Wiadomości

November 6, 2023

Pocket Gamer łączy Londyn 2024: 10 lat współpracy i sukcesu w branży gier

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Pocket Gamer Connects to konferencja, której celem jest zgromadzenie branży gier w celu nauki, nawiązywania kontaktów i budowania nowych partnerstw biznesowych. W 2024 roku konferencja będzie obchodzić swoje 10-lecie, rozpoczynając od Pocket Gamer Connects London 2024 w dniach 22–23 stycznia.

Pocket Gamer łączy Londyn 2024: 10 lat współpracy i sukcesu w branży gier

Refleksja nad ostatnimi 10 latami

W ramach podsumowania ostatnich 10 lat uczestnicy konferencji dzielili się swoimi najlepszymi historiami z pokazów oraz tym, jak konferencja pomogła im w biznesie i karierze. Dyrektor generalna Quicksave Elina Arponen i starsza menedżerka Popcore ASO Marina Roglic podzielili się swoimi ulubionymi wspomnieniami z PGC.

Tworzenie połączeń i ofert

Elina Arponen, dyrektor generalna i współzałożycielka Quicksave, docenia PGC London nawiązanie kontaktów z ludźmi, którzy ostatecznie przejęli jej pierwszą firmę. Wspomina spotkanie z zespołem przejmującym w PGC London i omawianie nadrzędnych strategii ze współzałożycielami. Arponen był także wielokrotnie prelegentem na wydarzeniach PGC.

Budowanie karier i profili

Marina Roglic, starsza menedżerka ASO w Popcore, wykorzystała PGC do zbudowania swojej kariery i profilu branżowego. Za swoją misję postawiła sobie wystąpienie w PGC Helsinki, aby zyskać pozycję eksperta i mówcy w dziedzinie marketingu mobilnego. Roglic ceni kontakt z profesjonalistami z branży oraz bogactwo spostrzeżeń i wiedzy przekazanej podczas konferencji.

Dołącz do doświadczenia

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznawaniem trendów w branży, zdobywaniem wiedzy na temat rozwoju, nawiązywaniem kontaktów z kolegami, czy podpisywaniem nowych partnerstw, PGC London oferuje coś dla każdego. Już teraz zarezerwuj bilety na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 22–23 stycznia 2024 r.

Kliknij tutaj, aby kupić bilety

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Odsłanianie przyszłości: globalny rynek loterii wzrośnie do 430,4 miliarda dolarów do 2031 roku
2024-05-15

Odsłanianie przyszłości: globalny rynek loterii wzrośnie do 430,4 miliarda dolarów do 2031 roku

Wiadomości