Pełna lista 10 GiroPay witryn loteryjnych 2024

GiroPay to niemiecka metoda płatności internetowych oparta na bankowości internetowej. Działa od lutego 2006 roku. Klienci mogą dokonywać bezpiecznych wypłat w loterii online, korzystając z bezpośrednich przelewów online za pośrednictwem swoich kont bankowych przy użyciu tej metody płatności. Metoda płatności jest jednym z najbardziej znanych dostawców płatności online. Oferuje usługi w zakresie krajowych i międzynarodowych transakcji finansowych.

W programie uczestniczy ponad 1500 niemieckich banków, które docierają do 17 milionów klientów płatności internetowych. Stanowi to ponad 85% niemieckiego rynku bankowego.
Klienci potwierdzają płatności GiroPay drugą metodą weryfikacji lub kodem PIN, w zależności od banku.

Pełna lista 10 GiroPay witryn loteryjnych 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

O GiroPay

Ta metoda płatności stanowi 10% wszystkich transakcji online. Podczas korzystania z niej w witrynie loterii online klienci są przekierowywani do witryny Giropay w celu uwierzytelnienia płatności, a sukces lub niepowodzenie płatności są natychmiast komunikowane. Pozostaje jedną z najpopularniejszych metod wpłat używanych przez graczy loterii online w Niemczech i Austrii.

Bezpieczeństwo i akceptowane kraje

Ponieważ klient musi potwierdzić płatność w swoim banku, ryzyko oszustwa lub nierozpoznanych płatności jest ograniczone. W rezultacie gracze nie będą mieli żadnych obciążeń zwrotnych ani środków usuniętych z ich kont loterii online z powodu sporów. W szczególności płatności dokonane za pomocą GiroPay mogą zostać zwrócone do 180 dni po ich dokonaniu.

Obecnie jedynymi są Niemcy i Austria kraje które akceptują GiroPay. W 2014 roku firma współpracowała z systemem EPS, który wykorzystywany jest przez austriackie banki do realizacji płatności transgranicznych. Jeśli bank nie pozwala im korzystać z GiroPay do wysyłania pieniędzy, mogą skorzystać z innej opcji płatności dostępnej dla różnych witryn loterii online.

Jak dokonać wpłaty za pomocą GiroPay

Jeśli chodzi o łączenie znanych marek kasyn online z dostępnymi metodami bankowymi, kasyna GiroPay są rozwijającą się branżą. Zazwyczaj ten dostawca metody wpłaty jest powiązany z kontem bankowym. Użytkownicy muszą po prostu radzić sobie ze swoim bankiem i loterią online podczas korzystania ze strony internetowej loterii GiroPay. Użytkownicy mogą złożyć depozyt za pomocą swoich telefonów komórkowych. Wszystko, czego potrzebują, to rachunek bieżący w niemieckim banku z dostępem do bankowości internetowej.

Kroki do naśladowania

Aby dokonać bezpośredniej wpłaty u usługodawcy, użytkownicy udają się do kasjera na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji loterii online na swoim telefonie. Następnie wybiorą „Więcej metod płatności” na stronie „Wpłata”, aby zobaczyć wszystkie dostępne alternatywy. Wybierz „GiroPay” z menu rozwijanego, a następnie wybierz jedną z sugerowanych kwot wpłaty lub wpisz niestandardową kwotę w obszarze „Inne”.

Następnie wpisują kod bonusowy dla pierwszego depozytu, jeśli jest dostępny. Zaloguj się na stronie GiroPay po przekierowaniu i zakończ proces wpłaty, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zatwierdzeniu transakcji środki są zapisywane na koncie użytkownika.

Większość witryn loterii nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z tej metody wpłaty. Jednak oprócz 0,08 USD za transakcję, opłaty bankowe użytkownika mogą się różnić. W tej chwili maksymalny depozyt GiroPay wynosi 5000 $ na transakcję. Ograniczenie to może być niższe w zależności od tego, którą witrynę loterii online wybiorą użytkownicy, ponieważ każda z nich może mieć własny zestaw parametrów.

Jeśli trzeba dokonać większej wpłaty, będzie to możliwe w prostych krokach. Będą musieli po prostu dokonać wielu transakcji w przyrostach o 5000 $, aż osiągną żądaną kwotę depozytu. Minimalna kwota depozytu w GiroPay nie jest określona, ale operator loterii online może ustawić ją dla użytkowników.

Jak dokonać wypłaty za pomocą GiroPay

Technologia ta pozwala użytkownikom wypłacać pieniądze ze swoich telefonów, o ile posiadają rachunek bieżący w Niemczech z dostępem do bankowości internetowej. Użytkownicy muszą najpierw skonfigurować bankowość internetową w swoim banku, aby korzystać z tej metody płatności.

