Pełna lista 10 PaysafeCard witryn loteryjnych 2024

Paysafecard, przedpłacona metoda transakcji online, sięga 2000 roku, kiedy została założona przez grupę przedsiębiorców z Wiednia w Austrii. Od momentu uruchomienia ułatwia płatności online, podobnie jak korzystanie z gotówki. Z biegiem czasu został przejęty przez różne firmy, takie jak Skrill w 2013 roku. Dwa lata później Optimal Payments Group przejęło Skrill i zmieniło nazwę na Paysafe Group. Firma jest licencjonowana przez Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii (FCA) i współpracuje z uznaną na całym świecie kartą Mastercard.

W 2020 roku Paysafecard Group ogłosiło integrację z Google Pay i Apple Pay. Jest teraz dostępny w ponad 49 krajach na całym świecie. Przy tak niepodważalnej reputacji można śmiało powiedzieć, że Paysafecard jest jedną z najbezpieczniejszych metod wpłat do gry w loterię online.

Pełna lista 10 PaysafeCard witryn loteryjnych 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Jak dokonać wpłaty za pomocą Paysafecard

Tutaj gracze znajdą najlepsze strony z loterią online, które to akceptują metoda płatności. Warto sprawdzić nawet nowo powstałe strony lotto.

Paysafecard działa jak przedpłacony kupon. Klienci kupują kody Paysafecard przez Internet i w sklepie o nominałach od 10 do 100 USD. Dystrybutorzy tych kodów są wymienieni na oficjalnej stronie internetowej. Gracze Lotto mogą łatwo kupić kupon online, logując się na swoje konta w sklepie internetowym z PINami Paysafecard.

Użytkownicy Androida i Apple uważają, że aplikacja Paysafecard jest niezwykle przydatna w zarządzaniu kodami przedpłaconymi. Aplikacja działa jako repozytorium dla wszystkich zakupionych kodów PIN. W razie potrzeby użytkownik sprawdza saldo z tego miejsca lub wykorzystuje kody QR do dokonywania transakcji online.

W przypadku wpłat na stronie loterii online Paysafecard jest doskonałym wyborem dla graczy, którzy nie mają kont bankowych lub martwią się o bezpieczeństwo w Internecie. Kupon jest jednorazowy, dzięki czemu gracz pozostaje anonimowy, bez względu na to, ile razy gra w lotto online. Niektórzy gracze nie wiedzą, jak dokonywać wpłat za pomocą przedpłaconych kart internetowych w loterii online. Na szczęście proces jest prosty i każdy może grać z Paysafecard, jeśli wykona poniższe kroki.

 1. Zarejestruj się za pomocą Paysafecard
 2. Kup przedpłacone kody PIN od autoryzowanego lokalnego sprzedawcy lub sprzedawcy internetowego
 3. Znajdź witrynę loterii online Paysafecard i utwórz konto
 4. Z ich metod płatności wybierz Paysafecard
 5. Wpisz 16-cyfrowy kod na kuponie Paysafecard

Ramy czasowe transakcji i opłaty

Transakcja zostanie przetworzona od razu, a pieniądze powinny natychmiast pojawić się na koncie lotto. Depozyty nie są pobierane, ale może obowiązywać opłata za przeliczenie waluty (2%), jeśli waluta, której wymaga strona loterii, różni się od tej na kuponie Paysafecard.

Najlepsze strony loteryjne prawie nie pobierają opłat za depozyty. Gracze Lotto najprawdopodobniej wpłacają wielokrotności 10 $, więc po prostu łączą kody PIN, aby spełnić swoje potrzeby. Dzięki kuponom przedpłaconym można wykorzystać procent salda z jednego kodu, a resztę zachować na przyszłe płatności.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Paysafecard

Wypłaty na loterii są zazwyczaj dokonywane za pomocą przelewu bankowego, ale najnowsze strony z lotto obsługują wypłaty za pomocą My Paysafecard. Oto jak to zrobić.

