Wiadomości

October 23, 2023

Scientific Games wprowadza gry loteryjne Punch N' Play w Ameryce Północnej

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Scientific Games, wiodący dostawca rozwiązań technologii iLottery, ogłosił, że trzy północnoamerykańskie loterie zaoferują zupełnie nową grę z natychmiastową zdrapką, Punch N' Play. Loteria Louisiana, Loto-Quebec i Atlantic Lottery zapewnią nową, natychmiastową grę zdrapkową. 

Scientific Games wprowadza gry loteryjne Punch N' Play w Ameryce Północnej

Gra Atlantic Lottery, CAN$3 Winning Snowballs, zostanie wydana w listopadzie. Na początku sierpnia firma Louisiana Lottery wypuściła grę Punch N'Play o nazwie New Orleans Saints za 5 dolarów, a następnie firma Loto-Quebec wypuściła grę o tematyce sportowej CAN 5 dolarów Le billet. 

Premiera tych gier loteryjnych następuje w samą porę przed konferencją Północnoamerykańskiego Stowarzyszenia Loterii Stanowych i Prowincjonalnych 2023. Produkty te stanowią najnowszy dodatek do innowacyjnego portfolio strategicznych udoskonaleń produktów w Gry naukowe. Według twórcy gry produkty te charakteryzują się przyciągającymi wzrok atramentami, wykończeniami, stylami gry i jedynymi w swoim rodzaju kombinacjami, które dobrze sprzedają się w sprzedaży detalicznej operatorzy loterii

 „Budowanie portfolio gier błyskawicznych, które w sposób odpowiedzialny maksymalizuje zysk dla beneficjentów loterii, to prawdziwa równowaga sztuki i nauki. W Scientific Games dane pomagają osiągnąć tę równowagę. Wrażenia z gry na każdym poziomie cenowym, stylu gry i udoskonaleniach produktów w portfolio powinny być strategicznie zaplanowane, aby zapewnić rozrywkę graczom i zapewnić wyniki sprzedaży.” powiedziała Danielle Hodges, dyrektor ds. globalnych innowacji i rozwoju produktów w firmie Scientific Games.

Gry naukowe są największe natychmiastowe gry loteryjne projektant, producent i dostawca usług na świecie. Ich produkty stanowią 70% sprzedaży detalicznej natychmiastowe zdrapki na całym świecie. Prawie każda loteria w Ameryce Północnej opiera się na korporacji w zakresie gier, technologii, analiz i usług.

Na początku tego miesiąca zwyciężył twórca gry dwie nagrody Communitas 2023 za wybitne osiągnięcia w zakresie odpowiedzialności społecznej. Firma ogłosiła także pomyślne przedłużenie umowy z Ohio Lottery pod koniec zeszłego miesiąca.

About the author
Aishwarya Nair
Aishwarya Nair

Aishwarya Nair, nazywana przez LottoRanker „Lotto Lorekeeper”, wykorzystuje swoje skrupulatne umiejętności badawcze i głębię kulturową z Kerali w Indiach, aby rzucić światło na światowe zjawiska związane z loterią. Wyposażona w wyczucie szczegółów i zamiłowanie do danych, zagłębia się w świat loterii, odkrywając ukryte klejnoty i popularne wzorce.

Send email
More posts by Aishwarya Nair

Aktualności

Ogólnoświatowe wydatki na loterie: trendy i skutki
2023-11-21

Ogólnoświatowe wydatki na loterie: trendy i skutki

Wiadomości