Wszystko o loterii Bonus Ball w 2023

Kula bonusowa to dodatkowa liczba, która byłaby losowana w zwykłym losowaniu, ale tak nie jest. Jest zawsze taki sam, jak pierwsze (lub drugie) losowanie dnia i nigdy nie jest ogłaszane przed losowaniem, więc gracze nie mogą wiedzieć, co to jest, dopóki nie pojawi się zainteresowanie. Celem tego jest umożliwienie graczom wygrania dużych pieniędzy poprzez odgadnięcie prawidłowej liczby w następnym losowaniu loterii.

Zazwyczaj jest to nagroda „gwarantowana”, ponieważ nie ma żadnych zobowiązań – gracz nie musi płacić więcej ani robić niczego poza odgadnięciem prawidłowej liczby, aby wypłacić gwarancję. Krótko mówiąc, jest to promocja loterii online w taki sam sposób, w jaki gracze otrzymują bonusy w kasynach.

Wszystko o loterii Bonus Ball w 2023
Jak korzystać z kulki bonusowej
Jak korzystać z kulki bonusowej

Jak korzystać z kulki bonusowej

Kulki bonusowe są również używane, aby zachęcić ludzi do dalszej gry. Na przykład, gdy Jackpot jest bardzo wysoki, mogą użyć gwarantowanej kuli bonusowej zamiast normalnej.

Jeśli wszyscy grają z oczami utkwionymi w Jackpot, jest mniej prawdopodobne, że będą grać dalej, ponieważ nie zobaczą nadchodzącej kulki bonusowej. Jednak użycie gwarantowanej kulki bonusowej oznacza, że gracz prawie na pewno i tak dostanie coś z losowania.

Aby skorzystać z kulki bonusowej, gracz musi wybrać z listy liczb wyświetlanych na ekranie (które są liczbami, które wybrali inni gracze). Po wybraniu swojego numeru naciskają przycisk wirowania, aby wyświetlić numery loterii.

Gracz musi wybrać jedną z tych liczb jako zwycięską liczbę. Jeśli ich wybór pasuje do rzeczywistej liczby, szczęśliwy gracz wygrywa pieniądze pokazane ze zwycięskim numerem.

Jak korzystać z kulki bonusowej
Aby zamienić kulkę bonusową na prawdziwe pieniądze

Aby zamienić kulkę bonusową na prawdziwe pieniądze

Nie ma limitu, ile pieniędzy można wygrać z tego bonusu. Mogą grać wiele razy w czasie wolnym lub raz dziennie. Ten bonus dotyczy tylko gier, w których gracze wybierają jedną liczbę, a nie kombinacje dwóch liczb.

Na co należy zwrócić uwagę podczas gry z piłką bonusową

Kula bonusowa jest bonusem jak każda inna, więc gracze powinni zastanowić się, zanim z niej skorzystają. Na przykład, należy znać ostatni dozwolony czas na wybranie piłki bonusowej obok biletu. Należy również wziąć pod uwagę warunki dołączone do kulki bonusowej. Na przykład niektóre loterie mogą wymagać od graczy zakupu tylko jednego losu, aby zakwalifikować się do wejściówki na kulkę bonusową.

Gracze powinni również spojrzeć na loterie oferujące kulkę bonusową. Sprawdzaj powiadomienia, aby nie przegapić osi czasu wejścia.

Aby zamienić kulkę bonusową na prawdziwe pieniądze
Czy istnieje strategia do piłki bonusowej?

Czy istnieje strategia do piłki bonusowej?

Podobnie jak sama loteria, sama kulka bonusowa jest przypadkiem. Gracze nie mogą używać żadnych sprawdzonych metod, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną bonusowej piłki. Wszystko, co muszą zrobić, to wybrać numery wymagane na bilecie.

Jeśli wszystkie numery oprócz jednego pasują do wylosowanych kul, kwalifikują się do rundy kulek bonusowych. W tym momencie losowana jest kulka bonusowa. Losowanie może nastąpić raz lub kilka razy; zasady różnią się w zależności od loterii.

Jeśli kulka bonusowa gracza zostanie wylosowana w dowolnym momencie tych ostatnich losowań, wygrywa on nagrody bonusowe. Dlatego nie warto tracić czasu na przewidywanie wygranej piłki bonusowej. Jednak niektórzy gracze mają własne przekonanie, że niektóre czynniki przynoszą im szczęście.

Urodziny, konkretne numery i tak dalej. Nie zniechęca się podążanie za tymi instynktami. W końcu każda loteria ma być przede wszystkim zabawą.

