Wiadomości

February 12, 2024

Zagraj w Powerball i wygraj jackpot o wartości 270 milionów dolarów 12 lutego

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Pula Powerball: 270 milionów dolarów w losowaniu loterii 12 lutego

Pula Powerball w nadchodzącym losowaniu loterii, które odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego, wynosi imponujące 270 milionów dolarów. Ponieważ w poprzednim losowaniu nie udało się zdobyć żadnej nagrody głównej, jackpot nadal rośnie. Wartość pieniężną jackpota szacuje się na 130,4 miliona dolarów.

Zagraj w Powerball i wygraj jackpot o wartości 270 milionów dolarów 12 lutego

Jak grać w Powerball

Aby zagrać w Powerball, musisz wybrać pięć liczb od 1 do 69 dla białych bil i jedną liczbę od 1 do 26 dla czerwonej Powerball. Możesz wybrać swoje liczby ręcznie lub pozwolić, aby terminal loteryjny wybrał je losowo za Ciebie. Jest dziewięć sposobów na wygraną, a szansa na trafienie jackpota wynosi około 1 do 292 milionów.

Następny rysunek

Następne losowanie Powerball odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego o godzinie 22:59 ET. W Delaware bilety można kupić do godziny 21:45 czasu wschodniego w dniu losowania, natomiast w New Jersey i Pensylwanii bilety można kupić do godziny 21:59

Rysunki Powerballa

Losowania Powerball odbywają się trzy razy w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę i sobotę o 22:59 ET.

Bilety na Powerball

Bilety na Powerball można kupić online w Pensylwanii pod adresem www.pailottery.com/games/draw-games/ oraz w New Jersey na njlotto.com. Koszt losu Powerball wynosi 2 dolary.

Szanse na wygraną

Szansa na wygranie głównej nagrody Powerball wynosi 1 do 292 201 338. Ogólne szanse na wygranie nagrody, w oparciu o grę za 2 $, wynoszą 1 do 24,87. Szansa na najniższą nagrodę, czyli 4 $ za jedną czerwoną Powerball, wynosi 1 do 38,32.

Na wynos

Jeśli masz szczęście, nie przegap swojej szansy, aby zagrać w Powerball i potencjalnie wygrać jackpot o wartości 270 milionów dolarów. Pamiętajcie, aby zakupić bilety przed wyznaczonym terminem i mądrze wybierać numery. Powodzenia!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Zwycięskie liczby w Powerball z losowania z 6 kwietnia: Czy ktoś wygrał jackpot o wartości 1,30 miliarda dolarów?
2024-04-07

Zwycięskie liczby w Powerball z losowania z 6 kwietnia: Czy ktoś wygrał jackpot o wartości 1,30 miliarda dolarów?

Wiadomości