Pełna lista 10 Payz witryn loteryjnych 2024

Payz, które są jedną z najbardziej rozpoznawalnych metod płatności za pomocą e-portfela, mogą być wykorzystywane przez graczy lotto do finansowania swoich kont. Jest to elastyczna metoda płatności obsługująca 54 waluty i dostępna w ponad 200 krajach na całym świecie. Payz obsługuje zakup losów na loterię w krajach, w których hazard online jest dozwolony.

Jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy PSI-Pay Ltd i ma długą historię w branży płatności online od 2000 roku. Payz wcześniej wydawał kartę o nazwie ecoCard, która niedawno została zastąpiona przez Payz Mastercard. Chociaż karta jest nadal w użyciu, nowi użytkownicy Payz nie potrzebują już EcoCard, aby kupować losy na lotto online.

Pełna lista 10 Payz witryn loteryjnych 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Jak dokonać wpłaty za pomocą Payz w loteriach internetowych

Zarządzana przez brytyjską Komisję Nadzoru Finansowego i będąca partnerem Mastercard, zyskała dobrą reputację podmiotu odpowiedzialnego. Umożliwia to metoda płatności ecoVirtualcard wysyłaj płatności na całym świecie bez obawy, że będą obserwowani przez władze.

Klienci mogą również uzyskać dostęp do swoich kont za pośrednictwem aplikacji Payz, która umożliwia im kontrolę nad swoimi mobilnymi portfelami cyfrowymi. Od wpłat po przelewy pieniężne, mobilna aplikacja Payz posiada wszystkie funkcje wersji komputerowej. Większość witryn loterii online akceptuje bezpośrednie płatności Payz, jednak niektóre mogą wymagać od klienta połączenia swojej karty ekologicznej z kartą kredytową.

Payz to idealna opcja płatności umożliwiająca zwiększenie salda konta witryna loterii internetowej gdzie ta forma hazardu jest legalna. Zasilenie konta powinno być szybką i uproszczoną procedurą.

Aby wpłacić pieniądze na konto lotto za pośrednictwem Payz, gracze muszą wykonać szereg kroków. Przede wszystkim klient musi zarejestrować się na dowolnej platformie loteryjnej Payz. Następnie mogą uzyskać dostęp do swojego konta po zalogowaniu się i przejściu do obszaru „kasjer”. Spośród przedstawionych metod wpłaty użytkownik powinien wybrać Payz jako preferowaną opcję płatności.

Po ustawieniu opcji płatności gracz powinien teraz podać żądaną kwotę depozytu i szczegóły Payz. Niektóre z wymaganych danych osobowych obejmują numer telefonu, adres i kraj zamieszkania. Po weryfikacji użytkownik może kliknąć przycisk „potwierdź”, aby wysłać pieniądze. Saldo konta loterii jest aktualizowane natychmiast po zakończeniu transakcji.

Jak działa Payz

Karta Payz MasterCard łączy się bezpośrednio z odpowiednim kontem ecoAccount. W ten sposób użytkownik będzie miał łatwo dostępne środki na grę w loterii online. Mimo że cyfrowy portfel ecoCard można zasilać przelewem bankowym, nie jest konieczne powiązanie go z kontem bankowym.

Dzienny limit wpłat zależny jest od poziomu klienta. Nowi użytkownicy, którzy właśnie otworzyli konto Payz, umieszczani są na poziomie klasycznym i powoli przechodzą na poziom srebrny. Maksymalny dzienny limit wpłat na konto Payz wynosi 200 EUR na poziomie klasycznym i 3000 EUR na poziomie Silver.

Czy użytkownik może dokonać wpłaty za pośrednictwem telefonu komórkowego?

Tak. Możliwe jest dokonanie wpłaty za pośrednictwem aplikacji Payz, która ma takie same możliwości jak wersja komputerowa. Aplikacja jest obsługiwana zarówno przez wersję Android, jak i iOS. Dodatkowo, użytkownik może odwiedzić witrynę również za pomocą telefonu komórkowego, gdy zachodzi potrzeba dokonania wpłaty.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Payz

Fani Lotto lubią wycofywać swoje wygrane na loterii po udanym zakładzie. Mogą wypłacić pieniądze ze swojego konta za pomocą Payz, gdy tylko spełnią wymagania dotyczące wypłaty. Powinni jednak mieć świadomość, że w zależności od dostawcy loterii online proces wypłaty może się różnić. Niektóre witryny wypłacają środki na główne konto ecoAccount, inne na Payz Karta MasterCard.

W tym celu gracz najpierw loguje się na swoje konto loteryjne. Z rozwijanego menu wybierają Payz jako metodę płatności. Na koniec muszą wprowadzić wymaganą kwotę, a następnie potwierdzić. Z wypłatami Payz wiąże się niewielka opłata, choć nieistotna i może się różnić w zależności od witryny loterii.

Jaki jest dzienny limit wypłat?

Maksymalna dzienna wypłata na poziomie srebrnym wynosi 750 EUR, natomiast najwyższa kwota, którą można wypłacić w jednej transakcji to 250 EUR. Dla poziomu złota, platyny i VIP dzienny limit wypłat wzrasta do 1500 EUR, a pojedyncza transakcja może opiewać na kwotę do 500 EUR. Maksymalna liczba wypłat z bankomatu, jaką klient może dziennie wykonać, wynosi 10 razy dla wszystkich statusów konta.

Jakie są czasy przetwarzania?

Proces wypłaty jest zazwyczaj szybki, w przypadku niektórych witryn loteryjnych zajmuje to mniej niż jeden dzień, podczas gdy inne mogą zająć do 3 dni.

Czy można dokonać wypłaty za pomocą telefonu komórkowego?

Tak. Wypłata pieniędzy za pomocą telefonu komórkowego jest możliwa dzięki wygodzie aplikacji Payz. Klienci mogą również odwiedzić stronę internetową Payz, aby przelać swoje środki na inne rachunki bankowe.

Bezpieczeństwo i ochrona w Payz

Dzisiejsi gracze lotto są narażeni na złośliwe działania oszustów lub oszustów działających w sieci. Czynnik bezpieczeństwa musi mieć znaczenie zwłaszcza w przypadku transakcji na loterii online. Aby uniknąć wpadnięcia w pułapki, entuzjaści lotto muszą sprawdzić, czy preferowana przez nich metoda płatności jest zatwierdzona przez brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego.

Przelewy pieniężne za pomocą Payz są bardzo bezpieczne i obejmują wszystkie luki w zabezpieczeniach, które mogą naruszyć oszuści. Firma koncentruje się na zapewnieniu poufności i bezpieczeństwa wrażliwych informacji swoich klientów. Ich serwery wykonują każdą transakcję zgodnie z umowami z Urzędem Nadzoru Finansowego, aby udaremnić oszustwa i pranie pieniędzy.

Payz wykorzystuje 3D Secure (3DS) w kartach ekologicznych, zapewniając przejrzystość i bezpieczeństwo podczas przesyłania pieniędzy do i od sprzedawców internetowych i innych kont. Dodatkową ochronę zapewnia weryfikacja dwuetapowa, dzięki której dostęp do konta może uzyskać tylko upoważniony właściciel.

W przypadku weryfikacji dwuetapowej klient otrzymuje SMS lub kod na swój numer telefonu i wprowadza hasło w celu sprawdzenia swojej tożsamości. Taka procedura jest koniecznością za każdym razem, gdy użytkownik uzyskuje dostęp do swojego konta. Klient otrzyma unikalny kod od Google Authenticator lub zostanie on przesłany bezpośrednio na telefon.

Opcje obsługi klienta Payz dla loterii

Klienci mają kilka sposobów, aby szybko skontaktować się z obsługą Payz, gdy napotkają trudności. Strona główna Payz zawiera formularz kontaktowy, funkcję czatu na żywo i adres e-mail. Zachęcamy klientów do podania identyfikatora konta, jeśli chcą, aby kontaktowano się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego.

W przypadku korzystania z tych dwóch kanałów odpowiedzi oczekuje się w ciągu 1-2 dni. Funkcja czatu na żywo Payz to najprostszy i najszybszy sposób na skontaktowanie się z agentami online. Z przedstawicielem pomocy technicznej można się zazwyczaj skontaktować za pośrednictwem czatu na żywo w ciągu kilku minut i jest on dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Strona z często zadawanymi pytaniami jest dostępna jako pomoc dla użytkowników, którzy utknęli i chcą uzyskać szybkie odpowiedzi na ogólne pytania. Klientom zaleca się korzystanie z funkcji czatu na żywo lub poczty e-mail, jeśli napotkają problemy z logowaniem do swoich kont lub wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa konta.

Jeśli karta Payz MasterCard zostanie zgubiona lub skradziona, zaleca się załatwienie sprawy za pośrednictwem konta wirtualnego Payz. Dokonuje się tego poprzez wybranie z menu po lewej stronie opcji „ecoCard” i kliknięcie przycisku „Anuluj kartę”. Dane kontaktowe Payz są następujące:

  • E-mail: Wsparcie klienta@ecpayz.com
  • Numer telefonu: zadzwoń 08718981012
  • Aby skorzystać z czatu na żywo należy zalogować się na konto
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak