6 prostych sposobów na wybranie numerów na loterię

Wiadomości

2022-06-14

Obecnie popularne stały się loterie. Dzieje się tak, ponieważ gracze mają szansę stać się milionerami z dnia na dzień, mając tylko jeden bilet. Ale trafienie wielkiego jackpota nie jest łatwym wyczynem, ponieważ gracze muszą dopasować wszystkie liczby. Tak więc słoń w pokoju polega na tym, w jaki sposób gracze wybierają liczby na loterii? Cóż, istnieje kilka sposobów, które omówiono poniżej.

6 prostych sposobów na wybranie numerów na loterię

1. Dawanie szczęśliwym liczbom strzał

Każdy ma tę szczęśliwą liczbę. Może to być data urodzenia, numer koszulki ulubionego gracza lub jakikolwiek inny numer jeden, na który ma sentyment. Wybranie tego numeru może być jednym z najłatwiejszych sposobów grać na loterii.

Dla tych, którzy nie mają szczęśliwych liczb, opcją jest wybranie tradycyjnych szczęśliwych liczb. Na przykład siódemka jest uważana za szczęśliwą liczbę, ponieważ jest siedem dni w tygodniu, siedem kontynentów, siedem mórz, siedem cudów świata itd. Oprócz siedmiu, trzy to także popularna szczęśliwa liczba spopularyzowana przez powiedzenie „dobre rzeczy przychodzą trójkami”. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź szczęśliwe i pechowe liczby z całego świata.

2. Losowanie selekcji

Innym sposobem na wybieranie liczb na loterii jest losowanie wyboru. Nie ma potrzeby myśleć o szczęśliwych liczbach ani o wcześniejszych statystykach. Gracze mogą wymyślić dowolną liczbę, zapisać ją i to będzie pierwszy wybór. Następnym krokiem jest powtórzenie tego procesu, aż uzyskają wszystkie wymagane numery loterii.

Losowanie liczb na loterii jest dość łatwe i uwalnia graczy od presji przemyślenia.

3. Korzystanie z automatycznego wybierania / szybkiego wybierania

Najłatwiejszy sposób wybierz numery loterii korzysta z funkcji automatycznego wybierania dostępnej na większości witryn loterii, w tym największych loterii na świecie, takich jak Powerball i Mega Millions. Jak sama nazwa wskazuje, funkcja automatycznego wybierania losuje i wybiera liczby dla graczy.

Co ciekawe, ponad 70% zwycięzców loterii korzysta z funkcji szybkiego wyboru. To wystarczający powód, aby przestać stresować się liczbami na loterii i zamiast tego pozwolić komputerowi wykonywać ciężkie prace.

4. Sprawdzanie poprzednich statystyk

Badanie gorących liczb losowanych w poprzednich losowaniach lotto to również sprytny pomysł na wybieranie liczb lotto. Na początek, gorące numery lotto to liczby, które zostały wylosowane najczęściej w różnych loteriach. Na przykład 38 i 39 były jednymi z najczęściej losowanych liczb w Powerball 2021, przy czym każda została wylosowana 15 razy. Z drugiej strony, 20, 22 i 40 zostało wylosowanych 14 razy w tym samym roku, a 1, 21, 61 i 63 zostało wylosowanych 13 razy.

Cóż, nie ma pewności, że wybranie tych gorących liczb sprawi, że ktokolwiek zostanie zwycięzcą. W rzeczywistości każda liczba ma równe szanse na wylosowanie. Są też zimne kule, które prawie nie są wyciągane.

5. Korzystanie z horoskopów

Horoskop dzienny może być również używany do wybierania numerów lotto. Wiele horoskopów przewiduje, kiedy ktoś ma szczęście, więc granie w lotto w takie dni może zdziałać magię.

Dobrą rzeczą w tej metodzie jest to, że wiele witryn udostępnia szczęśliwe liczby loterii dla każdego znaku zodiaku.

6. Symbolika liczb

Dla tych, którzy wierzą w potęgę wszechświata, numerologia może pomóc w doborze liczb lotto. W ten sam sposób, w jaki astrologiczne wykresy urodzeniowe mają kluczowe metafizyczne wglądy, numerologia może zaoferować graczom wgląd w to, jakie liczby wybrać do następnego losowania.

Chociaż jest to długi proces, wiele zasobów online wyjaśnia, jak używać numerologii do wybierania liczb lotto.

Zawijanie tego

To wszystko, ludzie, sześć łatwych sposobów na wybieranie numerów na loterii. Dla przypomnienia, nie ma jednego sposobu gwarantującego wygraną. Trafienie jackpota lub jakiejkolwiek innej nagrody lotto jest oparte na szczęściu. Tak więc gracze mogą wypróbować dowolną z powyższych metod, trzymać kciuki i mieć nadzieję, że szczęście pani jest po ich stronie.

Aktualności

BetGames uruchamia swoją inauguracyjną loterię online Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames uruchamia swoją inauguracyjną loterię online Instant Lucky 7

Wiadomości