Twój przewodnik Hot and Cold Lotto Numbers 2024

Zapewne zastanawiałeś się, jakie są liczby gorące i zimne. Ludzie przeznaczają swoje fundusze na pomysły, które wymyślili lub które są szeroko rozpowszechnione, próbując rozwikłać tajemnice loterii. Jednym z najbardziej znanych przykładów jest „ciepło i zimno” metoda wybierania numerów lotto. Wielu fanów loterii zastanawia się, czy stojąca za tym teoria, która ma przewidywać następną zwycięską sekwencję, faktycznie działa.

To naturalne, że chcesz znaleźć dla siebie najlepszą strategię loterii, biorąc pod uwagę bogactwo dostępnych opcji. W końcu odpowiemy na wszystkie palące pytania dotyczące pomysłu na gorące i zimne loterie liczbowe.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Czym są numery Hot Lotto?

Gorące liczby są wybierane losowo przez system loterii większą liczbę razy, niż można by było przewidzieć. Możesz też argumentować, że te liczby są znacznie preferowane przez maszynę do rysowania i występowały najwięcej razy w danym okresie.

Rozważ to w tym świetle: jeśli poprosisz swoich bliskich, aby wybrali liczbę od 1 do 10, a przeważająca większość wybierze cztery, to można śmiało powiedzieć, że cztery to jedna z najgorętszych liczb.

Należy pamiętać, że zwycięskie liczby w każdej loterii będą inne. Niektóre loterie online może mieć 52 kule, podczas gdy inne mają 69, co oznacza, że najpopularniejsze liczby nie zawsze będą takie same.

Na przykład najpopularniejszą liczbą w South African National Lottery jest 16, a powodem tego jest to, że została wybrana ponad 263 razy. Inne liczby z dużą szansą na wylosowanie w tej samej loterii to 2, 30, 23 i 8. Istnieją również kombinacje osób, które są regularnie losowane.

Zarówno liczba 15, jak i liczba 47 zostały wylosowane czterdzieści razy w południowoafrykańskim lotto.

Kiedy wybierasz gorące liczby, istnieje duża szansa, że trafisz co najmniej dwa lub trzy liczby, nawet jeśli nie uda ci się poprawnie ułożyć całego zestawu liczb.

Kolejna ilustracja pokazuje, że liczby 17, 20, 23, 39 i 44 są losowane najczęściej w EuroMillions, natomiast liczby 2 i 3 są losowane najczęściej w Szczęśliwych Liczbach EuroMillions.

Niektórzy ludzie wybierają swoje liczby na podstawie wcześniejszych wzorców, obstawiając, że kombinacja wybierana częściej w przeszłości prawdopodobnie zostanie wylosowana w przyszłości.

Zgodzenie się z tym tokiem rozumowania jest atrakcyjne. Trzeba przyznać, że jeśli rzucisz monetą pięć razy z rzędu i za każdym razem spadnie ona na reszki, czy nie założysz, że orły są gorące i że szósty rzut również spadnie na reszki? Ten sposób myślenia ma wiele zalet, więc trudno oprzeć się temu.

Czym są numery Cold Lotto?

Gorących liczb lotto nie da się wyprowadzić bez, jak się domyślacie, zimnych liczb. Numery lotto, które są uważane za zimne, to te, które nie są szczególnie popularne. Na przykład dla naszych przyjaciół i rodziny załóżmy, że prawie nikt poza twoją ciocią Tess nie wybrał numeru dwa. Jest to zimna liczba lub w kontekście loterii, zimna liczba w loterii.

Jeśli chodzi o losowanie loterii, zimne liczby pojawiają się znacznie rzadziej. Istnieje możliwość, że numer został wybrany nie tak dawno temu, jednak jego ogólna częstotliwość wyboru we wszystkich losowaniach danej loterii była znacznie niższa niż zwykle.

Na przykład, podczas gdy liczba 15 byłaby uważana za „zimną” liczbę dla Loteria Mega Millions, może być uważana za „gorącą” liczbę w amerykańskiej loterii Powerball.

