Najlepszy German Lotto Loteria w 2023

Niemieckie Lotto to jedna z największych loterii w Europie, choć ma niską cenę. Loteria, znana również jako German Lotto 6Aus49, może pochwalić się ogromnymi jackpotami, dziesięcioma oddzielnymi poziomami nagród i trzema dodatkowymi grami bonusowymi, co czyni ją loterią mistrza świata. Sześć z 49 to dosłowne tłumaczenie terminu 6 na 49. Superliczba jest losowana po dopasowaniu regularnych sześciu liczb, gdy ludzie grają w niemieckie lotto online.

Ten numer odpowiada poprzednio przypisanemu numerowi seryjnemu. Ponadto istnieje do trzech gier bonusowych, z dwoma losowaniami w środy i trzema losowaniami w soboty, co daje graczom jeszcze większe szanse na wygraną.

Najlepszy German Lotto Loteria w 2023
Gdzie kupić bilety na Niemieckie Lotto?

Gdzie kupić bilety na Niemieckie Lotto?

Gracze mogą kupić losy na niemieckie lotto online pod adresem https://www.lotto.de/. Oficjalni sprzedawcy loterii są również dostępni online, aby kupić bilety. Pojedyncza linia kosztuje 1,20 €, a linia z podwójnym jackpotem kosztuje 2,40 €. Osoby fizyczne mogą sprawdzić, w jakie inne gry chcą grać, ponieważ one również kosztują więcej. 1,25 € za Super6, 2,50 € za Spiel77 i 5,00 € za GlücksSpirale.

Numer seryjny jest niezbędnym elementem niemieckiej loterii. Numer ten jest nadrukowany na fizycznych biletach sprzedawanych w Niemczech. Mają wpływ na grę główną i trzy gry bonusowe.

Gdzie kupić bilety na Niemieckie Lotto?
Historia niemieckiego lotto

Historia niemieckiego lotto

Jest rok 1955, czas ogromnego rozwoju technologicznego i znaczących rewolucji kulturalnych. Niemieckie Lotto 6Aus49 narodziło się również w tym roku, kiedy cztery niemieckie państwa nawiązały współpracę, aby to prowadzić słynna gra loteryjna.

Pierwsze losowanie Lotto 6Aus49 odbyło się 10 września 1955 roku w Hamburgu z bębnem wykonanym z drewna i szkła. Gra weszła w erę współczesności 4 września 1965 roku, kiedy losowania były transmitowane na żywo. Losowanie było transmitowane w telewizji do 2013 roku, a obecnie jest transmitowane na żywo ze studia Saarländischer Rundfunk w Internecie.

W 1974 roku Deutscher Lotto- und Totoblock (DTLB) zaczął działać, gdy do Lotto 6Aus49 dołączyły kolejne państwa niemieckie. Lotteriefegescllschaften grupuje 16 loterii. DTLB słynie z działalności charytatywnej, przekazując darowizny w wysokości ponad 23 milionów euro na cele lokalne.

Dzień dzisiejszy

Od momentu premiery ta wciągająca gra zakorzeniła się w niemieckim społeczeństwie, określając się jako jedna z najbardziej znanych gier ze względu na swoją cenę, prostą rozgrywkę i wysokie jackpoty. Loteria 6Aus49 co roku rozdziela prawie pięć miliardów euro w nagrodach. Nic dziwnego, że ta loteria jest zdecydowanym faworytem wśród niemieckich graczy, z rekordową nagrodą 45,3 miliona euro zdobytą przez trzech szczęśliwych zwycięzców w 2007 roku. W 2006 roku jeden gracz wygrał kumulację w wysokości 42,6 miliona euro, która była największą wygraną na jednym kuponie zawsze.

Kilka tygodni później Lotto 6Aus49 osiągnął drugą najwyższą wygraną za pojedynczy los na loterię online, z nagrodą 37,7 miliona euro wygraną przez szczęśliwego gracza. Lotto 6Aus49 gwarantuje milion euro w ciągu tygodnia i trzy miliony euro w weekend.

Historia niemieckiego lotto
Czy granie w niemieckie lotto jest legalne?

Czy granie w niemieckie lotto jest legalne?

Niemiecka loteria jest zgodna z prawem, a gracze mogą brać w niej udział bez obaw o konsekwencje prawne. Trzeba jednak upewnić się, że ich kraj zezwala na takie gry. Nowy stanowy traktat o grach hazardowych z 2021 r. ustanawia odpowiedzialność krajów związkowych za bezpieczeństwo i porządek publiczny. Co więcej, nowe standardy kończą niepewność co do europejskich przepisów i licencji oraz licznych ograniczeń w niemieckich krajach związkowych.

Witryny loterii online potrzebują adresu prowadzenia działalności w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) oraz niemieckiej licencji na oferowanie swoich usług w Niemczech. Sprzedawcy loterii muszą przestrzegać wielu standardów dotyczących odpowiedzialnego hazardu i zasad prania pieniędzy.

Czy granie w niemieckie lotto jest legalne?
Jak grać w Niemieckie Lotto Online

Jak grać w Niemieckie Lotto Online

Osoby mogą grać w Niemcy Lotto wybierając sześć liczb od jednego do 49 i jedną dodatkową liczbę od zera do dziewięciu.

Osoby fizyczne widzą kopię losów na loterię, które kupiły online przed odpowiednim wieczornym losowaniem w ramach usługi Zobacz swój bilet w loterii. Losowania odbywają się w każdą sobotę o 19:25 wieczorem oraz w środę o 18:25 CET.