 • Otwórz konto My Paysafecard online z tymi samymi danymi uwierzytelniającymi na stronie loterii
 • Otwórz link do wypłaty/wypłaty w loterii
 • Wybierz Paysafecard jako opcję wypłaty
 • Podaj zarejestrowany adres e-mail
 • Wpisz kwotę do wypłaty

Gracze Lotto mogą wypłacić na My Paysafecard dowolną kwotę od 20 do 1000 USD. Na kwotę mogą mieć również wpływ limity ustalone przez loterię. Opłaty manipulacyjne za przewalutowanie zazwyczaj pokrywa operator lotto. Cały proces może zająć około 24 godzin, zanim środki dotrą na konto My Paysafecard.

Użytkownik może dokonać kolejnej wpłaty na loterię online lub wypłacić saldo w bankomacie za pomocą karty Paysafecard Mastercard. Gracze, którzy preferują telefony komórkowe, nie mają się czym martwić, ponieważ Paysafecard działa na wszystkich platformach mobilnych.

Bezpieczeństwo i ochrona w Paysafecard

Jednym z największych wyzwań, przed którymi stoją gracze lotto online, jest znalezienie bezpiecznych metod płatności. Znajomość funkcji zapewniających bezpieczeństwo transakcji jest najważniejsza. Wiadomo, że kupony przedpłacone są używane przez osoby niepełnoletnie i użytkowników nieposiadających rachunku bankowego.

Są to jednak jedne z najbezpieczniejszych sposobów zawierania transakcji z strona loterii online. Użytkownicy wybierają z predefiniowanych wartości i używają danych karty, aby zapłacić za losy lotto. To użycie jest bardziej rozpowszechnione w świecie hazardu, ponieważ gracze cenią swoją prywatność bardziej niż jakakolwiek inna publiczność.

Poziom bezpieczeństwa korzystania z Paysafecard do wpłat i wypłat na loterii nie ma sobie równych. Klienci nie muszą ujawniać danych bankowych ani danych karty przy zakupie przedpłaconego kodu PIN w lokalnych sklepach. Ponieważ jest to kupon, chroni poufne dane, zapewniając anonimowość gracza lotto.

Biorąc pod uwagę, że najwyższe bony kosztują 100 USD, kwota, którą można stracić w mało prawdopodobnym przypadku oszustwa, nie jest zbyt duża. Dzięki Paysafecard użytkownicy mogą potwierdzić swoją historię finansową i dokonywać anonimowych płatności za pomocą kodów QR.

Opcje obsługi klienta Paysafecard

Rozwiązanie płatnicze może być fantastyczne, ale jeśli trudno jest dotrzeć do obsługi klienta, wielu z nich będzie odrzucać. Paysafecard traktuje swoich klientów z najwyższym szacunkiem, ponieważ sukces biznesowy zależy od klientów.

Doskonała obsługa klienta polega na docenieniu czasu klienta, traktowaniu go z miłym nastawieniem i oferowaniu przydatnych zasobów. Zamiast tylko spełniać oczekiwania, Paysafe Group dąży do tego, aby sprawy były wyższe, zapewniając użytkownikom wspaniałe wrażenia. W związku z tym otworzyli następujące kanały komunikacji:

 • Czat na żywo: Jest to zautomatyzowany system przesyłania wiadomości, w którym klienci przesyłają swoje pytania i uzyskują odpowiedzi od Lary, wirtualnej asystentki (bota). Lara oferuje natychmiastowe wsparcie o każdej porze i każdego dnia.
 • Centrum pomocy: W tej sekcji można znaleźć wiele informacji o Paysafecard. Dostępna jest również wyszukiwarka, w której można wpisywać konkretne pytania.
 • Infolinia serwisowa: Dla każdego regionu/kraju istnieje numer telefonu dla pilnych zapytań. Mogą obowiązywać opłaty według stawek lokalnych.
 • Formularz kontaktowy online: Tutaj klient przesyła pytania dotyczące usługi i krok po kroku uzupełnia informacje. Wnioski są rozpatrywane w ciągu 24 godzin.

Ponieważ Paysafecard jest międzynarodową firmą, obsługa klienta jest dostępna w 29 językach, w tym angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, arabskim, duńskim, greckim, niemieckim i portugalskim.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak