Najlepszy Ekstra Pensja Loteria w 2024

Jedną z najpopularniejszych loterii w Polsce jest Ekstra Pensja, którą prowadzi Totalizator Sportowy. Ekstra jest jedną z najlepszych loterii online w Polsce, a losowania odbywają się codziennie o 21:00 czasu lokalnego. 13 marca 2021 r. szczęśliwy gracz z Goliny w Koninie grał w szybkim losowaniu w sklepie przy Kolejowej 42. Był jedną z kilku osób, które grały w liczby 2, 15, 19, 26, 35 i jeszcze jeden numer. 4 i wygrywał 5000 zł (1029 USD) co miesiąc przez 20 lat.

16 stycznia 2021 r. liczby do nagrody miesięcznej w wysokości 5 000 zł (1029 USD) – 1, 5, 7, 24, 32 oraz bonusu nr 2 – zostały poprawnie wytypowane przez niezidentyfikowanego zwycięzcę. Ten zwycięzca pochodzi z Chrzanowa i jak wszyscy inni zwycięzcy, ich tożsamość jest chroniona.

Najlepszy Ekstra Pensja Loteria w 2024
Evelyn Thompson
ExpertEvelyn ThompsonExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Jak kupić los na loterię Ekstra Pensja przez Internet?

Losowania Ekstra Pensji są otwarte tylko dla lokalnych graczy. Mogą jednak wziąć udział, kupując w pobliskim sklepie lub bilet na loterię online za pośrednictwem strony lub aplikacji Gry Lotto PL. Cena biletu Ekstra Pensja to 5 zł (1 USD) za wejście i 1 zł (0,21 USD) na dopłatę do gry Ekstra Premia.

Gra z mnożnikiem 10x kosztuje 50 zł (10 USD). Wybierając opcję Advance Draws podczas zakupu, gracze mogą wziąć udział w maksymalnie 8 kolejnych losowaniach.

W przeciwieństwie do niektórych inne gry lottoEkstra Pensja wypłaca comiesięczne wygrane przez kolejne 20 lat. Gracze Wybierz pięć liczb z dostępnych 35 i jedną z dostępnych 4. Uczestnicy mogą postawić zakład na liczby lub skorzystać z losowania. Nawet w kolejnych ośmiu losowaniach poszczególne osoby mogą grać te same liczby. Gracze skreślają 5 z 35 i wszystkie cztery cyfry na pustym polu.

Krótka historia Ekstra Pensja

19 października 2014 roku Ekstra Pensja zadebiutowała w studiu lotto, mimo że wyprzedaż trwa już od trzech dni. Ta loteria jest pierwszą z tych „dziwnych” gier wydany w Polsce Od razu wygrana jest niewypłacalna, a gracz otrzymuje zapłatę. Ta pensja jest równa standardowej pensji w statusie. Jest uwzględniany we wnioskach kredytowych, a nawet przekazywany przez rodzinę.

Sposób, w jaki gra się w nią gra, nie zmienił się zbytnio od czasu jej pierwszego opracowania. Przed 11 września 2015 r. losowania odbywały się tylko w środy i niedziele. W tym dniu dodano piątkowe losowania.

Opcja mnożnika została wprowadzona w 2016 roku, podnosząc nagrodę główną aż do 50 000 zł (10297 USD) miesięcznie przez 20 lat. Rok później gra została rozszerzona o codzienne losowanie, a nie tylko dwa razy w tygodniu. Gra bonusowa Ekstra Premia była ostatnią zmianą w 2019 roku.

Czy Ekstra Pensja jest legalna?

Ekstra Pensja jest legalna w Polsce. Warto zauważyć, że większość opcji hazardu online jest zakazana lub ograniczona do monopoli państwowych. Jedynymi wyjątkami są hazard online i prowadzenie loterii promocyjnych, które wymagają wcześniejszego zezwolenia.

Jak grać w loterię Ekstra Pensja Online

Gracze wybierają pięć liczb od 1 do 35 i dodatkową liczbę od 1 do 4. Możliwe jest również zajęcie się każdą z czterech opcji. Za 1 zł uczestnicy mogą zdecydować się na dodanie gry bonusowej Ekstra Premia. Losowanie gry dodatkowej, zwanej Extra Bonus, odbywa się zaraz po losowaniu Ekstra Pensji.

Aby wziąć udział, gracze muszą postawić zwykły zakład w wysokości 1 zł. Ich liczby zostaną uwzględnione w obu losowaniach. Zainteresowane osoby powinny zakupić losy loterii Ekstra Pensja online, zabezpieczyć je i wrócić, aby zobaczyć najnowsze wyniki loterii Ekstra Pensja. Aby kwalifikować się do nagrody, muszą pasować co najmniej dwie zwykłe liczby.

