Wiadomości

February 22, 2022

Wygrywanie na loterii więcej niż raz

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Większość ludzi miałaby szczęście, gdyby raz w życiu wygrała jackpota na loterii.

Wygrywanie na loterii więcej niż raz

Ale bardzo szczęśliwa para kanadyjska przebiła złoto nie raz, nie dwa, ale TRZY razy.

Barbara i Douglas Fink z Alberty w Kanadzie byli odbiorcami łaskawości Lady Luck w 1989 roku, kiedy Douglas wygrał 128 000 dolarów w konsorcjum z 4 przyjaciółmi, 100 000 dolarów w 2010 roku, a ich największa wygrana wyniosła 8,1 miliona dolarów w lutym 2017. Był inny zwycięski jackpot z tymi samymi liczbami, co oznacza, że Fink podzielił się pierwotną pulą 16 milionów dolarów z innym graczem. Zwycięskie liczby, które przyniosły im bogactwo, to 9, 21, 25, 26, 31 i 41.

Finkowie powiedzieli, że po swoim sukcesie przechodzą na emeryturę, grając na loterii, pojadą na wakacje na wyspę, kupią nowy dom i podzielą się wygranymi z dziećmi i wnukami.

Niewiele powiedziano o tym, jak Finkom udało się osiągnąć to niesamowite osiągnięcie, jakim było trzykrotne wygranie na loterii, więc nie wiemy, czy mieli jakieś konkretne wskazówki lub triki, które im pomogły.

Jak mieć Pani szczęście

Istnieją jednak pewne ogólnie przyjęte wytyczne dotyczące tego, jak grać na loterii, aby zapewnić sukces. Niektóre z nich to:

Unikaj szybkiego wybierania Większość zwycięzców loterii powie Ci, abyś unikał korzystania z łatwej i szybkiej opcji napisania listu, który komputer wybierze Twoje liczby. Raczej wybieraj swoje liczby ostrożnie, upewniając się, że masz przyzwoity rozkład na karcie. To również łączy się z dwoma innymi wytycznymi: 1. spójność i 2. badania.

Badania Podczas wybierania loterii do gry i liczb, przeprowadzenie odpowiednich badań będzie najlepszym sposobem na zagwarantowanie sukcesu. Niektóre loterie mają lepsze szanse na wygraną, w zależności od tego, ile liczb musisz wybrać z określonej puli liczb, a także od tego, ile osób gra. Co więcej, niektóre liczby są zazwyczaj wybierane jako wygrywające częściej niż inne. W związku z tym, poświęcając trochę czasu na te badania, możesz położyć podwaliny pod przyzwoitą wygraną.

Konsystencja Graj często te same liczby. Wielu graczy będzie grać w różne liczby każdego tygodnia lub każdego losowania. Uniemożliwi ci to osiągnięcie sukcesu. Raczej bądź cierpliwy i wykorzystuj te same liczby w każdym losowaniu. Jeśli odpowiednio sprawdziłeś swój wybór i kombinacje, liczby będą w pewnym momencie wygrywać.

Dołącz do syndykatu Jak widać z historii Finków, pierwsze zwycięstwo Douglasa Finksa miało miejsce, gdy założył syndykat z przyjaciółmi. Chociaż syndykat będzie musiał dzielić się wygranymi z innymi członkami, im więcej osób grasz, tym więcej środków można zebrać razem, aby kupić więcej biletów i mieć większy rozrzut kombinacji liczb na całej planszy, pomagając utrwalić wygrana.

Bądź cierpliwy i nie poddawaj się Trzy zwycięstwa Finków nie następowały po sobie. Jak wspomniano, zwycięstwa Finków trwały przez dwadzieścia osiem lat, począwszy od 1989 roku, po czym nastąpiła druga wygrana w 2021 roku, a na końcu trzecia i główna wygrana w 2017 roku. nigdy nie widziałem wielkiego zwycięstwa, które nastąpiło później. Nie poddawaj się, jeśli nie widzisz od razu dużej wygranej.

Finki są dowodem na to, że na loterii można wygrać więcej niż raz. Konsekwencja i cierpliwość są kluczem do tego, abyś był jednym z tych szczęśliwców, którzy mogą wygrać nie tylko raz, ale dwa, a nawet trzy razy.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Odsłanianie przyszłości: globalny rynek loterii wzrośnie do 430,4 miliarda dolarów do 2031 roku
2024-05-15

Odsłanianie przyszłości: globalny rynek loterii wzrośnie do 430,4 miliarda dolarów do 2031 roku

Wiadomości