Najlepszy Keno Loteria w 2022

Keno jest jedną z najstarszych gier dostępnych we współczesnych kasynach. Jest to rodzaj loterii, który jest popularny w wielu częściach świata. Chociaż nie należy do najlepiej płatnych loterii, gra nadal ma swoje własne w porównaniu z takimi jak MegaMillions i Powerball. Gra istnieje od blisko 2000 lat, często zmieniając nazwę i formę. W grze zwykle pojawiają się liczby 1-80. Gracze kupujący kupony Keno zakreślają liczby, które spodziewają się pojawić w losowaniu.

Następnie płacą swoją stawkę w zależności od liczby dokonanych typów. Następuje losowanie, podczas którego zwycięskie liczby otrzymują wypłatę. Istnieje kilka form Keno, wszystkie omówione w dalszej części tego artykułu. Pojawienie się gier online i loterii spowodowało pewne zmiany w sposobie gry w Keno.

Najlepszy Keno Loteria w 2022
Gdzie kupić bilety na Keno
Gdzie kupić bilety na Keno

Gdzie kupić bilety na Keno

Keno jest oferowane zarówno w loteriach fizycznych, jak i internetowych oraz w kasynach. Oferują również niektóre loterie państwowe gra. Na przykład w USA gracze mogą cieszyć się Keno w 16 stanach (stan na 2017 rok). Należą do nich między innymi Ohio, Maryland, Michigan, Georgia, Kansas i Waszyngton.

Gracze mogą wejść do lokali tych dostawców i kupić fizyczne bilety Keno. Jednak ten artykuł skupia się bardziej na tym, jak grać w Keno. Większość z tych loterii fizycznych i loterii państwowych ma wersje online, w których gracze mogą kupować bilety na swoich stronach internetowych. Bilet na loterię online ma taką samą moc jak bilet fizyczny. W Australii istnieje strona internetowa poświęcona wyłącznie Keno.

Piękno loterii online polega na tym, że można kupić los na loterię online, nawet jeśli znajduje się z dala od regionu loterii. Należy jednak zachować ostrożność przy loteriach państwowych. Niektóre z nich mają surowe przepisy dotyczące wygranych przez osoby z zewnątrz. Np. karne podatki od wygranych.

Gdzie kupić bilety na Keno
Historia Keno

Historia Keno

Keno to prezent Chińczyków dla świata gier; jeden z wielu. Legenda głosi, że grano ją blisko 2000 lat temu. Jego dochody podobno pomogły w budowie Wielkiego Muru Chińskiego. Gra była tak popularna, że do wysyłania wyników Keno do wiosek używano białych gołębi, co skutkowało odniesieniem do gry jako pai-ko p'iao (bilet na białego gołębia). Gra była również określana jako baige piao.

Chińscy imigranci zabrali ze sobą grę do Stanów Zjednoczonych, gdzie szybko się przyjęła. Jego nazwa szybko ewoluowała po wprowadzeniu na początku XIX wieku. W 1886 było to bardzo powszechne w Teksasie. W tym czasie 80 postaciom nadano imiona koni, aby uniknąć naruszania stanowych przepisów dotyczących hazardu. Postacie powróciły do liczb po uchyleniu tych praw.

Historia Keno
Czy Keno jest legalne?

Czy Keno jest legalne?

Keno jest legalne w większość części świata. Nawet w niektórych miejscach, gdzie hazard jest mile widziany, Keno jest postrzegane jako fajna gra. Fakt, że może być oferowany przez loterie państwowe, daje mu przewagę tam, gdzie inne loterie mogą nie przetrwać. Gra miała jednak starcia z prawem. Na przykład w 1996 roku sąd w Kalifornii zakazał keno i stwierdził, że to nie była prawdziwa loteria.

Rozwój gier online spowodował również szare obszary, które Keno może legalnie wykorzystywać. W wielu miejscach hazard online jest w dużej mierze nieuregulowany. Gracze muszą tylko wiedzieć, jak kupić los na loterię online i mogą postawić na zagranicznej loterii online, nawet jeśli w ich okolicy nie ma loterii Keno.

Generalnie jednak świat był łaskawy dla gry Keno.

Czy Keno jest legalne?
Jak grać w Keno

Jak grać w Keno

Prostota Keno jest prawdopodobnie jednym z powodów jego popularności. Ma styl gry podobny do bingo i dość podobne zasady. Jednak określone loterie mogą mieć własne odmiany niektórych zasad Keno, np. ustalanie przewagi kasyna.

