Wiadomości

August 4, 2023

Badanie Paysafe twierdzi, że bankowość internetowa może zwiększyć liczbę iLotteries

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Paysafe, wiodąca firma zajmująca się bankowością internetową, ujawniła, że ​​współcześni gracze loterii odchodzą od standardowych metod płatności na rzecz płatności cyfrowych. Niniejsze badanie przeprowadzono na paneuropejskim przemyśle loteryjnym i odpowiadających mu trendach w zachowaniach konsumentów.

Badanie Paysafe twierdzi, że bankowość internetowa może zwiększyć liczbę iLotteries

Firma twierdzi, że w branży e-commerce pojawiają się nowe metody płatności, a sektor iLottery nie jest wyjątkiem. Aby zaspokoić popyt, operatorzy loterii muszą oferować alternatywne opcje płatności, takie jak:

  • Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, USDT itp.
  • Portfele cyfrowe jak PayPal, Skrill i Neteller
  • Portfele mobilne, takie jak Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay

Według Paysafe, opcje płatności których używają współcześni gracze, szybko się zmieniają. Jednak raport utrzymuje, że karty kredytowe/debetowe, takie jak Visa i Mastercard, są nadal podstawowymi formami płatności online dla graczy chcących zagrać w loterię online.

Paysafe doradzał regulowanych operatorów loterii wykorzystać możliwości, jakie dają nowe metody płatności, zapewniając „nieprzerwaną i bezproblemową” obsługę bankowości internetowej. Oferowanie różnych metod płatności to doskonały sposób dla operatorów na zwiększenie zasięgu wśród klientów. Rosnąca populacja Europejczyków, którzy nie mają konta bankowego lub nie mają go w banku, może znacznie skorzystać na internetowych rozwiązaniach gotówkowych.

Według Badanie Banku Światowego z 2021 r3,6% populacji UE jest wykluczonych finansowo. Chociaż jest to poprawa w porównaniu z 8,2% w 2017 r., przekłada się to na co najmniej 13 milionów mieszkańców nieposiadających rachunku bankowego.

Zgodnie z oczekiwaniami, ci, którzy preferują gotówkę online, mogą uznać korzyści związane z bezpieczeństwem za atrakcyjne. Paysafe, który jest właścicielem Paysafecard, zwrócił uwagę, że w obecnym szalejącym środowisku cyberataków ludzie nadal skarżą się na skradzioną tożsamość na swoich karty kredytowe i opróżnić konta bankowe. To sprawia, że ​​e-portfele i inne metody płatności online są bardziej atrakcyjne.

Dodano Paysafe:

„Ważne jest również, aby pamiętać, że dla niektórych gra w loterię online i gry z natychmiastowymi wygranymi nadal jest piętnowana, ale robienie tego za gotówkę zapewnia anonimowość, której szukają, ponieważ płatności gotówkowe online nie pojawiają się na wyciągu bankowym. Dla innych , pozwala im lepiej kontrolować swoje wydatki online, zwłaszcza jeśli chodzi o losowania loterii i gry.Warto również zauważyć, że wielu graczy nadal kupuje losy w punktach sprzedaży detalicznej za gotówkę, dlatego ważne jest, aby operatorzy wypełnili lukę w swojej ofercie iLottery i pozwolić tym graczom na zakup biletów online również za gotówkę”

Dokument kończy się oceną, w której podkreślono pięć kluczowych zalet, które europejscy operatorzy loterii powinni wziąć pod uwagę przy wdrażaniu usług płatności online:

  • Firmy mogą poszerzyć swój zasięg, aby objąć graczy gotówkowych.
  • Zachęć klientów detalicznych do korzystania z ich platformy internetowej i zapewnij im wyłączność gry loteryjne i produkty.
  • Zapewnij klientom szybkie, proste i bezpieczne płatności.
  • Zmniejsz ryzyko obciążeń zwrotnych i chroń istniejące metody płatności przed kanibalizacją.
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Zwycięskie liczby w Powerball z losowania z 6 kwietnia: Czy ktoś wygrał jackpot o wartości 1,30 miliarda dolarów?
2024-04-07

Zwycięskie liczby w Powerball z losowania z 6 kwietnia: Czy ktoś wygrał jackpot o wartości 1,30 miliarda dolarów?

Wiadomości