Wiadomości

February 15, 2024

Wygraj duże kwoty i wesprzyj niedrogie mieszkania w loterii 50/50 Habitat for Humanity Okanagan

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Zdjęcie: nadesłane Linda Farr (po lewej) otrzymuje czek na kwotę 35 550 dolarów od dyrektora generalnego Habitat for Humanity Okanagan, Andrei Manifold.

Wygraj duże kwoty i wesprzyj niedrogie mieszkania w loterii 50/50 Habitat for Humanity Okanagan

W mieście odbywa się nowa loteria, a lokalny Habitat for Humanity chce, abyś wziął w niej udział.

W 2023 roku Habitat for Humanity Okanagan uruchomił największą w swojej historii loterię internetową 50/50. W zeszłym roku Wygrałeś! Budujemy! W loterii 50/50 przyznano nagrody pieniężne o wartości 65 427 dolarów dwóm szczęśliwym zwycięzcom tutaj, w Okanagan. Ta bardzo popularna loteria powraca z jeszcze lepszymi kursami i większymi szansami na duże wygrane.

Większe szanse na dużą wygraną

Dyrektor ds. rozwoju Habitat for Humanity Okanagan, Danielle Smith, jest podekscytowana faktem, że więcej lokalnych mieszkańców będzie miało szansę na wygranie dużej nagrody pieniężnej, a jednocześnie znacząco zmieni sytuację rodzin potrzebujących niedrogich mieszkań w Okanagan.

Nie tylko sama Smith jest podekscytowana wszystkimi zwycięskimi możliwościami, ale dla dyrektor generalnej Andrei Manifold jest to jedna z najlepszych części jej pracy; dzwoniąc do zwycięzców, takich jak Linda Farr z Kelowna, zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem i informując ją, że właśnie wygrała 35 550 dolarów. Farr była jak dotąd największą zwyciężczynią loterii i kupiła bilety 50/50 w centrum handlowym Orchard Park na stoisku społeczności Habitat for Humanity Okanagan na początku grudnia.

Farr była uszczęśliwiona wygraną i podzieliła się z Habitatem informacją, że dzięki jej wygranej cała rodzina planuje teraz świąteczną podróż do Meksyku w 2024 roku. Powiedziała również, że część jej wygranej zostanie podzielona z rodziną i że będzie mogła wydać pieniądze na nowy apartament do sypialni. Zapytana, dlaczego kupiła bilety, odpowiedziała po prostu: „Naprawdę wierzę w pracę, jaką wykonuje Habitat for Humanity”

Zwycięstwo w sprawie niedrogich mieszkań

W czasach, gdy organizacje charytatywne takie jak Habitat for Humanity są częścią rosnącej liczby grup zajmujących się bardzo realnym i stanowiącym wyzwanie zapotrzebowaniem na niedrogie mieszkania – potrzebą, która rośnie. Ta loteria to ogromna wygrana dla niedrogich mieszkań, zwłaszcza w czasach, gdy mieszkanie jest jedną z najważniejszych potrzeb tysięcy Brytyjczyków Kolumbijczyków. Wygrywasz! Budujemy! Loteria 50/50 oferuje kupującym losy szansę zdobycia połowy rosnącej puli w lipcu i ponownie w grudniu, a każda wygrana może wzrosnąć do aż 300 000 dolarów, co oznacza, że ​​nagroda za każde losowanie będzie stanowić nagrodę pieniężną o wartości 150 000 dolarów dla zwycięzcy. Pierwsze z dwóch losowań już się rozpoczęło i odbędzie się 2 lipca 2024 r.

Zdobądź bilety

Istnieje kilka sposobów na zdobycie losów na loterię Habitat Okanagan 50/50. Bilety można kupić on-line pod adresem www.rafflebox.ca/raffle/hfh-okanagan lub na stoisku Habitat Okanagan podczas Kelowna Spring Home Show, który odbędzie się w najbliższy weekend (17-18 lutego) w Prospera Place. Bilety 50/50 to pięć biletów za 25 dolarów, 20 za 50 dolarów lub 100 za 100 dolarów.

Smith twierdzi, że ta loteria nie tylko daje kupującym losy możliwość zmiany życia większej liczby lokalnych rodzin; mają też naprawdę świetne szanse na duże wygrane.

Ten artykuł został napisany przez klienta sponsorującego lub w jego imieniu i niekoniecznie odzwierciedla poglądy Castanet.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Zwycięskie liczby w Powerball z losowania z 6 kwietnia: Czy ktoś wygrał jackpot o wartości 1,30 miliarda dolarów?
2024-04-07

Zwycięskie liczby w Powerball z losowania z 6 kwietnia: Czy ktoś wygrał jackpot o wartości 1,30 miliarda dolarów?

Wiadomości