Czy istnieje strategia do piłki bonusowej?
Zrozumienie regulaminu kul bonusowych

Zrozumienie regulaminu kul bonusowych

Aby zapewnić uczciwość, istnieją określone warunki wprowadzone przez witryny loterii online które dotyczą wszystkich gier wykorzystujących kulki bonusowe. Mogą się różnić w zależności od loterii, ale w większości są podobne. Te wspólne zasady dotyczące piłek bonusowych obejmują:

 • Wszystkie zwycięskie losy należy umieścić w ciągu 30 dni od ogłoszonej daty losowania.
 • Nie można łączyć kulek bonusowych z dopasowanymi bonusami.
 • Jeśli dopasują bonus do innej opcji premii lub wypłaty, muszą zapewnić, że nie będą się pokrywać.
 • Tylko zakłady na prawdziwe pieniądze liczą się do salda bonusowego.
 • Saldo bonusowe jest obliczane na podstawie sumy postawionej w ciągu ostatnich 30 dni. Wszelkie wygrane uzyskane dzięki kulkom bonusowym nie liczą się do tego obliczenia.
 • Gdy saldo bonusowe osiągnie zero, można wykorzystać pozostałe saldo.
 • Aby wziąć udział, gracze muszą mieć ukończone 18 lat.
 • Nie ma limitu, ile razy można wziąć udział w losowaniu.
 • Przystępując do losowania należy wystawić jeden los.
 • Wszystkie opłaty uczestników muszą być pobrane z góry.
 • Gracze nie mogą przenosić środków bonusowych na inne konto.
 • Bonusy wygasają po pewnym czasie
 • Szanse na wygraną wynoszą 1/100.
 • Aby odebrać wygraną, gracze muszą skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta. (Pamiętaj, że niektóre kasyna oferują inne zasady dotyczące wypłat. Zapoznaj się z regulaminem każdego kasyna.)
 • Nie wszystkie bonusy kwalifikują się do wypłaty.
Zrozumienie regulaminu kul bonusowych
Jakie loterie oferują kulkę bonusową?

Jakie loterie oferują kulkę bonusową?

Kilka stron internetowych z loteriami oferuje kule bonusowe. Niektóre z tych loterii są dobrze znane, a inne są nowe. Oto bliższe spojrzenie na niektóre z najpopularniejszych.

Powerball USA

To największa loteria w Ameryce. Od czasu premiery w 1970 roku grana jest prawie co tydzień. A teraz można w nią grać również online! Losowanie US Powerball odbywa się dwa razy w tygodniu. Oferuje główną nagrodę w wysokości 40 milionów dolarów. Jedna z krytycznych cech USA Powerball to funkcja „Power Play”, która pozwala graczom zwiększyć swoje szanse na wygranie dużych nagród.

Im więcej kupionych biletów, tym większa szansa na dużą wygraną.
Oprócz cotygodniowych losowań US Powerball organizuje również specjalne wydarzenia, takie jak krajowe finały Mega Millions, które odbywają się dwa razy w roku. W 2018 roku amerykański Powerball został wyprzedany przed losowaniem.

Mega Miliony USA

The Mega Miliony to jedna z największych na świecie loterii z jackpotami. Jego jackpoty sięgnęły nawet 640 milionów dolarów. Loteria jest losowana dwa razy w tygodniu, a każdy los kosztuje 2 dolary. Jackpot zaczyna się od 20 milionów dolarów i rośnie za każdym razem, gdy nie zostanie wygrany. Megamillions jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Loteria ma trzy główne cechy. Pierwszym z nich jest wybór liczb, gdzie Gracze wybierają pięć białych bil i dwie czerwone. Druga to opcja „Wybierz 3”, w której gracze wybierają trzy liczby spośród pierwszych 75 i dopasowują te liczby do dwóch losowo wybranych liczb. Trzeci to Megaplier. Gracz, który wybierze sześć białych bil i dopasuje je do czterech czarnych, zostanie pomnożony przez 2. Oznacza to większą szansę na wygraną.

Super Lotto Plus

Super Lotto Plus to kolejna popularna gra loteryjna w Australii. To nie jest pojedyncze losowanie, ale comiesięczne losowanie. Australijskie Lotto losuje się w pierwszy wtorek każdego miesiąca. Mają siedem szczęśliwych liczb od 1 do 7 wylosowanych. Każdy numer może być dopasowany do dowolnego innego numeru lub grupy cyfr. Jackpot wynosi od 5 do 25 milionów dolarów.

EuroMillions

The EuroMillions to kolejna popularna gra loteryjna w Europie. Jest bardzo podobny do amerykańskiego Mega Millions. Gracze Euromillions muszą poprawnie przewidzieć siedem kulek, aby zdobyć wielką nagrodę. W przeciwieństwie do Mega Millions, EuroMillions nie przyznaje nagród pieniężnych. Zamiast tego, jeden wygrywa procent całkowitego Jackpota. Jackpot wzrasta, gdy ktoś wygrywa. W każdą środę i sobotę wieczorem ludzie w całej Europie czekają na losowanie z nadzieją, że ich bilety wygrają.