W niemieckim Lotto istnieje dziewięć wspaniałych dywizji nagród, z których pięć obejmuje Super Number. Super liczba, znana również jako „Superzahl”, to dodatkowa liczba wykorzystująca zakres przewidywań od zera do dziewięciu w celu określenia nagrody głównej w Niemieckim Lotto oraz trzeciej, piątej, siódmej i dziewiątej kategorii nagród.

Kumulacja Jackpota

Na początku 2009 roku niemieckie lotto 6aus49 przyjęło korektę zasad, która ograniczała długość serii kumulacji do trzynastu losowań. Kolejna korekta została dokonana w sierpniu 2020 r., A nagroda główna jest przewijana, aż osiągnie pułap 45 milionów euro.

Gdy jackpot osiągnie górną granicę, każde następne losowanie z jackpotem musi zostać wygrane. Gdy żadne bilety nie pasują do wszystkich sześciu głównych cyfr oprócz premia Super liczba w tym losowaniu, pula nagród jest dzielona pomiędzy kolejnych zdobywców największej dywizji nagród.

Jak grać w Niemieckie Lotto Online
Jakie są szanse na wygranie Niemieckiego Lotto?

Jakie są szanse na wygranie Niemieckiego Lotto?

Jackpot ma 139 838 160 szans na wygraną. Wszelkie wygrane z tej loterii nie są opodatkowane w Niemczech. Ale mieszkańcy innych krajów powinni sprawdzić, czy muszą płacić podatki od swoich wygranych. Nagroda za drugie miejsce w dopasowaniu 6 jest największą nagrodą, jaką gracze mogą wygrać bez supernumeru.

Przyjęcie Superzahla i piłki bonusowej w 2013 roku przyniosło jeszcze więcej modyfikacji. Superzahl zwiększył szanse na wygranie dowolnego jackpota Lotto 6Aus49 o 74 procent. Wzrost ten wyniósł od jednego na 54 do jednego na 6,6. Najbardziej ekscytujące ze wszystkich jest to, że gdy osoby trafią w sumie siedem liczb, wygrywają miesięczną nagrodę w wysokości 10 tysięcy euro, która jest wypłacana co miesiąc przez następne dwadzieścia lat.

Jakie są szanse na wygranie Niemieckiego Lotto?
Opcje wypłaty, gdy gracze wygrywają niemieckie lotto

Opcje wypłaty, gdy gracze wygrywają niemieckie lotto

Gra Spiel77 jest skorelowana ze wszystkimi siedmioma cyframi numeru seryjnego, a aby wygrać, liczby muszą nie tylko pasować, ale także być w tej samej kolejności, co wybrane liczby. Dopasuj wszystkie siedem w odpowiedniej kolejności, aby wygrać kumulację, która zaczyna się od 177 777 € i regularnie przekracza jeden lub dwa miliony z kumulacjami.

Do wygrania jest sześć innych klas nagród o z góry określonych wartościach. Druga nagroda to 77 777 €, którą wygrywa się łącząc sześć ostatnich liczb we właściwej kolejności.

Super6 działa podobnie do Spiel77, z tą różnicą, że losowanych jest tylko sześć liczb. Ostatnie sześć cyfr numerów seryjnych uczestników odnosi się do tych numerów. Należy ponownie dopasować prawidłowe liczby, które muszą być w tej samej kolejności, co wylosowane. Dostępnych jest sześć nagród o stałej wartości, począwszy od gwarantowanego jackpota w wysokości 100 milionów euro.

Wreszcie losowanie GlücksSpirale odbywa się w soboty. Aby wygrać, gracze muszą odtworzyć zarówno cyfry, jak i wzór swojego rysunku na podstawie numeru seryjnego. Gracze mogą wygrać 10 euro tylko poprzez dopasowanie ostatniego numeru na GlücksSpirale. Można również wygrać 100 000 euro, jeśli poprawnie dopasują się do ostatnich sześciu cyfr.

Opcje wypłaty, gdy gracze wygrywają niemieckie lotto
Wskazówki i porady dotyczące gry w niemieckie lotto

Wskazówki i porady dotyczące gry w niemieckie lotto

Gra w każdym losowaniu Lotto 6Aus49 jest jedną z najlepszych metod na zwiększenie szans na wygranie jackpota. W kolejnych losowaniach można używać tych samych liczb. Ponadto gracze mogą użyć tej opcji, aby zwiększyć liczbę przyszłych losowań, w których chcą wziąć udział.

Kup kilka Lotto 6Aus49 loteria bilety z różnymi kombinacjami liczb, aby zwiększyć szanse na wygranie jackpota. Zakup kilku losów lotto na to samo wydarzenie może być kosztowny. Tańszą opcją jest dołączenie lub założenie konsorcjum loterii.

jakiś internetowy syndykat lotto umożliwia graczom podzielenie kosztów zakupu wielu losów na loterię online z grupą osób, takich jak współpracownicy, krewni lub przyjaciele. Wadą jest to, że jeśli syndykat trafi w dziesiątkę, jednostki muszą podzielić się dochodami.

Kiedy ktoś używa metody Quick Pick, otrzymuje liczby, o których inni gracze mogą nie myśleć. Generator liczb losowych może również dostarczyć im liczby, które mogą wygrać jackpot Lotto 6Aus49. Osoby mogą również wybrać swoje szczęśliwe liczby na podstawie tego, czy są „gorące” czy „zimne”. Liczby te opierają się na regularnie losowanych i rzadziej losowanych liczbach oraz liczbach przeterminowanych. Trzymanie się tych liczb to kolejna doskonała taktyka.

Wskazówki i porady dotyczące gry w niemieckie lotto