Mogą dodatkowo wymagać urządzenia do tworzenia kodu zabezpieczającego potrzebnego do autoryzacji transakcji. Niektóre banki używają swoich aplikacji do tworzenia tego kodu. Jeśli użytkownicy wolą wypłacać pieniądze za pośrednictwem GiroPay, po prostu postępują zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dokończyć transakcję. Proces wypłaty jest prawie taki sam, jak wpłata za pomocą tej metody płatności.

Kroki wypłaty

Pierwszym krokiem będzie potwierdzenie przez użytkownika, że kasyno, z którego chce wypłacić swoje wygrane, akceptuje GiroPay. Następnie przejdą do sekcji wypłat strona loterii online. Następnie wybiorą GiroPay jako wybraną metodę płatności i wprowadzą kwotę, którą chcą wypłacić.

Aby zakończyć wypłaty na loterii, zaznacz wyzwalacz pola potwierdzenia, który pojawia się na ekranie, a następnie kliknij przycisk Prześlij. Czas realizacji każdej wypłaty i pobrane opłaty są w większości określane przez bank.

Dostawca generalnie nie ma dziennego limitu wypłat. Ponieważ GiroPay jest powiązany z kontem bankowym, nie ma ograniczeń co do liczby transakcji, które można za jego pomocą wykonać. Jednak czas, w jakim pieniądze pojawią się na koncie użytkownika, określa bank, z którego korzysta.

Ta metoda płatności obciąża konsumentów za każdą transakcję, co czyni ją nieodpowiednią dla graczy z ograniczonym budżetem. Ten tryb wypłaty można zastosować w dowolnym momencie. Jednak niektóre kasyna loterii online mogą mieć ograniczenia dotyczące przetwarzania wypłat. W rezultacie użytkownicy powinni skontaktować się z nimi przed dokonaniem jakichkolwiek wypłat.

Bezpieczeństwo i ochrona w GiroPay

Procesor płatności jest dobrze znany ze swoich rygorystycznych środków bezpieczeństwa. Gracze mają gwarancję dokonywania całkowicie bezpiecznych transakcji bankowych online za pomocą GiroPay. Wszystkie transakcje i poufne informacje są chronione najbardziej zaawansowanymi dostępnymi metodami bezpieczeństwa. Ta opcja płatności jest wyjątkowa nie tylko pod względem łatwości obsługi, ale także bezpieczeństwa.

Aby zapewnić bezpieczną transmisję, GiroPay zawsze stosuje 256-bitowe szyfrowane kody AES w TLS 1.2. W systemie wykorzystywane są również kody PIN i TAN (dwa czynniki). Zapewniają one, że użytkownicy nie zostaną oszukani, a także zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z bankowości internetowej. Posiadacze kont mogą korzystać z usługi płatności za darmo, ale inwestorzy powinni sprawdzić w swoim banku lub brokerze wszelkie dodatkowe opłaty za usługi. Brokerzy mogą pobierać stałą opłatę lub część liczby transakcji.

Ponieważ użytkownicy nie muszą się rejestrować, aby dokonać wpłaty, środki są natychmiast przenoszone z ich konta bankowego na konto loterii online. Płatności są obsługiwane szybko, ponieważ jest to opcja płatności w czasie rzeczywistym. Jednak użytkownicy powinni być czujni, ponieważ czas potrzebny na przetworzenie środków na koncie loterii online może być różny, dlatego warto wcześniej sprawdzić z nimi dwukrotnie.

Opcje obsługi klienta GiroPay

Metoda płatności jest dość wygodna, a zespół obsługi klienta bardzo szybko reaguje. Użytkownicy mogą kontaktować się z działem pomocy na różne sposoby. Jednak przy zastosowaniu alternatywnych podejść istnieje znaczna różnica w czasie potrzebnym na wykonanie różnych zadań. W większości przypadków obsługa klienta jest dostępna od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 10:00 do 18:00 w weekendy i święta.

W nagłych wypadkach są dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Poza godzinami pracy zgłoszenia do pomocy technicznej są przesyłane na całodobową, całodobową infolinię usług awaryjnych, która jest płatna. Ponieważ są firmą niemiecką, ich podstawowym językiem jest niemiecki. Ale pomoc telefoniczna jest również oferowana w kilku innych językach.

Użytkownicy mogą również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, przesyłając zgłoszenie za pośrednictwem sekcji Informacje w witrynie, która znajduje się na dole ich strony. Ponadto bank prowadzący konto może dostarczyć użytkownikom więcej informacji. Jeden z nich otrzyma dane kontaktowe swojego banku, docierając do jego stron w mediach społecznościowych.

Informacje kontaktowe

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak