Wiadomości

February 15, 2024

Mężczyzna ze złamanym sercem wygrywa na loterii nagrodę o wartości 1 miliona dolarów w Walentynki

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Zaledwie kilka dni po zerwaniu pewien mężczyzna z Illinois odebrał na loterii nagrodę o wartości 1 miliona dolarów w Walentynki. Zwycięzca, który zdecydował się pozostać anonimowy, zdobył nagrodę w zdrapce „Monopoly 50X”. Ta nieoczekiwana gratka przyszła w momencie, gdy zwycięzca czuł się źle w dziedzinie miłości, ale okazał się łutem szczęścia.

Mężczyzna ze złamanym sercem wygrywa na loterii nagrodę o wartości 1 miliona dolarów w Walentynki

Zwycięska chwila

Według Illinois Lottery zwycięzca opisał swoją reakcję na zdrapanie zwycięskiego losu jako mieszankę paniki i podekscytowania. Od razu poczuł, że jego życie się zmienia i nawet rozważał rezygnację z pracy. Zwycięski los został zakupiony w sklepie Walmart pod adresem 137 W. North Ave w Northlake, a zwycięzca postanowił zachować szczegóły w tajemnicy.

Srebrna podszewka

Zwycięzca oświadczył, że ze względu na niedawne rozstanie nie ma nikogo specjalnego, z kim mógłby podzielić się tą wiadomością. Jednak uznał to za pozytywny obrót wydarzeń, stwierdzając, że nie miał zbyt wiele szczęścia w dziedzinie miłości, ale teraz naprawdę trafił w dziesiątkę. Zwycięzca odebrał nagrodę w Walentynki, wybierając opcję gotówkową w wysokości 600 000 dolarów przed opodatkowaniem.

O grze „Monopoly 50X”

„Monopoly 50X” to zdrapka o wartości 10 dolarów, która oferuje graczom szansę wygrania aż do 1 miliona dolarów. Wypuszczona 2 stycznia gra zdobyła już jedną z trzech głównych nagród. Pozostało pięć z sześciu nagród drugiego stopnia o wartości 100 000 dolarów i 21 z 27 nagród trzeciego stopnia o wartości 5000 dolarów.

Szanse na wygraną

Prawdopodobieństwo wygrania dowolnej nagrody w grze „Monopoly 50X” wynosi 1 do 3,39. Szansa na zdobycie głównej nagrody wynosi 1 do 2 036 500 000.

Gdzie kupić losy na loterię

Losy na loterię można kupić osobiście na stacjach benzynowych, sklepach ogólnospożywczych, sklepach spożywczych i niektórych terminalach lotniskowych. Dla większej wygody bilety można również zamówić online za pośrednictwem Jackpocket, oficjalnego cyfrowego kuriera loterii sieci USA TODAY. Jackpocket umożliwia użytkownikom w wybranych stanach i terytoriach USA wybieranie swojej loterii i numerów, składanie zamówień, przeglądanie biletów i odbieranie wygranych za pomocą telefonu lub komputera domowego.

Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie i tylko wtedy, gdy jesteś pełnoletni. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma problem z hazardem, zwróć się o pomoc do odpowiednich źródeł.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Odsłanianie przyszłości: globalny rynek loterii wzrośnie do 430,4 miliarda dolarów do 2031 roku
2024-05-15

Odsłanianie przyszłości: globalny rynek loterii wzrośnie do 430,4 miliarda dolarów do 2031 roku

Wiadomości