Wiadomości

November 6, 2023

Pocket Gamer łączy Londyn 2024: 10 lat współpracy i sukcesu w branży gier

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Pocket Gamer Connects to konferencja, której celem jest zgromadzenie branży gier w celu nauki, nawiązywania kontaktów i budowania nowych partnerstw biznesowych. W 2024 roku konferencja będzie obchodzić swoje 10-lecie, rozpoczynając od Pocket Gamer Connects London 2024 w dniach 22–23 stycznia.

Pocket Gamer łączy Londyn 2024: 10 lat współpracy i sukcesu w branży gier

Refleksja nad ostatnimi 10 latami

W ramach podsumowania ostatnich 10 lat uczestnicy konferencji dzielili się swoimi najlepszymi historiami z pokazów oraz tym, jak konferencja pomogła im w biznesie i karierze. Dyrektor generalna Quicksave Elina Arponen i starsza menedżerka Popcore ASO Marina Roglic podzielili się swoimi ulubionymi wspomnieniami z PGC.

Tworzenie połączeń i ofert

Elina Arponen, dyrektor generalna i współzałożycielka Quicksave, docenia PGC London nawiązanie kontaktów z ludźmi, którzy ostatecznie przejęli jej pierwszą firmę. Wspomina spotkanie z zespołem przejmującym w PGC London i omawianie nadrzędnych strategii ze współzałożycielami. Arponen był także wielokrotnie prelegentem na wydarzeniach PGC.

Budowanie karier i profili

Marina Roglic, starsza menedżerka ASO w Popcore, wykorzystała PGC do zbudowania swojej kariery i profilu branżowego. Za swoją misję postawiła sobie wystąpienie w PGC Helsinki, aby zyskać pozycję eksperta i mówcy w dziedzinie marketingu mobilnego. Roglic ceni kontakt z profesjonalistami z branży oraz bogactwo spostrzeżeń i wiedzy przekazanej podczas konferencji.

Dołącz do doświadczenia

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany poznawaniem trendów w branży, zdobywaniem wiedzy na temat rozwoju, nawiązywaniem kontaktów z kolegami, czy podpisywaniem nowych partnerstw, PGC London oferuje coś dla każdego. Już teraz zarezerwuj bilety na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 22–23 stycznia 2024 r.

Kliknij tutaj, aby kupić bilety

About the author
Aishwarya Nair
Aishwarya Nair

Aishwarya Nair, nazywana przez LottoRanker „Lotto Lorekeeper”, wykorzystuje swoje skrupulatne umiejętności badawcze i głębię kulturową z Kerali w Indiach, aby rzucić światło na światowe zjawiska związane z loterią. Wyposażona w wyczucie szczegółów i zamiłowanie do danych, zagłębia się w świat loterii, odkrywając ukryte klejnoty i popularne wzorce.

Send email
More posts by Aishwarya Nair

Aktualności

Ogólnoświatowe wydatki na loterie: trendy i skutki
2023-11-21

Ogólnoświatowe wydatki na loterie: trendy i skutki

Wiadomości