National Lottery ujawnia najpopularniejsze liczby

Wiadomości

2022-08-16

W 2004 roku popularny program telewizyjny opublikował zestaw liczb i twierdził, że to one mają największe szanse na wygraną w dowolnej loterii. Dzięki temu programowi setki osób nadal używa kombinacji liczb do tej pory. Jednak prawdopodobnie zmieni się to, ponieważ National Lottery opublikowała najpopularniejsze liczby lotto, zgodnie ze statystykami, które zbierały od kilku lat.

National Lottery ujawnia najpopularniejsze liczby

Według National Lottery większość graczy zazwyczaj wybiera kombinacje, które zawierają wielokrotności siedmiu, czyli 42, 35, 28, 21, 14 i 7. Częściowym wyjaśnieniem jest to, że numer siedem w większości kultur uważana jest za szczęśliwą liczbę. Jednak pomimo popularności wielokrotności siódemki, rzadko są one łączone w jednym losowaniu. Posiadanie tych liczb prawdopodobnie zapewni graczowi niższą kwotę nagrody, a nie jackpot na loterii.

Inne szczęśliwe liczby

Raport National Lottery wskazuje również, że wielokrotności pięciu są również powszechnie wybierane przez większość graczy i są drugą najpopularniejszą sekwencją liczb. Interesującą częścią raportu było to, jaka sekwencja liczb zajmuje trzecie miejsce pod względem popularności, na podstawie popularnego programu telewizyjnego o nazwie Lost.

Serial, Lost, jest oparty na grupie ludzi uwikłanych w katastrofę lotniczą i utkniętych na wyspie. Jedna z ofiar wygrała na loterii przed katastrofą lotniczą, wykorzystując szczęśliwe liczby 4, 8, 15, 16, 23 i 42. Wiele loteria internetowa gracze używają tego samego ciągu liczb, co czyni go trzecim najpopularniejszym ciągiem liczb w historii loterii.

Inne kombinacje to wielokrotności dziewięciu i dziesięciu oraz jeden do sześciu. 7, 17, 27, 37, 47, 57 to kolejna godna uwagi kombinacja, nazwana „Wszystkie 7”

National Lottery podzieliła się tą informacją tuż przed losowaniem 20 milionów euro, które jest główną wygraną.

Opinie o Loterii Krajowej

Doradca starszych zwycięzców, Carter Andy Camelot, uważał popularne szczęśliwe liczby za tajemnicę, nad którą organizacja debatowała przez długi czas, zanim zdecydowała się opublikować. Jego głównym zmartwieniem było to, że ujawnienie informacji zwiększy liczbę graczy, którzy wybierają sekwencje liczb. Jeśli którakolwiek z sekwencji przedstawionych w wyniku losowania, byłoby zbyt wielu zwycięzców jackpota dzielących się nagrodą, że kwota, którą każdy z nich otrzyma, nie byłaby duża.

Z drugiej strony wypuszczanie popularnych liczb i sekwencji liczb nie wpływa na losowania. Co więcej, gracze nadal mają możliwość wybrania innych sekwencji liczb, ponieważ dowolna sekwencja liczb może potencjalnie wygrać jackpot. To rozumowanie skłoniło organizację loterii do udostępnienia informacji opinii publicznej.

Opinie popularnych graczy

Wielu graczy, którzy grają w loterię, podzieliło się swoimi opiniami na temat raportów wydawanych przez National Lottery. Opinie wskazują na mieszane uczucia wśród graczy. Niektórzy z nich są dość niezadowoleni, że informacje zostały udostępnione publicznie. Dzieje się tak głównie dlatego, że czują, że mieli sekret najszczęśliwszych kombinacji liczb, na których polegali, który teraz został ujawniony całemu światu. Jednak nie mają one podstawy, ponieważ kombinacje liczb nigdy nie pojawiły się w żadnym losowaniu loterii krajowej i nie ma gwarancji, że się pojawią.

Inni gracze uważają, że ujawnienie informacji było świetną decyzją. Dzieje się tak, ponieważ zapewnia graczom informacje o tym, które liczby są uważane za szczęśliwe, lub informacje o sekwencjach liczb, których należy unikać, jeśli nie chcą dzielić się jackpotem z wieloma innymi graczami w przypadku wygranej.

Podsumowując, te liczby lub sekwencje mają służyć jako drogowskazy i nie należy ich mylić z kluczami do odblokowania wygranych na loterii.

Aktualności

BetGames uruchamia swoją inauguracyjną loterię online Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames uruchamia swoją inauguracyjną loterię online Instant Lucky 7

Wiadomości