Wiadomości

July 26, 2022

Największe azjatyckie loterie do gry dzisiaj

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Loterie należą do najbardziej rozpowszechnionych gier na całym świecie. Azja słynie na całym świecie z gier loteryjnych i posiada jedne z najbardziej egzotycznych kurortów hazardowych na świecie. Gracze mogą brać udział w niektórych z najpopularniejszych loterii w Azji, zarówno offline, jak i online.

Największe azjatyckie loterie do gry dzisiaj

Lotto 6 w Japonii

Lotto 6 w Japonii jest jedną z największych loterii w Azji, z kilkoma bardzo hojnymi jackpotami. Losowania odbywają się w poniedziałki i wtorki o 6:45 wieczorem czasu lokalnego. Lotto 6 zapewnia przyzwoita okazja do dużej wygranej z gwarantowaną minimalną pulą nagród w wysokości 200 milionów jenów japońskich, około 1,8 miliona dolarów.

Niestety limit nagród w Lotto 6 to 600 milionów jenów japońskich, czyli około 5,5 miliona dolarów. Uczestnicy mogą użyć tylko jednej płatności, aby odebrać nagrodę na loterii w Lotto 6. Chociaż nagrody na loterii nie są opodatkowane w Japonii, gracze mogą podlegać opodatkowaniu w swoim kraju.

Jak grać w Lotto 6

Gracze muszą wybrać sześć różnych liczb z puli 1-43. Dodatkowa cyfra zostanie narysowana automatycznie. Gracze wygrywają jackpot, dopasowując wszystkie sześć numerów kuponów do zwycięskich liczb ujawnionych podczas losowania. Uczestnicy mogą również wygrać nagrody, dopasowując sześć, pięć i pięć plus piłka bonusowa, cztery i trzy liczby. Szansa 1 na 6 096 454 na wygranie jackpota jest uważana za rozsądną.

Lotto 7 w Japonii

Gracze muszą wybrać siedem liczb z puli 1-37. Istnieją różne techniki wybierania liczb lotto podczas gry online. W większości przypadków gracze mogą wybrać losy na loterię ręcznie. Gracze mogą również skorzystać z opcji Quick-Pick, aby wygenerować losowy wybór liczb.

Unikalne funkcje Lotto 7

Ponadto wybierane są dwie kule, które identyfikują zwycięzców nagród drugorzędnych. W loterii Japan Lotto 7 jest w sumie sześć dywizji nagród. Aby zdobyć główną wygraną w Lotto 7, uczestnicy muszą dopasować wszystkie swoje siedem liczb do tych, które zostały wylosowane. Dopasowanie sześciu kombinacji z kulą bonusową lub bez niej może również wygrać nagrody.

Również dopasowanie pięciu lub czterech liczb może wygrać pewne nagrody. Ponadto gracze mogą osiągnąć trzy cyfry plus piłka bonusowa, aby otrzymać nagrody. Lotto 7 ma cenę początkową 600 milionów jenów, a pułap jackpota ustalony na miliard jenów, czyli około 9 milionów dolarów. Szanse na wygranie którejkolwiek z nagród w tej loterii wynoszą 1 do 42.

Mark Six w Hongkongu

Loteria Mark Six w Hongkongu to także kolejna z najpopularniejszych gier z jackpotami online w Azji. Nie ma przeniesienia ani limitu jackpota, a najniższy jackpot wynosi 8 milionów HKD. Gra w Mark Six jest dość prosta. Uczestnicy muszą wybrać tylko sześć liczb z puli 1-49. Aby wygrać nagrodę, numery kuponów gracza muszą odpowiadać wylosowanym zwycięskim liczbom.

Jakie są szanse na wygraną z Markiem Six?

Gracze Mark Six mają 1 na 13 983 816 szans na wygraną. Jeśli gracze nie wygrają jackpota, nadal mają sześć kolejnych okazji do wygrania nagród podczas gry w Mark Six. Kiedy gracze dopasują 5, 4 i 3 z dodatkową piłką lub bez, mają szansę wygrać określone nagrody. Losowanie odbywa się we wtorki, czwartki i niedziele o 21:30 czasu lokalnego. Szanse na wygranie którejkolwiek z nagród wynoszą 1 do 54. Hongkong, podobnie jak Japonia, nie nakłada podatków od wygranych na loterii.

Ultra Lotto 6/58 na Filipinach

Jackpot w tej loterii zaczyna się od 49 500 000 pesos filipińskich, czyli około 923 000 $. Gracze mają okazję wygrać znaczące nagrody. Największa w historii wygrana w Ultra Lotto 6/58 miała miejsce w 2018 roku. Było to 1,18 miliarda filipińskich pesos, czyli około 22 miliony dolarów. Jest to jak dotąd największa wygrana na loterii na Filipinach.

Jak grać w Ultra Lotto 6/58

Gracze mogą grać w Ultra Lotto i wygrywać duże wygrane, wybierając sześć liczb z puli 1-58. Aby wygrać, gracze muszą dopasować wszystkie sześć numerów kuponów do tych określonych w losowaniu. Na szczęście gracze mogą wygrać, dopasowując 5, 4 lub 3 cyfry na górze jackpota. Losowanie odbywa się w każdy wtorek, piątek i niedzielę o godzinie 21:00 czasu lokalnego Manilli.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Objawy mogą wpływać na nasze codzienne życie, ale leczenie jest dostępne!
2024-05-20

Objawy mogą wpływać na nasze codzienne życie, ale leczenie jest dostępne!

Wiadomości