Badanie Paysafe twierdzi, że bankowość internetowa może zwiększyć liczbę iLotteries

Wiadomości

2023-08-04

Benard Maumo

Paysafe, wiodąca firma zajmująca się bankowością internetową, ujawniła, że ​​współcześni gracze loterii odchodzą od standardowych metod płatności na rzecz płatności cyfrowych. Niniejsze badanie przeprowadzono na paneuropejskim przemyśle loteryjnym i odpowiadających mu trendach w zachowaniach konsumentów.

Badanie Paysafe twierdzi, że bankowość internetowa może zwiększyć liczbę iLotteries

Firma twierdzi, że w branży e-commerce pojawiają się nowe metody płatności, a sektor iLottery nie jest wyjątkiem. Aby zaspokoić popyt, operatorzy loterii muszą oferować alternatywne opcje płatności, takie jak:

  • Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, USDT itp.
  • Portfele cyfrowe jak PayPal, Skrill i Neteller
  • Portfele mobilne, takie jak Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay

Według Paysafe, opcje płatności których używają współcześni gracze, szybko się zmieniają. Jednak raport utrzymuje, że karty kredytowe/debetowe, takie jak Visa i Mastercard, są nadal podstawowymi formami płatności online dla graczy chcących zagrać w loterię online.

Paysafe doradzał regulowanych operatorów loterii wykorzystać możliwości, jakie dają nowe metody płatności, zapewniając „nieprzerwaną i bezproblemową” obsługę bankowości internetowej. Oferowanie różnych metod płatności to doskonały sposób dla operatorów na zwiększenie zasięgu wśród klientów. Rosnąca populacja Europejczyków, którzy nie mają konta bankowego lub nie mają go w banku, może znacznie skorzystać na internetowych rozwiązaniach gotówkowych.

Według Badanie Banku Światowego z 2021 r3,6% populacji UE jest wykluczonych finansowo. Chociaż jest to poprawa w porównaniu z 8,2% w 2017 r., przekłada się to na co najmniej 13 milionów mieszkańców nieposiadających rachunku bankowego.

Zgodnie z oczekiwaniami, ci, którzy preferują gotówkę online, mogą uznać korzyści związane z bezpieczeństwem za atrakcyjne. Paysafe, który jest właścicielem Paysafecard, zwrócił uwagę, że w obecnym szalejącym środowisku cyberataków ludzie nadal skarżą się na skradzioną tożsamość na swoich karty kredytowe i opróżnić konta bankowe. To sprawia, że ​​e-portfele i inne metody płatności online są bardziej atrakcyjne.

Dodano Paysafe:

„Ważne jest również, aby pamiętać, że dla niektórych gra w loterię online i gry z natychmiastowymi wygranymi nadal jest piętnowana, ale robienie tego za gotówkę zapewnia anonimowość, której szukają, ponieważ płatności gotówkowe online nie pojawiają się na wyciągu bankowym. Dla innych , pozwala im lepiej kontrolować swoje wydatki online, zwłaszcza jeśli chodzi o losowania loterii i gry.Warto również zauważyć, że wielu graczy nadal kupuje losy w punktach sprzedaży detalicznej za gotówkę, dlatego ważne jest, aby operatorzy wypełnili lukę w swojej ofercie iLottery i pozwolić tym graczom na zakup biletów online również za gotówkę”

Dokument kończy się oceną, w której podkreślono pięć kluczowych zalet, które europejscy operatorzy loterii powinni wziąć pod uwagę przy wdrażaniu usług płatności online:

  • Firmy mogą poszerzyć swój zasięg, aby objąć graczy gotówkowych.
  • Zachęć klientów detalicznych do korzystania z ich platformy internetowej i zapewnij im wyłączność gry loteryjne i produkty.
  • Zapewnij klientom szybkie, proste i bezpieczne płatności.
  • Zmniejsz ryzyko obciążeń zwrotnych i chroń istniejące metody płatności przed kanibalizacją.

Aktualności

BetGames uruchamia swoją inauguracyjną loterię online Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames uruchamia swoją inauguracyjną loterię online Instant Lucky 7

Wiadomości