Najlepszy Melate Loteria w 2024

Melate to niezwykle popularna loteria rozgrywana w Meksyku i przez innych graczy na całym świecie. Loteria ma dwa losowania w tygodniu, z nieograniczonymi dozwolonymi kumulacjami i gwarantowanymi minimalnymi jackpotami. Istnieje dziewięć poziomów nagród, przy czym najniższy poziom wymaga dwóch liczb do dopasowania z szansą 1 na 10 na wygraną. Istnieją również opcje dodania dwóch gier bonusowych, aby mieć jeszcze większe szanse na wygraną.

Melate nie ma najlepszych szans na wygraną, ale ceny biletów są niedrogie, a jeden bilet kosztuje 15 MXN, mniej niż jeden USD, jeśli został kupiony w Meksyku.

Najlepszy Melate Loteria w 2024
Gdzie kupić bilety na Melate
Gdzie kupić bilety na Melate

Gdzie kupić bilety na Melate

Bilety na Melate można kupić w Meksyk lub w dowolnej witrynie loterii online, gdzie dostępne są bilety na tę grę. Losy Melate można kupić osobiście w ponad 9 000 agencji Pronostics w Meksyku lub na ich stronie internetowej, a także w innych witrynach loterii online.

Gracze muszą kupić bilety przed godziną zakończenia zakupów w Meksyku, co oznacza przed 20:15. Inni gracze spoza Meksyku, którzy grają w Melate online, będą musieli upewnić się, że mają kilka godzin przed tą godziną, aby dać agentom czas fizycznie iść i kupić bilety.

Łatwo jest wiedzieć, jak kupić los na loterię Melate przez Internet. Po prostu wybierz witrynę loterii online, która oferuje losy Melate, zarejestruj w nich konto, zasil konto, wybierz sześć liczb, a następnie poczekaj na sprawdzenie losowania.

Gdzie kupić bilety na Melate
Historia Melate

Historia Melate

Meksyk ma długą historię gry typu loteria. Pierwsza narodowa loteria w Meksyku została założona przez króla Hiszpanii Karola III pod koniec XVIII wieku. W tym czasie grała go głównie wyższa klasa Meksyku. Ze względu na jego popularność powstało znacznie więcej loterii i loterii, ponieważ był to dobry sposób na zwiększenie dochodów państwa. Loterie odegrały również kluczową rolę w zbieraniu funduszy na wojnę o niepodległość, co zaowocowało popularyzacją gry, zwłaszcza wśród żołnierzy.

W 1920 roku wcześniej nazywana Mexico National Lottery została zmieniona na Loteria Nacional para la asistencia Publica, czyli National Lottery for Public Assistance. Następnie Melate został wprowadzony przez rząd Pronosticos w 1984 roku. Początkowo tylko obywatele Meksyku mogli grać w tę loterię, ale zmieniło się to w 2008 roku, kiedy Pronosticos udostępnił losy na loterię online i inne witryny loterii online zaczął oferować grę.

Oryginalna gra Melate miała pulę 39 liczb, która została później zmieniona na 56 liczb. Dwie kolejne gry zostały dodane do Melate, Revancha i Revanchita, w 1997 i 2010 roku, aby dać więcej okazji do wygrania przy użyciu tych samych liczb Melate.

Historia Melate
Czy Melate jest legalny?

Czy Melate jest legalny?

Melate jest całkowicie legalny, ale obywatele Meksyku muszą mieć co najmniej 21 lat, aby grać zarówno na lądzie, jak i online. Jeśli gracze grają za pośrednictwem witryn internetowych agentów loterii, muszą sprawdzić minimalny wiek wymagany do gry w kraju, w którym znajduje się witryna. Jeśli agenci zewnętrzni posiadają odpowiednią licencję, sprzedaż losów na loterię jest dla nich legalna, ponieważ kupują bilety w imieniu klienta, w przeciwieństwie do sprzedaży biletów, które kupili.

Czy Melate jest legalny?
Jak grać w Melate

Jak grać w Melate

Loteria Melate jest losowana dwa razy w tygodniu, w środę i niedzielę o godzinie 21.15 w Mexico City z pojedynczym kuponem kosztującym 15 MXN, czyli mniej niż jeden dolar. W sumie losowanych jest siedem bil, sześć normalnych lub naturalnych i jedna dodatkowa. Jeśli gracz trafi wszystkie sześć normalnych liczb, wygra jackpot.

Dodatkowa kulka służy do określenia niektórych z pozostałych ośmiu poziomów nagród. Jackpoty mogą osiągać dość wysokie kwoty, ponieważ dozwolone są kumulacje, a nie ma limitu jackpota, który ma minimalną wypłatę 30 milionów MXN.

