Płatność VISA/MasterCard

Dodatkowo mogą wybrać VISA lub MasterCard jako metodę płatności, jeśli jest ona połączona z ich kontem Revolut. Wprowadź kwotę wpłaty, numer karty użytkownika, imię i nazwisko oraz kod CVC. Przed dokonaniem jakichkolwiek przelewów należy sprawdzić, czy istnieje wymóg minimalnego depozytu. Gdy użytkownik potwierdzi transakcję, otrzyma swój kredyt Revolut do wykorzystania w kasynach online. Użytkownicy mogą wymieniać swoje waluty na Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash lub XRP na tej giełdzie kryptowalut.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Revolut

Korzystając z metody płatności w większości witryn loterii online, użytkownicy muszą dokonywać wpłat za pomocą Revolut Payments, aby móc uzyskać dostęp i wypłacać pieniądze za pomocą tego samego systemu. W związku z tym użytkownicy planujący korzystanie z tej metody do wypłat na loterii muszą również trzymać się tej samej metody płatności przy deponowaniu.

Czas wypłat na loterii w niektórych witrynach loterii online nie jest natychmiastowy. Ale użytkownicy nadal mogą znaleźć te witryny loterii online, które pozwalają im wypłacić pieniądze tego samego dnia. Kilka witryn przeprowadza kontrole bezpieczeństwa, aby upewnić się, że środki są wypłacane na właściwe konta.

Aby wypłacić, użytkownicy znajdują sekcję „Kasjer” na stronie loterii online. Następnie wybierają Revolut jako metodę wypłaty. Na koniec wprowadź dane karty Revolut i dokończ transakcję. Wypłata trwa przeważnie od trzech do sześciu dni roboczych. Niektóre kasyna umożliwiają jednak natychmiastową wypłatę wypłat za pomocą Revolut. Mają do spełnienia dodatkowe warunki. Ponadto użytkownicy, którzy subskrybują pakiety premium, są bardziej skłonni do skorzystania z tej opcji.

Opłaty za wypłatę

W przypadku wypłaty pieniędzy z witryn loterii online powyżej określonego limitu obowiązuje opłata w wysokości 2%. Wypłaty do 200 USD są bezpłatne, po czym podlegają opłacie w wysokości 2 procent. Obowiązuje również 0,5-procentowa opłata za transakcje przekraczające miesięczny limit sześciu tysięcy euro we wszystkich walutach. Korzystając z karty Revolut, wypłaty z bankomatów są w większości regionów bezpłatne, więc użytkownicy nie będą obciążani zbyt wysokimi opłatami.

Bezpieczeństwo i ochrona w Revolut

Revolut jest dobrze znany ze swoich środków bezpieczeństwa dla swoich użytkowników. Metoda płatności daje użytkownikom pełną kontrolę nad swoimi finansami, dzięki czemu mogą zobaczyć wszystkie wydatki i wszelkie podejrzane transakcje. Co więcej, dla użytkowników powiązanych z Visa i MasterCard ma wszystkie dodatkowe zabezpieczenia. Użytkownicy są również chronieni przed oszustwami podczas korzystania z metody płatności, ponieważ mogą zamrozić swoje karty i skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo lub automatycznej linii do blokowania kart. Mogą również zamrozić swoje karty.

Metoda płatności jest popularna, ponieważ wykorzystuje algorytmy do wykrywania wszelkich działań związanych z oszustwem lub innym nielegalnym zachowaniem. W przeciwieństwie do innych systemów bankowych, ich algorytmy automatycznie zawieszają konta, dopóki jeden z ich agentów ds. zgodności nie będzie w stanie ocenić sytuacji.

Dostawca posiada licencję bankową Europejskiego Banku Centralnego i złożył wniosek o licencję bankową w Wielkiej Brytanii. Jest to pełny bank w niektóre inne kraje, ale nie w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że sposób ochrony gotówki użytkowników jest inny niż w przypadku głównych banków i innych banków cyfrowych. Jednak użytkownicy powinni mieć świadomość, że w przypadku niewypłacalności Revolut będą mogli odebrać swoje środki z tego wydzielonego konta w innym banku, w którym środki klientów są zabezpieczone.

Opcje obsługi klienta Revolut

Łatwo jest skontaktować się z Revolut, ponieważ bardzo cenią swoich klientów. Obsługa klienta jest dostępna 24/7. Jednak użytkownicy, którzy mają pakiety premium, otrzymują priorytetowe wsparcie. Obsługa klienta Revolut jest dostępna w aplikacji. Wystarczy dotknąć ikony, aby uzyskać pomoc, i kliknąć ogromny znak zapytania w bańce.

To przedstawia pomoc w sekcji FAQ dla drobnych problemów. Poważne problemy mogą wymagać skontaktowania się z obsługą klienta. Można również poprosić o czat w czasie rzeczywistym z przedstawicielem obsługi klienta na swojej stronie internetowej lub zadzwonić do niego.

Użytkownicy mogą również blokować swoje karty, dzwoniąc na automatyczną linię telefoniczną lub w aplikacji w dowolnym momencie. Numer pomaga im czasowo zablokować kartę w razie potrzeby, a także oferuje zapisane informacje. Ich strony w mediach społecznościowych będą również bardzo pomocne dla użytkowników.

Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z zewnętrznego oprogramowania Resolver. Jest to bezpłatna usługa rozwiązywania reklamacji, która łączy brytyjskich klientów bezpośrednio z dowolnymi dostawcami usług dla klientów, którzy mogą następnie zająć się ich problemami. Wsparcie jest dostępne dla Revolut, gdzie zapewnia użytkownikom wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zgłaszania i zarządzania każdym problemem.

Informacje kontaktowe

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak