AusLotto: Ciekawa historia loterii

Wiadomości

2022-06-28

Historia loterii ma długą i słynną historię w Australii. Mimo to, era 12-letniej AusLottoGroup dopiero się rozpoczęła. Projekt Systemu Administracyjnego ALGMO jest sprytny z myślą o graczach Lotto. Członkostwo w AusLottoGroup zapewnia unikalne raportowanie, osobistą pomoc techniczną i rekomendacje. Członkostwo gwarantuje również wygrane i płatności, między innymi korzyści dla graczy lotto na całym świecie.

AusLotto: Ciekawa historia loterii

australijski Grupa Lotto obsługuje system administracyjny ALGMO i posiada placówkę handlową z Commonwealth Bank. Dostawca otrzymał pozwolenie na przyjmowanie płatności z popularnych kart z dowolnego miejsca na świecie bez konieczności posiadania numeru CVV lub nazwy konta. Zezwolenie to wynika z wysokiego uznania banków i instytucji regulacyjnych dla struktury administracyjnej i zarządzania.

Historia loterii

George Adams wynalazł pierwszą loterię w 1881 roku. Adams wyjechał z Anglii do Australii w wieku szesnastu lat. Pracował m.in. jako makler giełdowy i piekarz. W 1881 Adams, który również pracował jako celnik w Sydney, rozpoczął swoją działalność hazardową od przyjmowania zakładów na konie.

W 1895 roku Adams przybył do Tasmanii, kiedy stan zbudował pierwszy na świecie obiekt hydroelektryczny na rzece South Esk. Państwo chciało rozwijać ten przemysł przy pomocy prywatnych inwestycji i ograniczonych zasobów rządowych. Adams promował korzyści płynące z loterii stanowej o nazwie Tattersalls rządowi Tasmanii.

Tattersalls

George Adams założył korporację, aby dochody trafiały do rodzin pracowników Tattersallów. W ten sposób wyłonili się „spadkobiercy Tattersalla”, a kolejne pokolenia dziedziczyły część dochodów firmy. Ponieważ większość ludzi polegała na gazetach w celu uzyskania informacji, naturalnym punktem sprzedaży Tattersall był lokalny sklep z gazetami. Ustanowiono system prowizji za sprzedaż kuponów Tattersall.

Tattersalls połączył siły ze stacją telewizyjną w latach 60. XX wieku, aby transmitować losowanie nadzorowane przez Tattersalla i władze rządowe. W związku z tym kupony dostawcy stały się znane jako społecznie akceptowalny rodzaj hazardu.

Tattersalls przez ponad siedemdziesiąt lat dawał Tasmańczykom szansę na wygranie zmieniającej życie bonanzy. W tym samym czasie dostawca wnosił również bardzo potrzebne dochody do państwa. Firma została poproszona o sprowadzenie Lotto do Victorii. 24 czerwca 1972 roku na kontynencie australijskim wystartowała sobotnia loteria.

Powstał budynek firmy Tattersall przy St Kilda Road w Melbourne. Również sklepy detaliczne powstały w całej Wiktorii. Zanim gracz mógł dokonać płatności, kupon wygenerował kopię, którą trzeba było ponownie dopasować do oryginału. 5 listopada 1979 r. rząd Nowej Południowej Walii rozpoczął własne losowania w poniedziałek i środę.

Krajowe losowania loterii

Tattersall uruchomił wtorkową loterię w 1994 roku, a Powerball w czwartki w 1996 roku. Wszystkie stany i terytoria zgodziły się na wspólne wykorzystanie istniejących losowań przez pięć dni. W ten sposób w Australii powstały National Lotto Draws.

Dzięki wydzierżawieniu terminali do placówek zautomatyzowano ręczny system uzgadniania kuponów. Ponadto zwycięskie bony musiały zostać odebrane w rozsądnym czasie. W przeciwnym razie posiadacze musieli złożyć zwycięski kupon do odpowiedniego Urzędu Skarbowego w celu zapłaty.
Tattersalls zdecydował się wejść na giełdę australijską w 2005 roku. „Spadkobiercy” firmy mogli wtedy sprzedawać swoje akcje ogółowi społeczeństwa.

Grupa tats

Tatts Group to nowa nazwa Tattersalls. Punkty sprzedaży zwiększają sprzedaż loterii z jednego okresu licencyjnego na kolejny w ramach umowy licencyjnej na 3-5 lat. Jeśli biznes się nie poprawi, licencja jest przekazywana innej firmie, która chce prowadzić loterię.

Wpisy Pick i PowerHit Lotto znacznie zwiększają szanse na wygraną. Nie zachęcają jednak graczy do wydawania większej ilości pieniędzy. Cztery tysiące właścicieli sklepów kupuje kilka gier systemowych i sprzedaje je w konsorcjach, aby zwiększyć handel.

Outlety tworzą syndykaty o różnej wielkości, aby zaspokoić emocjonalnie sytuację finansową graczy. Syndykaty są tworzone w celu zwiększenia sprzedaży, a tym samym zarobków z prowizji, a nie zwiększenia szans na wygraną. Tylko sprzedaż dokonana przez terminal placówki może otrzymać prowizję.

Aktualności

Jak obliczyć szanse na loterię
2022-11-29

Jak obliczyć szanse na loterię

Wiadomości