Wiadomości

May 2, 2024

Liczby zwycięstw w Powerball z 1 maja: Jackpot wzrósł do 203 milionów dolarów bez zwycięzców

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Po tym, jak ostatnie losowanie Powerball, które odbyło się w środę, 1 maja, pozostawiło graczy z całego kraju w oczekiwaniu, jackpot wzrósł do imponującej kwoty 203 milionów dolarów. Ponieważ żaden los nie pasuje do wszystkich zwycięskich liczb, stawki w nadchodzącym sobotnim losowaniu są wyższe niż kiedykolwiek.

Liczby zwycięstw w Powerball z 1 maja: Jackpot wzrósł do 203 milionów dolarów bez zwycięzców

Dla szczęśliwego zwycięzcy, który może trafić główną wygraną w tę sobotę, wybranie opcji pieniężnej oznaczałoby, według szacunków loterii, otrzymanie pokaźnej sumy ponad 92,7 miliona dolarów.

Losowanie, które odbyło się w środę tuż po godzinie 23:00 czasu wschodniego, sprawiło, że wielu kandydatów sprawdzało swoje losy w poszukiwaniu zwycięskich liczb. Oto, co wydarzyło się podczas losowania Powerball, które odbyło się 1 maja.

  • Klucz na wynos pierwszy: Po tym, jak w ostatnim losowaniu nie wyłoniono zwycięzców, kumulacja Powerball wzrosła do szacunkowej kwoty 203 milionów dolarów.
  • Klucz na wynos drugi: Zwycięskie liczby to 1, 11, 19, 21 i 68, czerwona Powerball wynosi 15, a Power Play wynosi 2X.
  • Kluczowe wynos trzy: Pomimo dużych nadziei, w środowym losowaniu nie zgłoszono zwycięzców meczów 5 + Power Play o wartości 2 milionów dolarów ani zwycięzców meczu 5 o wartości 1 miliona dolarów.

Zwycięskie liczby i sposób gry

Zwycięska kombinacja w losowaniu to 1, 11, 19, 21 i 68, przy czym czerwona liczba Powerball to 15, a mnożnik, czyli Power Play, wynosi 2X. W tym losowaniu nie wyłoniono zwycięzców wielkiego jackpota ani zwycięzców nagród drugiego stopnia, które obejmują kategorie Match 5 + Power Play o wartości 2 milionów dolarów i Match 5 o wartości 1 miliona dolarów.

Dla tych, którzy chcą spróbować szczęścia w Powerball, bilety kosztują 2 dolary. Gracze wybierają pięć białych kul o numerze od 1 do 69 i jedną czerwoną Powerball o numerze od 1 do 26. Dodanie Power Play do swojego kuponu za dodatkowy 1 $ może znacznie zwiększyć wygrane nagrody inne niż jackpot, pomnożąc je przez 2X, 3X, 4X, 5X, lub nawet 10X.

Losowania odbywają się w poniedziałki, środy i soboty. Jeśli nie zostanie ogłoszony żaden zwycięzca jackpota, nagroda pieniężna wzrośnie, dodając do puli miliony.

Bilety można kupić w sklepach ogólnospożywczych, na stacjach benzynowych i w sklepach spożywczych. W wybranych stanach bilety można także kupić online za pośrednictwem Jackpocket, oficjalnego cyfrowego kuriera loterii sieci USA TODAY.

Jackpocket i jak z niego korzystać

Jackpocket to cyfrowa brama umożliwiająca zakup losów na loterię w zaciszu własnego domu lub w podróży, dostępna w stanach takich jak Arizona, Arkansas i wielu innych. Aplikacja ułatwia wybór gier i liczb, składanie zamówień, a nawet odbieranie wygranych, a wszystko to za pośrednictwem smartfona lub komputera.

Ponieważ w najnowszym losowaniu nie ma zwycięzców, jackpot Powerball wciąż rośnie, obiecując pełnym nadziei graczom z całego kraju szansę na bogactwo zmieniające życie. Pamiętaj, że gra na loterii powinna być zabawą i wykonywana w sposób odpowiedzialny. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom w kolejnym losowaniu!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Jackpot w Powerball sięga 47 milionów dolarów: co musisz wiedzieć
2024-05-14

Jackpot w Powerball sięga 47 milionów dolarów: co musisz wiedzieć

Wiadomości