Najlepszy EuroMillions Loteria w 2022/2023

EuroMillions to loteria offline i online rozgrywana jednocześnie w dziewięciu krajach europejskich (Austria, Belgia, Francja, Irlandia, Luksemburg, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria i Wielka Brytania). Losowania odbywają się dwa razy w tygodniu; Gwarantowana wygrana nigdy nie będzie mniejsza niż 17 milionów euro i może wzrosnąć nawet do 230 milionów euro. ponadto różne kraje prowadzą dodatkowe gry, do których wstęp jest ograniczony do danego kraju.

Najlepszy EuroMillions Loteria w 2022/2023
Gdzie kupić bilety na EuroMillions
Gdzie kupić bilety na EuroMillions

Gdzie kupić bilety na EuroMillions

Możesz kupić bilet na loterię online dla EuroMillions, logując się na stronie EuroMillions w swoim kraju, pod warunkiem, że:

 • Jesteś w tym kraju w tym czasie; oraz
 • Ten kraj jest jednym z dziewięciu, w których działa EuroMillions.

Jest to ważna uwaga, ponieważ – ze względów prawnych – udział w tej loterii internetowej jest ograniczony do osób, które w tym czasie przebywają w kraju uczestniczącym. Jeśli znajduje się w innym kraju, zakup biletu na loterię online zostanie uniemożliwiony.

A drugi problem pojawia się, gdy wygrywasz i jest prawie taki sam – na jakie konto bankowe chcesz, aby przelali pieniądze? Oczywiście, jeśli wygrałeś bardzo dużą sumę, warto pojechać do danego kraju, zamieszkać na krótko i otworzyć konto bankowe – ale to nie będzie miało sensu, jeśli masz jedno, powiedzmy pięć euro .

Gdzie kupić bilety na EuroMillions
Historia EuroMillions

Historia EuroMillions

Pierwotnym zamiarem było uruchomienie tego gra loteryjna online w 1999 r. w tym samym czasie, kiedy wprowadzono nową walutę UE – euro – ale z różnych powodów tak się nie stało. EuroMillions ostatecznie rozpoczęło się pięć lat później, w lutym 2004 roku. W tym czasie jedynymi zaangażowanymi krajami były Francja, Hiszpania i Wielka Brytania, z których trzecia nawet nie przyjęła euro (i nadal nie przyjęła i nie jest nawet członkiem UE), a pierwszy jackpot był wart 15 milionów euro.

W kolejnych latach dołączyły Austria, Belgia, Irlandia, Luksemburg, Portugalia i Szwajcaria (która również nie należy do UE i nie ma euro jako swojej waluty). Jednym z najbardziej niesamowitych aspektów EuroMillions jest sama wielkość oferowanych nagród. W chwili obecnej największa wygrana w historii wynosi 190 milionów euro.

Dość często jackpot wygrywa syndykat loterii – nagrodę w wysokości 183 milionów euro podzieliły trzy osoby, które wspólnie kupiły ten sam bilet – ale Dolores McNamara w Irlandii wygrała 77 milionów funtów w dwa tysiące pięć, a w 2009 roku nieznana Hiszpanka wygrała 110 milionów funtów.

Historia EuroMillions
Czy EuroMillions jest legalne?

Czy EuroMillions jest legalne?

Prosta odpowiedź brzmi: tak, jest. Ale podlega również prawom krajów, w których działa, i mogą się różnić w zależności od kraju. Na przykład w Wielkiej Brytanii nie możesz grać w EuroMillions online, jeśli nie masz ukończonych 18 lat.

Czy EuroMillions jest legalne?
Jak grać w EuroMillions online?

Jak grać w EuroMillions online?

Po pierwsze, pamiętaj, że losowania odbywają się o godzinie 20:00 czasu brytyjskiego (co będzie inne w inne kraje europejskie) we wtorki i piątki. Jeśli chcesz zagrać, musisz kupić bilety na grę online przed zakończeniem losowania – najpóźniej do 19:30 czasu brytyjskiego w dniu losowania, ale nie zapominaj, że transakcje online mogą zostać przerwane z wielu powodów, a rozsądny gracz loterii online kupuje kupony wcześniej.

Nie zapomnij sprawdzić loterii Wyniki loterii EuroMillions po zagraniu w tego typu lotto. Szkoda by było, gdybyś nie mógł odebrać swojej wygranej z powodu ominięcia sprawdzania wyników lotto EuroMillions.

Wybieranie liczb

Musisz wybrać pięć głównych liczb z zakresu od 1 do 50 oraz dwie dodatkowe liczby z zakresu od 1 do 12 (są one znane jako liczby Lucky Star). Jeśli wolisz pozostawić wszystko przypadkowi, poproś o Lucky Dip, a komputer EuroMillions to wybierz swoje numery losowo.

Ile tygodni chcesz grać?