Melate to bardzo łatwa gra, podobnie jak wiele innych loterii na świecie. Gracze Melate muszą po prostu wybrać sześć liczb z liczb 1-56. Wybrane liczby mogą być własnym wyborem gracza lub losowo wygenerowane przez witrynę.

Istnieje również możliwość zagrania w dwie gry bonusowe Revancha i Revanchita, wciąż używając tych samych sześciu pierwotnie wybranych liczb. W tych dwóch grach losowanych jest więcej kulek, co może skończyć się minimalną pulą nagród w wysokości 20 milionów MXN za trafienie wszystkich sześciu liczb, a także większą liczbę poziomów nagród.

Jak grać w Melate
Jakie są szanse na wygraną Melate?

Jakie są szanse na wygraną Melate?

Ze względu na stosunkowo szeroki zakres liczb, szanse na wygranie kumulacji Melate są dość wysokie. Nie są to najgorsze kursy na świecie i całkiem dobrze porównują się z wieloma międzynarodowymi loteriami. Niektóre loterie oferują wyższe jackpoty, ale ich ceny biletów są również wyższe. Piękno loterii Melate tkwi w jej tanich kuponach i wielu różnych poziomach nagród, które oferuje, a także w gwarantowanej minimalnej puli nagród, którą można kumulować nieograniczoną liczbę razy.

Te dziewięć poziomów oferuje wiele sposobów na wygranie tysięcy nagród w każdym losowaniu. Szanse spadają, gdy poziomy nagród zmniejszają się, aż osiągnie jedną na dziesięć szans na trafienie dwóch liczb. Ogólne szanse na wygraną wynoszą jeden do piętnastu. Siódma kula, czyli dodatkowa kula, daje możliwość wygrania na czterech poziomach nagród.

Jakie są szanse na wygraną Melate?
Opcje wypłaty, jeśli wygrasz grę

Opcje wypłaty, jeśli wygrasz grę

Wygrane na loterii w Meksyku są opodatkowane stawką 7%, podczas gdy niektóre dodatkowe podatki mogą być należne od międzynarodowych graczy w ich własnych krajach. Nagrody należy odebrać w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia następującego po zwycięskim losowaniu. Wszystkie nagrody są wypłacane jednorazowo bez opcji rent. Meksykańscy gracze mogą odebrać dowolną nagrodę w wielu agencjach Pronosticos lub w ich siedzibie w Mexico City lub bezpośrednio na stronie internetowej.

Gracze online grający poza Meksykiem otrzymają wygrane bezpośrednio na swoje konto na stronie. Jednak czas różni się w zależności od witryny z niektórymi płatności wypuszczenie na wolność może potrwać do kilku dni. Niektóre witryny mogą wymagać od graczy zweryfikowania swojego identyfikatora i adresu domowego, ale po wykonaniu tej czynności nie będzie to wymagane w przyszłości. Gracze powinni również przeczytać T i C strony, ponieważ niektórzy pobierają prowizję od dużych nagród.

Opcje wypłaty, jeśli wygrasz grę
Wskazówki i porady dotyczące gry w Melate

Wskazówki i porady dotyczące gry w Melate

Chociaż wszystkie loterie generują losowe liczby, statystyki mogą służyć do zwiększania szans gracza na wygraną. Statystyki z poprzednich gier pokazują, że gracz musi zapewnić równowagę liczb nieparzystych i parzystych, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby wszystkie zwycięskie liczby były parzyste lub nieparzyste.

Najprawdopodobniej będzie to mieszanka 2/4, 4/2 lub 3/3, ponieważ występują one w 80% przypadków. Zwycięskie liczby najprawdopodobniej pojawią się również w całym zakresie liczb, przy czym wysokie i niskie liczby są bardziej prawdopodobne w tych samych kombinacjach, co powyżej dla liczb nieparzystych i parzystych.

Może się również okazać, że pewne rozpiętości liczb (np. nastolatki, dwudziestki itp.) nie zostały wylosowane w przeszłości, co oznacza, że jeśli gracz wyrzuci je ze swojego miksu, mogą mieć większe szanse.

Inną strategią jest zsumowanie wszystkich liczb, które gracz wybrał do gry i upewnienie się, że sumują się one między 131 a 211, ponieważ 70% wszystkich wygranych w kumulacji Melate mieści się w tym zakresie. Istnieją inne strategie, ale ostatecznie loteria to wciąż gra losowa.

Wskazówki i porady dotyczące gry w Melate