Aby postawić zakład, gracze Keno wybierają do 20 numerów z 80 dostępnych opcji. Poszczególne loterie określają maksymalną liczbę typów, które każdy gracz może wykonać. Następnie każdy gracz płaci stawkę za każdą z liczb.

Podczas losowania losowanych jest 20 liczb spośród 80 opcji. Można to zrobić fizycznie (jak w loterii online na żywo) lub za pomocą generatora liczb losowych (RNG). Gracze otrzymują następnie wypłaty za liczby, które pasują do tych, które zostały wylosowane.

Każda loteria ustala własną tabelę wypłat, która określa, ile gracze otrzymują za zwycięskie liczby. Tabela wypłat określa podstawową stawkę wypłat. Wypłata jest następnie obliczana poprzez pomnożenie dopasowanych liczb (trafienia) i zakładu gracza przez podstawową stawkę kasyna. Z tego powodu niektóre loterie mogą płacić różne kwoty za tę samą liczbę trafień. Niektórzy płacą więcej za mniej trafień.

Loterie oferują również jackpoty oparte na wybranej liczbie trafień, np. jackpot 7 trafień.

Jak grać w Keno
Jakie są szanse na wygraną w Keno?

Jakie są szanse na wygraną w Keno?

Istnieją trzy wersje Keno - Zdrapki, Wideo Keno i Rysunki na żywo. Każdy z nich ma inne szanse. Co więcej, te same wersje Keno mogą mieć różne szanse w różnych loteriach. Wynika to z różnych algorytmów RNG i różnych tabel wypłat od różnych dostawców Keno.

Generalnie jednak Keno jest uważane za grę o złych szansach, nawet jeśli ktoś dostaje los na loterię online, ze względu na wysoką przewagę kasyna we wszystkich wersjach.

Pick-7 i Pick-8 to najbardziej ulubione gry wśród graczy Keno. Zwykle wygrywają więcej nagród, ale mają mniejsze szanse na trafienie w dziesiątkę. Typy ze średniej półki zawsze mają najkorzystniejsze kursy dla graczy. Są to zazwyczaj typ 4, 5 i 6. Ze względu na różnice w algorytmach, zaleca się sprawdzanie tabeli wypłat i szans w każdej loterii online, w której gra gracz.

Wielu graczy wideo keno woli grać w gry typu Wybierz 7 lub Wybierz 8. Nie wygrywają jackpotów, ale wygrywają mniejsze nagrody. Również szanse nie zależą od tego, czy zdecydujesz się grać w Keno online czy offline.

Jakie są szanse na wygraną w Keno?
Opcje wypłaty, jeśli wygrasz Keno

Opcje wypłaty, jeśli wygrasz Keno

Jak wcześniej wspomniano, opcje płatności różnią się od dostawcy do dostawcy. Wynika to z różnic w zasadach tabeli wypłat w poszczególnych loteriach. W niektórych przypadkach więcej trafień przyciąga mniejsze wypłaty niż mniej wypłat. Zakład postawiony przez gracza również ma znaczenie.

Swoboda, jaką loterie mają w tworzeniu zasad lotto, utrudnia podanie określonej formuły wypłaty. Jednak ważne jest, aby każde trafienie przyciągało wygraną, chociaż może to spowodować, że gracze wygrają mniej niż postawili. Sekret polega na zrozumieniu stołu kasyna przed rozpoczęciem gry. Na szczęście tabele wypłat są proste i łatwe do zrozumienia.

Opcje wypłaty, jeśli wygrasz Keno
Wskazówki i porady dotyczące gry w Keno

Wskazówki i porady dotyczące gry w Keno

Podobnie jak w przypadku kursów, nie jest łatwo znaleźć bezkonkurencyjne triki dotyczące gry w Keno, zarówno online, jak i offline. Jedna sztuczka polega jednak na tym, aby grać konsekwentnie w jednym strona internetowa loterii. Pomaga to zrozumieć ich tabelę wypłat i odpowiednią grę.

Wyniki Keno są niezależne, więc znalezienie sekwencji nie wchodzi w rachubę. Każdy, kto mówi o solidnej strategii Keno, po prostu dmucha gorące powietrze. Granie w wiele gier byłoby najlepszą wycieczką, ale nigdy nie jest to dobra strategia dla portfela hazardowego.

Zagranie kilku kart w każdej grze zwiększa ryzyko i zwiększa szanse trafienia. W ten sposób, nawet jeśli loteria płaci za mniej trafień, można grać wiele liczb bez zbyt wielu trafień. Regularna gra może również pomóc graczowi lepiej zrozumieć tabele wypłat, co oznacza, że mogą lepiej podejmować strategiczne decyzje.

Wskazówki i porady dotyczące gry w Keno