Czas losowania każdej liczby w ciągu ostatnich 20 losowań jest pokazany w statystykach trafień i nie trafień. Ta tabela jest aktualizowana za każdym razem, gdy losowana jest liczba. W każdym wierszu podana jest liczba losowań od ostatniego losowania danej liczby. Średni czas między losuje liczbę można obliczyć, aby określić, czy jest zaległy, czy należny.

Jakie są szanse na wygranie Ekstra Pensji?

Kumulacja Ekstra Pensja ma szansę na wygraną 1 na 1 298 528. Prawdopodobieństwo dopasowania liczb 5 i 1, za które płaci się szacunkowo 5000 zł miesięcznie przez 20 lat, wynosi 1 na 1 298 522. Gracze otrzymują 25 000 zł za trafienie pięciu liczb, z szansą na to 1:432,843.

Nagrody za dopasowanie 4+1 i 4 to odpowiednio 1000 zł i 200 zł. Jednak prawdopodobieństwo dopasowania tych liczb wynosi odpowiednio 1 do 8657 i 1 do 2886. Gracze, którzy dopasują 3+1 i 3 otrzymają odpowiednio 80 zł i 25 zł. Szanse wynoszą odpowiednio 1 do 299 i 1 do 100. Dopasowanie 2 + 1 i 2 może przynieść uczestnikom 10 zł i 5 zł. Prawdopodobieństwo wynosi 1 na 32 i 1 na 11.

Opcja mnożnika 10x jest dostępna do zakupu zarówno w grach zwykłych, jak i bonusowych. Wszystkie nagrody poniżej 2280 zł można odebrać u okolicznych dealerów Lotto. Drobne nagrody są również natychmiast dodawane na konta graczy online. Od nagród powyżej 2280 zł zostaną potrącone podatki w wysokości 10%.

Opcje wypłat dla zwycięzców Ekstra Pensja

Każdy gracz, który obstawia x 10, ma szansę na 20-letni dochód w wysokości 50 000 zł. To dziesięć razy więcej wygranych niż przy typowym zakładzie. Jednak cena kuponu na taką grę będzie proporcjonalnie wyższa; jest to 50 zł. Oczywiście stawka też mogłaby być niższa, np. x 5 (koszt kuponu wyniesie 25 zł).

Co miesiąc można postawić do 50 000 złotych przez maksymalnie 20 lat. Na pustym polu jest zapisana wybrana kwota wynagrodzenia. Niezbędne jest zachowanie vouchera z zakładami Ekstra Pensja. Oprócz tego, że jest niezbędna do weryfikacji wyników losowania Ekstra Pensja, służy jako podstawa do wypłaty wygranych.

Wskazówki i porady dotyczące gry w Ekstra Pensja

Każdy polski gracz wyobraża sobie kiedyś wygraną w lotto. Szanse na wygranie jackpota na loterii są niewielkie, ale było kilku zwycięzców jackpota. Prawdopodobieństwo wygrania Ekstra Pensji zależy głównie od przypadku, ale jest kilka strategii osoby powinny spróbować.

Po nauczeniu się, jak kupić los na loterię Ekstra Pensja, uczestnicy mogą zdobyć więcej losów, jeśli chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną. Wadą jest to, że aby wygrać nagrodę, trzeba wydać dużo pieniędzy. Ze względu na znaczne wydatki ponoszone przez osoby kupujące bilety, wartość ich wygranych może nie zostać w pełni spłacona.

Inne pomocne strategie

Najbardziej typową strategią jest kupowanie jednej linii i wierne jej przestrzeganie przy każdym losowaniu. Strach przed utratą, jeśli ich liczby pojawią się w losowaniu, na które nie kupili biletów, motywuje graczy. Dlatego gracze muszą przestać myśleć w ten sposób i postarać się kupić więcej losów na losowania Ekstra Pensji, które zdarzają się rzadziej. Można wygrać lepiej, jeśli gra się o większe stawki.

Ponadto, ponieważ liczby powyżej często wybieranej 31 pojawiają się równie często, gracze powinni zwracać większą uwagę na te cyfry. Uczestnicy niekoniecznie zwiększą swoje szanse na wygraną w loterii, ale ponieważ większość osób ogranicza swoją pulę, wypłaty Ekstra Pensja będą zazwyczaj znaczne.

About the author
Evelyn Thompson
Evelyn Thompson
About

Evelyn Thompson, czyli „Lucky Evie”, jak jest znana w LottoRanker, łączy swój brytyjski analityczny sposób myślenia z pasją do liczb, aby zapewnić czytelnikom najlepsze strategie loteryjne. Na urokliwych ulicach Londynu przegląda dane dotyczące loterii, upewniając się, że gracze mają wszystko, czego potrzebują, aby podejmować świadome decyzje.

Send email
More posts by Evelyn Thompson