Wiadomości

October 27, 2023

IGT przedłuża obecne partnerstwo z loterią Kentucky do 2036 roku

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Spółka-matka IGT, International Game Technology Global Solutions Corporation, przedłużyła dwa kontrakty z Kentucky Lottery. Umowa przewiduje, że operator loterii będzie nadal otrzymywać aktualizacje od IGT Global Solutions Corporation do 2036 roku.

IGT przedłuża obecne partnerstwo z loterią Kentucky do 2036 roku

Zgodnie z umową IGT udostępni platformę Aurora, z której loteria Kentucky będzie korzystać w 3400 punktach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju Stany Zjednoczone. Firma wdroży także ulepszony system iLottery z integracją z chmurą.

Podczas wywiadu Mary R. Harville, dyrektor generalna Kentucky Lottery Corporation, powiedziała:

„ Kentucky Lottery współpracuje z IGT od początku działalności i wspólnie z IGT nieustannie poszukujemy sposobów na unowocześnienie naszej oferty w ciągu ostatnich 30 lat. Udoskonalanie naszych rozwiązań loteryjnych za pomocą systemów sprzedaży detalicznej i iLottery IGT oraz wygodnych samoobsługowe terminale detaliczne dadzą nam więcej możliwości odpowiedzialnego zwiększania sprzedaży i zwrotu dodatkowych środków na stypendia i stypendia dla studentów Kentucky.”

Dla zmodernizowanej platformy iLottery dostawca gry loteryjne oprócz sprzętu detalicznego Aurora wdroży usługi integracji z chmurą. Platforma wkrótce zostanie zainstalowana w m.in regulowany operator loterii. Ta aktualizacja ulepszy system na kilka sposobów, w tym pod względem bezpieczeństwa, skalowalności i szybkości wdrażania nowych funkcji. Ponadto umożliwia szybsze i łatwiejsze wprowadzanie danych i spostrzeżeń. System iLottery firmy IGT zawiera solidne i odpowiedzialne narzędzia hazardowe.

Jay Gendron, dyrektor operacyjny IGT w Global Lottery, powiedział: 

„Loteria Kentucky zawsze znajdowała się w czołówce innowacji loteryjnych i IGT z przyjemnością w dalszym ciągu wspiera te wysiłki modernizacyjne. Wybiegające w przyszłość myślenie IGT i portfolio produktów nowej generacji mają kluczowe znaczenie w dzisiejszej ewoluującej przestrzeni loteryjnej. W ciągu następnych 10 lat będziemy opierać się na naszym długotrwałym partnerstwie z Kentucky Lottery i wdrażać naszą zaawansowaną technologię, aby jeszcze bardziej poprawić doświadczenia graczy”

Zgodnie z nową umową IGT dostarczy sprzedawcom Kentucky Lottery ponad 4000 terminali Retailer Pro i 850 automatów loteryjnych GameTouch™ 28.

Wiceprezes Global iLottery w IGT Srini Nedunuri zauważył:

„W 2016 roku Kentucky Lottery stała się jednym z pierwszych klientów IGT w USA, który uruchomił program iLottery. Od tego czasu IGT współpracuje z Kentucky Lottery, aby potroić liczbę gier losowych online dostępnych dla graczy, a także zapewnić szerokie portfolio loterii atrakcyjne gry błyskawiczne. Oparta na chmurze platforma iLottery IGT zapewni loterii większą elastyczność, lepszą analitykę oraz pełny zestaw zaawansowanych funkcji zarządzania graczami i narzędzi do odpowiedzialnej gry

Ogłoszenie to stanowi część długoterminowego celu firmy, jakim jest umocnienie swojej pozycji w Stanach Zjednoczonych. Niedawno twórca oprogramowania przedłużył umowę z California Lottery o kolejny 7 lat. IGT podpisało również a Przedłużenie umowy o 10 lat z Pan Malaysian Pools w celu modernizacji istniejącej technologii systemowej.

About the author
Aishwarya Nair
Aishwarya Nair

Aishwarya Nair, nazywana przez LottoRanker „Lotto Lorekeeper”, wykorzystuje swoje skrupulatne umiejętności badawcze i głębię kulturową z Kerali w Indiach, aby rzucić światło na światowe zjawiska związane z loterią. Wyposażona w wyczucie szczegółów i zamiłowanie do danych, zagłębia się w świat loterii, odkrywając ukryte klejnoty i popularne wzorce.

Send email
More posts by Aishwarya Nair

Aktualności

Ogólnoświatowe wydatki na loterie: trendy i skutki
2023-11-21

Ogólnoświatowe wydatki na loterie: trendy i skutki

Wiadomości