Lotto Europa

Inną znaną europejską loterią jest Lotto Europe. Jest to francuska loteria rozgrywana raz w tygodniu. W każdy czwartkowy wieczór ludzie mogą kupić bilety za 1 dolara. Kiedy ktoś kupi wszystkie osiem liczb, otrzyma część Jackpota. Jackpoty wahają się od 10 000 do 100 000 USD. Najniższa wygrana do tej pory kwota wyniosła 3500 USD. Ponieważ jest to loteria francuska, jest dostępna tylko we Francji.

MEGA MILIONY JAPONIA

Ta japońska wersja loterii powstała w 1992 roku. Jest to loteria krajowa, w której można grać kupując losy na loterię. Niektórzy nazywają to „japońskim Powerballem”. Japońska wersja loterii oparta jest na amerykańskim Powerball. Loteria sprzedaje średnio około 350 000 losów dziennie.

Powerball Polska

Kolejną loterią w Wielkiej Brytanii jest Powerball UK. Podobnie jak wiele innych gier loteryjnych na całym świecie, w Powerball UK jackpot waha się od 50 000 do 250 000 $. Jackpot wzrasta, gdy w losowaniu bierze udział więcej osób. Jeśli nikt nie wygra, Jackpot przechodzi do następnego losowania. Powerball UK losuje swoje liczby w piątki i soboty. Bilety kosztują 1 USD.

Podwójne Lotto

We Włoszech podwójna loteria znana jest również jako Il Dottore. Jest to najpopularniejsza loteria we Włoszech. Włoska wersja loterii różni się od amerykańskiej. Zamiast wybierać pięć liczb, gracze wybierają dziesięć liczb. Są one losowane w każdy poniedziałek wieczorem, a bilety można kupić już za 60 centów. Każdy bilet kosztuje 1 USD.

Mocne zagranie

Loteria bonusowa w Indiach nazywa się Power Play. Indyjska wersja loterii jest wyjątkowa. To codzienna loteria. W przeciwieństwie do zwykłych loterii, w których bilety kupowane są co tydzień, bilety kupowane są codziennie.

SuperEnaLotto

Jedną z najpopularniejszych loterii w RPA jest SuperEnaLotto. Jest to gra ogólnokrajowa, która odbywa się w środy i soboty. Jackpot zwykle waha się od 30 milionów do 60 milionów. Jest on podzielony na główną pulę nagród i pulę bonusową. Gdy tylko ktoś wygra główną nagrodę, pieniądze trafiają do puli bonusowej. Jeśli nikt nie wygra, jackpoty przechodzą do następnego losowania.

Jakie loterie oferują kulkę bonusową?
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Chociaż pod pewnymi względami nie jest to uważane za hazard, gra na loterii nadal może stać się problematyczna. Hazard jest fajny, ale wiąże się z ryzykiem. Zachęcamy graczy do prowadzenia odpowiedzialnej gry. Tutaj obstawiający znajdują wskazówki i narzędzia, które pomogą im lepiej zarządzać hazardem.

 • Nie należy stawiać więcej, niż można sobie pozwolić na przegraną.
 • Nie ma znaczenia, jak bardzo ktoś kocha zakłady; nie ma usprawiedliwienia dla utraty pieniędzy przeznaczonych na podstawowe potrzeby! Przed rozpoczęciem gracze powinni upewnić się, że mają wystarczającą ilość dostępnych środków, aby pokryć wszelkie straty.
 • Zakłady powinny być tylko częścią czasu wolnego. Każdy dodatkowy wygenerowany dochód powinien zostać wykorzystany na coś innego.
 • Zwróć uwagę na sytuacje, w których najbardziej prawdopodobne jest uprawianie hazardu. Powinno się starać nie grać, gdy jest się zestresowanym lub odurzonym.
 • Miej plan B - Jeśli ktoś uważa, że może stracić kontrolę nad swoimi nawykami obstawiania, powinien spróbować wymyślić plan zapasowy na wypadek, gdyby tak się stało. Na przykład zawsze mogli całkowicie przestać grać.
 • Wiedz, kiedy przestać - Niekoniecznie trzeba przestać grać natychmiast po przegranej. Niektórzy wolą grać dalej, dopóki nie wygrają. Jednakże, jeśli ktoś ma problemy z kontrolowaniem swoich wydatków, prawdopodobnie najlepiej będzie ograniczyć zakłady na loterię.
 • Grając, nigdy nie pożyczaj pieniędzy od innych osób. Jeśli gracze są zadłużeni, ponieważ grali za dużo, powinni rozważyć skorzystanie z pomocy w zarządzaniu finansami od wykwalifikowanego organu. Istnieje wiele organów, które pomagają ludziom mającym problemy z hazardem.
Odpowiedzialny hazard