Najlepszy 4D Lotto Loteria w 2024

Jedną z najpopularniejszych gier loteryjnych w Malezji jest 4D Lotto, czyli czterocyfrowy akronim. Gracz wybiera cztery cyfry z zakresu od 0 do 9999. W losowaniu wybierane są dwadzieścia trzy liczby. Gracze mogą wybrać grę 4D na kilka sposobów. Opcje te obejmują wejście standardowe, i-Perm i rolkę 4D. Po zakończeniu losowania gracze mogą sprawdzić oficjalne strony 4D, aby potwierdzić zwycięskie liczby lub skontaktować się z kasjerem.

Zwycięzcy muszą odebrać nagrody w ciągu 181 dni od daty losowania loterii. Oto kroki, aby odebrać wygraną.

Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Jak grać w Lotto 4D

Wejście standardowe

Przy standardowym wejściu gracz może wybrać określoną liczbę, np. 2356 i zdecydować się na zakład MAŁY lub DUŻY. Jeśli obstawiasz DUŻO, nabywca może oprócz nagrody specjalnej wygrać trzecią, drugą lub pierwszą nagrodę. W przypadku obstawiania MAŁYCH gracz może wygrać tylko trzecią, drugą lub pierwszą nagrodę.

Zakup biletu w Malezji kosztuje 1 Ringgit (RM). Zakłady MAŁY 4D oferują lepsze szanse na wygranie dużych sum pieniędzy niż zakład DUŻY. Jednak gracz może mieć większą szansę na zdobycie innych nagród i nagród pocieszenia.

Rolka 4D

W 4D Roll gracz może zastąpić literę R cyfrą zwycięskiego numeru. Litera R reprezentuje cyfry z zakresu od 0 do 9. Na przykład, jeśli gracz zastępuje powyższą liczbę R, 2356 staje się R356, co daje kupującemu bilet 10 wejść od 0356 do 9356. Gracz może wybrać umieszczenie R w miejscu dowolnej cyfry numeru, np. 2R56 lub 235R. Ponieważ granie w warianty Roll reprezentuje 10 wejść, koszt wynosi 10 RM.

Permutacja ubezpieczeniowa

Wykupienie Permutacji Ubezpieczeń daje posiadaczowi biletu szereg wariantów. Wpis gracza zawiera wariacje na temat jego numeru 4D. Na przykład liczba 2356 może mieć 24 odmiany lub permutacje, takie jak 2536, 2653 lub 5326. Dzięki i-Perm gracz wybiera, ile permutacji chce kupić, w tym 24, 12, 6 lub 4.

Koszt różni się w zależności od liczby wybranych permutacji. Gracz może wybrać liczby dla każdego typu wpisu ręcznie lub za pomocą szybkiego wyboru, co: pozwala komputerowi na losowy wybór liczb dla gracza. Żadna z metod nie gwarantuje wygranej.

Specjalne losowanie

W Malezji i inne kraje, 4D Lotto to popularna gra, która przyciąga ogromną liczbę uczestników. Mimo że wpływy ze specjalnych losowań 4D spadły w ostatnich latach, gracze nadal kupują losy. W 2019 roku ministerstwo finansów Malezji zebrało ponad 113 milionów RM. Do 2020 roku liczba ta spadła do prawie 73 milionów RM. Mimo to gra 4D pozostaje popularna.

Nawet w środku pandemii niektórzy gracze kupują losy specjalne 4D, nawet jeśli nie tak dużo jak w 2019 r. Do września 2021 r. Ministerstwo Finansów zgłasza tylko 38 milionów RM przychodów z losowań specjalnych 4D.

Aplikacje, które pomogą Ci grać w 4D Lotto

Aplikacja Mayago i podobne oprogramowanie umożliwiają graczom analizowanie trendów w loteriach 4D. Dostępna w różnych językach, takich jak niemiecki, japoński, angielski i chiński, użytkownicy mogą przełączać się między językami w zależności od gra loteryjna z wyboru.

Ponadto aplikacje obsługują 4-cyfrowe i 3-cyfrowe loterie, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo aktualizować wyniki gier, otrzymywać rekomendacje liczbowe oraz podkreślać trendy i wzorce w kolejnych losowaniach.