W schemacie podobnym do „gorących liczb”, każda loteria będzie miała unikalne dane dotyczące „zimnych liczb”. Na innej ilustracji liczby 60, 53, 59, 28 i 27 to te, które zostały narysowane najmniej razy w ciągu Włoski SuperEnalotto. Włoski numer SuperStar 72 ma najmniej trafień spośród wszystkich innych liczb.

Jednak wielu profesjonalistów zaleca graczom wybieranie zimnych liczb, ponieważ mają szansę zostać wylosowani podczas losowania. Gracze, którzy zdecydują się postawić na „zimne liczby”, twierdzą, że ponieważ niektóre liczby nie są losowane zbyt często, prawdopodobieństwo ich wylosowania w przyszłości jest wyższe z powodu braku częstotliwości.

Kontynuując nasz poprzedni scenariusz, moneta została rzucona pięć razy z rzędu, a wynik za każdym razem wychodzi na jaw. Jaki będzie wynik następnego flipa? Jeśli jesteś graczem, który wybiera zimne liczby, spodziewasz się, że następny rzut monetą zakończy się resztkami, ponieważ ten wynik nie wystąpił wcześniej i dlatego jest bardziej prawdopodobny.

Dlaczego numery Hot and Cold Lotto są popularne?

Według kilku badań, wybieranie zarówno gorących, jak i zimnych liczb zwiększa szanse na wygranie jackpota bardziej niż losowe wybieranie liczb.

Teorie prawa częstotliwości i średniej stanowią podstawę metod gorących i zimnych. Łącznie obie teorie przyniosą znacznie większy sukces niż każda z osobna. Twój szanse na wygraną w lotto są znacznie zwiększone, jeśli na biletach uwzględnisz zarówno gorące, jak i zimne cyfry.

Kiedy nadchodzi czas na grę w lotto, używanie gorących i zimnych liczb zapewnia najbardziej niezawodną i bezpieczną strategię. Zawsze pamiętaj, że leżące u podstaw teorie przypadku i liczby stanowią podstawę każdego strategia wygrywania na loterii.

Teorie loterii mają wady i zalety, które zmniejszają liczbę możliwych wyników. W konkretnym przypadku koncepcji gorących i zimnych numerów w loterii korzyści to:

  • Będziesz mógł sporządzić jasny plan wybierania liczb.
  • Tworzenie permutacji, które mają główny argument, może być zabawne.
  • Zmniejsz pulę liczb dzięki milionom możliwości.

Istnieje kilka konfliktów z tą teorią, o których powinieneś być świadomy:

  • Ryzykujesz, że wszyscy inni obstawiają te same liczby co ty.
  • Celowe eliminowanie liczb do wylosowania z formuły.
  • Wkładanie wysiłku w coś, czego nikt nie może ustalić.
  • Zahartuj je w oparciu o zaufanie do gorących i zimnych liczb na loterii.

Jak znaleźć gorące i zimne numery na loterię?

Gracze loterii szybko przyjmują każdą koncepcję, która twierdzi, że zapewnia środki do przewidzenia następującej zwycięskiej kombinacji. Wykorzystanie najczęściej występujących zwycięskich liczb do przewidywania przyszłych wyników nadaje tej teorii wyjątkowy urok.

Wszyscy cierpimy z powodu tego samego błędu poznawczego, który sprawia, że wierzymy w „szczęśliwe” liczby, dlatego idea loterii gorących i zimnych ma sens. Jeśli pominiesz możliwość wpływu jakichkolwiek nadprzyrodzonych lub nienaukowych czynników na wyniki, to tak powinno działać.

Wymagane dane dla tego podejścia również nie są trudne do zdobycia. W pewnym stopniu poprawia to wypróbowaną i prawdziwą strategię powtarzania. Tutaj podliczamy częstotliwość, z jaką każdy zwycięski numer pojawiał się w ostatnich losowaniach.