Możesz zdecydować się na grę w losowaniu wtorkowym, losowaniu piątkowym lub obu i możesz grać z wyprzedzeniem do 4 tygodni.

Zasady gry

W każdym losowaniu EuroMillions system wybiera 5 liczb i 2 Szczęśliwe Gwiazdy, całkowicie losowo. Wygrywasz nagrodę, gdy dopasujesz niektóre lub wszystkie z tych liczb. Dopasuj wszystkie siedem, a otrzymasz część jackpota (jeśli nikt inny nie trafił wszystkich siedmiu, dostaniesz dużo!) to najwyższy poziom loterii EuroMillions – istnieje dwanaście innych poziomów, dzięki czemu możesz wygrać nagrodę aż do trafienia tylko dwóch liczb.

Jak grać w EuroMillions online?
Jakie są szanse na wygranie EuroMillions?

Jakie są szanse na wygranie EuroMillions?

Szanse na wygranie najniższej nagrody w EuroMillions, którą otrzymasz, jeśli trafisz tylko dwie liczby, wynoszą 1 do 22. Stamtąd aż do najwyższej nagrody – jackpota – dla której musisz trafić wszystkie pięć liczb plus obie liczby Lucky Star – to 1 na 139 838 160. Każdy z ośmiu poziomów między tymi dwoma ma swój własny zestaw szans.

Jakie są szanse na wygranie EuroMillions?
Wskazówki i porady dotyczące gry w EuroMillions

Wskazówki i porady dotyczące gry w EuroMillions

Możesz myśleć, że nie da się opracować systemu zwiększającego prawdopodobieństwo wygranej w EuroMillions – ale tak nie jest. To, co musisz zrobić, to pomyśleć o tym, co już wydarzyło się w przeszłości. Jako dość prosta zasada życiowa, która mówi, że to, co dzieje się najczęściej, najprawdopodobniej powtórzy się ponownie, a co się dzieje. Jest najmniej prawdopodobne, że to się powtórzy. Biorąc to pod uwagę, oto co historia wygranych w EuroMillions najprawdopodobniej pomoże Ci zdobyć nagrodę:

 • Kiedy wybierasz liczby, wybierz mieszankę parzystych i nieparzystych
 • Kiedy wybierasz liczby, wybierz mieszankę wysokich i niskich

Dlaczego te dwie zasady? Ponieważ więcej nagród to jedna z mieszanką liczb nieparzystych i parzystych niż z koncentracją na obu – i to samo dotyczy kombinacji wysokich i niskich liczb.

Wszystkie wygrane liczby znajdują się na stronie internetowej. Możesz je zbadać. Znajdziesz wzory. Niektóre grupy liczb występują częściej niż inne. Dotyczy to również niektórych pojedynczych liczb. Dowiedz się, jaki jest wzór, a to powie Ci, kiedy je zagrać.

Wskazówki i porady dotyczące gry w EuroMillions
Największa liczba zwycięzców EuroMillions

Największa liczba zwycięzców EuroMillions

Francja i Wielka Brytania mają największą liczbę indywidualnych zwycięzców loterii EuroMillion – 114 każdy; Hiszpania jest tuż w tyle ze 112. Na drugim końcu skali Luksemburg ma tylko 3, a Irlandia 18.

Największe nagrody w poszczególnych krajach

 • Austria 130 mln €
 • Belgia 188 mln euro
 • Francja 220 mln euro
 • Irlandia 188 mln euro
 • Luksemburg 66 mln €
 • Portugalia 190 mln euro
 • Hiszpania 190 milionów euro
 • Szwajcaria 230 mln CHF
 • Wielka Brytania 170 milionów euro

Gry uzupełniające dla każdego kraju

Austria ma losowanie ÖsterreichBonus, które jest bezpłatne i może wygrać 100 000 € w każdym losowaniu. Istnieje również Joker za dodatkową opłatą; otrzymujesz sześć cyfr i możesz wygrać nagrody, dopasowując liczby w kolejności losowania.

 • Belgia ma My Bonus, który jest bezpłatny i ma standardową nagrodę 500 €
 • Francja gwarantuje jednego zwycięzcę w wysokości 1 miliona euro w każdym losowaniu z My Million, a także ma Etoile+, aby zwiększyć nagrody inne niż jackpot
 • Irlandia ma 10 zwycięzców po 5000 € w każdym losowaniu z Ireland Only
 • Luksemburg ma darmowe losowanie Extra Lux, a także umożliwia wejście do Jokera
 • Portugalia ma darmowe losowanie M1lhão o szansę na wygranie 1 miliona euro
 • Hiszpania ma darmowe losowanie El Millón, aby mieć szansę na wygranie 1 miliona euro
 • Szwajcaria ma 2 Szanse i Super-Gwiazdę
 • W Wielkiej Brytanii dostępny jest darmowy program Millionaire Maker z nagrodami w wysokości 1 miliona funtów
Największa liczba zwycięzców EuroMillions