Użytkownicy aplikacji loterii mogą zbadać każdą możliwą liczbę, w tym dokładne dopasowania i permutacje. Przyglądając się liczbom z historycznych losowań, gracz może zrozumieć kombinacje parzyste, nieparzyste, wysokie i niskie. Informacje te są nieocenione przy dokonywaniu świadomego wyboru numeru biletu, dając cenny wgląd do analizy.

Aplikacje loteryjne zapewniają także wsparcie funkcjonalne w zakresie eksportu statystyk i generowania rekomendacji liczbowych na podstawie analizy statystycznej. Dla gracza aplikacja loteryjna jest cenionym partnerem w generowaniu prawdopodobnych liczb, analizowaniu historycznych danych loterii i śledzeniu poprzednich losowań.

Kursy 4D Lotto

DUŻE kursy

Wygrywanie WIELKIE jest łatwiejsze, ponieważ BIG 4D oferuje najlepsze szanse, nawet jeśli nagrody są mniejsze. Z 23 liczbami i 5 oddzielnymi zwycięskimi poziomami. W pierwszych trzech kategoriach wygrają trzy numery biletów. Pozostałe 20 liczb zostało rozdzielonych, pozostawiając 10 zwycięskich liczb w kategorii nagrody specjalnej, a pozostałe 10 w kategorii nagrody pocieszenia. Poniżej przedstawiono nagrody przyznawane graczom DUŻYCH.

  • I nagroda - 2500 RM
  • II nagroda - 1000 RM
  • III nagroda - 500 RM.
  • Nagroda specjalna - 180 RM
  • Nagroda pocieszenia - 60 RM

MAŁA prognoza

Wygrane 4D MAŁE są wyższe niż nagrody DUŻE. Jest jednak mniej zwycięzców i mniejsze szanse na wygraną. Spośród 23 wylosowanych liczb tylko trzy nagrody są dostępne dla graczy. Wygrane są rozdzielane w Malezji według następującego harmonogramu.

  • I nagroda - 3500 RM
  • II nagroda - 2000 RM
  • III nagroda – 1000 RM

Odbieranie nagród 4D Lotto

Zwycięzcy muszą dostarczyć paszport lub dowód tożsamości wraz z biletem. W Malezja, gracz wygrywający mniej niż 60 000 RM może zbierać środki w placówkach 4D. Wygrane powyżej 60 000 RM, ale mniej niż 2 000 000, gracze mogą odebrać nagrodę pieniężną w biurze regionalnym 4D.

W przypadku wygranych większych niż 2 000 001 RM gracze muszą odebrać nagrodę w centrali administracyjnej 4D. W przypadku Magnum 4D zwycięzcy muszą udać się do Kuala Lumpur. Nominacje są wymagane do oficjalnego odbioru nagrody pieniężnej.

W Malezji urzędnicy loterii organizują losowania 4D w niedziele, soboty i środy. W niektóre dni odbywają się losowania specjalne, zwykle we wtorki. Operator musi posiadać upoważnienie Ministerstwa do przeprowadzenia losowania specjalnego. Gracze mogą usłyszeć o tych specjalnych losowaniach podczas wydarzeń takich jak urodziny władców czy Chiński Nowy Rok.

Sprzedawcy biletów powiadamiają graczy o losowaniu specjalnym na około 7 dni przed datą losowania. Operatorzy loterii są upoważnieni przez rząd. Gracze mogą wybierać między autoryzowanymi firmami, takimi jak ToTo 4D, Magnum 4D, STC lub Sabah. Wygrywając duże sumy, gracze muszą ubiegać się o kwoty powyżej 2 000 001 RM bezpośrednio z centrali odpowiedniej firmy.

About the author
Isabella Garcia
Isabella GarciaAreas of Expertise:
Loteria
About

Isabella Garcia, czule nazywana „Lucky Lotti” w LottoRanker, łączy swój południowoamerykański styl z głęboką wiedzą na temat globalnych loterii. Z skąpanych w słońcu plaż Rio Isabella rozszyfrowuje zawiłości loterii, dostarczając graczom najlepszych wskazówek i wskazówek.

Send email
More posts by Isabella Garcia