Na przykład stwierdziliśmy, że podczas poprzednich 10 losowań liczba 1 została wylosowana dwukrotnie, liczba 2 nie została wylosowana ani razu, liczba 3 została wylosowana sześć razy itd. W końcu, po podliczeniu wszystkich cyfry, będziemy mieli całą historię.

Tylko cyfra 3 pojawiła się sześć razy, pięć razy żadna cyfra nie pojawiła się, a dwie cyfry, 17 i 31, pojawiły się np. cztery razy. Wszystkie pozostałe cyfry pojawiały się tak często tylko w niewielkim procencie. I ani jedna z jedenastu cyfr się nie pojawiła. Gorące liczby to te, które często wypadają. 3, 17 i 31 odnoszą się do nas.

Liczby trzy razy na dziesięć mogą być uważane za „gorące” z lekkim rozciągnięciem. Będziemy nazywać te cyfry „zimnymi”, jeśli nigdy nie znikną. Liczby, które wypadały częściej niż inne, są uważane za „gorące”, podczas gdy liczby, które wypadały rzadziej, są uważane za „zimne”

Dzieje się tak niezależnie od tego, czy użyjemy liczby 10 z ostatniego losowania, czy jakiejkolwiek innej, takiej jak 7, 12 czy 150.

Jak używać zimnych i gorących numerów Lotto?

Pozornie nieskończone zastosowania nadrzędnych pojęć loterii, takich jak to, które zakłada koncepcja „gorących” i „zimnych” liczb loteryjnych, przyciągają graczy.

Hazardzista bezpośrednio decyduje o kolejnym kroku w realizacji tej koncepcji. Załóżmy na przykład, że zauważyłeś, że liczba 15 jest w trendzie pod koniec miesiąca. Ostatnie jackpoty często go opisywały.

Możesz zdecydować się na zmierzenie się z nim, ponieważ uważasz, że uderza zbyt często, lub możesz to wybrać. Jest gorąco, więc prawdopodobnie pojawi się w następnym jackpocie.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to znane jako błąd hazardzisty. Wybieranie, czy iść z lub przeciwstawić się gorącej liczbie w grze (lub pasmie). Dotyczy to również zimnych postaci.

Na przykład, może liczba 26 nie pojawiła się od ponad roku i masz ochotę powiedzieć, że w końcu musi się włamać. Po raz kolejny błąd hazardzisty.

W rzeczywistości każda cyfra ma taką samą szansę na narysowanie jak sąsiednie cyfry. To krok w objęcia przesądów, aby szukać „gorących” i „zimnych” liczb. Bez obaw. Wszyscy, od najbardziej przesądnych hazardzistów po najbardziej logicznych analityków, grają na loterii z tego samego powodu: aby wygrać jackpot.

Najlepsze loterie z gorącymi i zimnymi numerami Lotto

Koncepcja liczb gorących i zimnych sprawdza się lepiej w loteriach z większą pulą możliwych liczb.

Zwykle wybiera się losowo sześć liczb do użycia w gry lotto. Chociaż od czasu do czasu stosuje się dodatkowe zakresy, najczęstsze z nich to od 1 do 42, od 1 do 49 i od 1 do 54.

Na przykład, aby zagrać w loterię w Michigan w USA, musisz wybrać 6 liczb z zakresu od 1 do 47. Jednak w loterii na Florydzie jest to 6/53, co oznacza, że gracze muszą wybrać sześć liczb z puli 53.

Codzienne loterie, które mają znacznie mniejszą pulę liczb, nie pasowałyby do systemu liczb gorących i zimnych.

Gry typu „Wybierz 3” i „Wybierz 4” to najczęstsze formy codziennych gier, a zdecydowana większość loterii zapewnia przynajmniej jeden z tych formatów. Możesz grać w te gry wiele razy dziennie w większości miejsc, a wszystko, co musisz zrobić, to wybrać cztery liczby od 0 do 9. To jednak nie unieważnia analogii gorącej i zimnej.

Podsumowując, strategia trzymania i zimnych numerów lotto może być stosowana w każdym rodzaju loterii, w dowolnym miejscu na świecie. Jednak najlepiej sprawdza się przy większych pulach losowania.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak