Keno

December 11, 2023

Jak grać w Keno online bez obaw

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Keno to tradycyjna chińska gra, która została wdrożona na Zachodzie i jest obecnie częścią wielu kasyn na całym świecie, w tym kasyn online. Keno to gra podobna do loterii czy bingo, w której bardzo ważną rolę odgrywa przypadek. Gracz musi wybrać od 1 do 20 liczb na karcie spośród 80 liczb. Im więcej meczów, tym więcej pieniędzy możesz zarobić. Tutaj wyjaśniamy bardziej szczegółowo, jak grać w Keno online.

Jak grać w Keno online bez obaw

Strategia do wykorzystania w Keno online

Strategia w Keno w Internecie jest zaakceptowanie faktu, że wybranie takich czy innych liczb nie ma wpływu na rozwój gry, ale że szanse na wygraną są takie same. Pomimo tego stwierdzenia należy wziąć pod uwagę, że liczba wybranych liczb ma ogromny wpływ na wyniki, dlatego warto mieć odpowiednią strategię dotyczącą liczby wybieranych liczb w każdej rundzie. 

Wiele osób twierdzi, że nie należy wybierać liczb z rzędu, bo one nigdy nie wyjdą, ale ten pomysł jest błędny, ponieważ szanse na ich pojawienie się są takie same, jak gdyby były to liczby, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Szanse na wygraną w Keno są praktycznie obniżone, co sprawia, że ​​dziwne tautologie nie mogą mieć wpływu na wynik. Przeczytaj uważnie informacje dotyczące Strategii Keno i nie daj się zwieść tym, którzy twierdzą, że odkryli sposób na to, aby zawsze wygrywać w tej grze.

Szanse na zwycięstwo w Keno online

W Keno online nie zaleca się wybierania minimalnej lub maksymalnej liczby liczb, ponieważ przewaga kasyna jest zwykle znacznie większa ze względu na niewielkie kwoty oferowane jako nagroda. Albo ekstremalna trudność polegająca na tym, że wszystkie liczby na kuponie wyszły zwycięsko.

Istnieje również możliwość, że żaden z 10 wybranych numerów nie będzie szczęśliwy. Szanse nie są zbyt wysokie, dlatego niektóre kasyna oferują nagrodę również tym, którzy wpiszą 10 liczb i nie trafią żadnej.

Aby wygrać niewielką sumę pieniędzy w Keno, trzeba mieć trochę szczęścia. Jeśli jednak chcesz wygrać dużą kwotę, musisz mieć wyjątkowe szczęście, ponieważ szanse na zdobycie zwycięskiego losu są minimalne. Najlepszą strategią Keno jest zaakceptowanie trudności związanych ze zwycięstwem i cieszenie się grą tak, jakby była to rozrywka. Gra w Keno mająca wyłącznie na celu zarobienie pieniędzy jest błędem, ponieważ spowoduje to tylko frustrację.

Najważniejszą decyzją, jaką musi podjąć gracz Keno, jest liczba liczb, które należy uwzględnić na kuponie, a najlepszą opcją jest unikanie bardzo ograniczonych lub bardzo wysokich liczb.

Płatności online Keno

Przewaga kasyna w Keno online jest zwykle większa niż w innych grach kasynowych strony z loteriami internetowymi, więc jeśli chcesz wygrać pieniądze, musisz zoptymalizować swoją strategię gry.

Kasyna naziemne oferują dość niskie kwoty wypłat, więc wygrane w kasynie wynoszą zwykle od 20% do 35%. Zarówno w Video Keno, jak i Online Keno, ponieważ mają one mniejsze wydatki, nagrody, które mogą zostać zaoferowane zwycięzcom, są większe, z przewagą kasyna wynoszącą około 5%.

Sekrety Keno

Dla graczy poszukujących najlepszych sekretów gry w keno, poniżej znajdują się najlepsze sugestie, jak radzić sobie w tej grze.

Poćwicz, zanim zaczniesz obstawiać naprawdę

Ponieważ keno nie jest skomplikowaną grą, wielu graczy zaczyna obstawiać prawdziwe pieniądze, co nie jest najlepszą opcją. Aby przyzwyczaić się do wybranej gry, chodzi o to, aby kilka razy poćwiczyć w trybie testowym, który nie wiąże się z pieniędzmi i nagrodami. Dzięki temu gracz może zrozumieć dynamikę gry i przyzwyczaić się do niej, a dopiero potem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Wybierz od czterech do ośmiu liczb na karcie

Kiedy masz możliwość wybrania do 15 liczb na jednej karcie, najczęstszą tendencją wśród początkujących jest myślenie, że najlepiej jest stawiać na jak największą liczbę liczb. Z jednej strony ma to nawet sens, ponieważ im więcej liczb zostanie zdobytych, tym większa szansa na ich prawidłowe trafienie. Należy jednak pamiętać, że nagrody zmieniają się również w zależności od tego, ile liczb zdobył gracz. Każdy, kto trafi pięć liczb z pięciu, może wygrać ze stopą zwrotu 50:1. Ten sam współczynnik może spaść do 3:1 w przypadku odgadnięcia pięciu liczb z dziesięciu wybranych, co znacznie zmniejsza potencjalne zyski.

Zatem, aby mieć zrównoważony wybór pomiędzy rywalizacją o wysokie nagrody a nadal umiarkowanymi szansami na wygraną, matematyka gwarantuje, że najlepiej będzie zdobyć od czterech do ośmiu liczb na karcie. Przy mniejszej wartości szanse na wygraną są bardzo niskie, natomiast przy większej liczbie nagrody nie są tak dobre.

Obstawiaj kolejne numery

Gra keno online działa w oparciu o generator liczb losowych, co zapewnia, że ​​wyniki są zdarzeniami losowymi i niezależnymi. Jednak wielu doświadczonych graczy w keno uważa, że ​​pomimo losowości, kolejne liczby mają większą szansę na wylosowanie. Strategia ta nie daje żadnych gwarancji i może działać, ale nie musi, ale jest prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych obecnie wśród graczy.

Daj pierwszeństwo grom, które oferują najwyższą ocenę RTP

Podobnie jak w przypadku automatów do gier, keno również różni się wskaźnikiem zwrotu gracza (RTP) w zależności od wybranego tytułu. Ogólnie rzecz biorąc, kasyna online oferują graczom korzystniejsze stawki procentowe niż kasyna fizyczne, ale wśród ogromnej różnorodności gier keno online znajdują się również te uważane za bardziej atrakcyjne. Aby na tym skorzystać, najlepszą sugestią jest szukanie gier, które mają RTP na poziomie co najmniej 94%.

Wybierz zaufane kasyna

Aby mieć pewność, że gry keno są uczciwe, z realnymi szansami na wygraną i aby nadal mieć pewność, że wszelkie wygrane zostaną skutecznie wypłacone, istotny jest wybór bezpiecznego i niezawodnego kasyna online, które jest audytowane zgodnie z najbardziej zaawansowanymi zasadami ochrony tej branży.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Objawy mogą wpływać na nasze codzienne życie, ale leczenie jest dostępne!
2024-05-20

Objawy mogą wpływać na nasze codzienne życie, ale leczenie jest dostępne!

Wiadomości