Najlepszy TattsLotto Loteria w 2022/2023

TattsLotto jest główną australijską cotygodniową loterią, ale w różnych częściach kraju jest określana różnymi nazwami. W Nowej Południowej Walii, Australii Południowej i Australii Zachodniej nazywa się to Saturday Lotto. W Queensland znana jest jako Gold Lotto. Jest to pierwsza loteria w Australii, która wykorzystuje europejski styl gier loteryjnych. Losowania odbywają się w każdą sobotę i są transmitowane w różnych stacjach telewizyjnych w całym kraju, chociaż przesunęły się one z głównych nadawców do mniejszych, lokalnych stacji.

Osoby, które chcą osobiście kupić bilety na TattsLotto, mogą udać się do jednego z autoryzowanych sprzedawców. Można je kupić za pomocą gotówki, karty debetowej, karty kredytowej lub jednej z nowych aplikacji do płatności mobilnych, w zależności od rodzaju metody płatności, którą akceptuje sprzedawca. Alternatywą jest zarejestrowanie się na stronie TattsLotto i zakup biletów online.

Najlepszy TattsLotto Loteria w 2022/2023
Gdzie kupić bilety na TattsLotto
Gdzie kupić bilety na TattsLotto

Gdzie kupić bilety na TattsLotto

Zakup losów na loterię online daje kupującemu więcej możliwości, jeśli chodzi o sposób zapłaty. Gracze mogą wpłacać środki na swoje konto online przelewem bankowym, kartą debetową lub kredytową. Gracze mogą również skorzystać z systemu BPAY lub PayPal. Osoby mieszkające poza Australią muszą mieć świadomość, że niektóre metody płatności są dostępne tylko dla osób mieszkających w Australia, chociaż niektóre mogą być wykorzystane przez mieszkańców Nowej Zelandii do zakupu biletów na TattsLotto.

Gdzie kupić bilety na TattsLotto
Historia TattsLotto

Historia TattsLotto

TattsLotto nie jest niedawną loterią, która rozpoczęła swoje życie w 1972 roku, kiedy pierwsze losowanie zostało wyemitowane w telewizji. Jest własnością Grupy Tatts, aw 2016 roku przeszła pod markę „The Lott”. Pierwotnie została utworzona przez rząd stanu Wiktoria w celu pozyskania dodatkowych środków na opiekę zdrowotną. Główna nagroda oferowana w tym pierwszym losowaniu wynosiła 50 000 AUD. Przez lata nagrody rosły.

Z biegiem lat loteria zyskała na popularności i rozprzestrzeniła się na inne stany i terytoria, choć z różnymi nazwami, o których już wspominaliśmy. Oczywiście wersja loterii online nie powstała przez kilkadziesiąt lat.

Historia TattsLotto
Czy TattsLotto jest legalne?

Czy TattsLotto jest legalne?

Gra na loterii w Australii jest legalna. Istnieją przepisy regulujące zarówno loterie online, jak i offline. Wszyscy operatorzy muszą posiadać licencję wydaną przez stan lub terytorium, w którym chcą działać. Pozwala to operatorowi na sprzedaż biletów zarówno online, jak i za pośrednictwem sprzedawców detalicznych. TattsLotto jest dostępne dla graczy w całym kraju, ale są też inni operatorzy, którzy oferują usługi loteryjne. Istnieją przepisy krajowe i stanowe regulujące działalność hazardową, które obejmują również usługi loteryjne.

Nawet prywatne loterie muszą uzyskać odpowiednie licencje od stanów, w których chcą prowadzić działalność, zanim będą mogły sprzedawać bilety w publicznej sprzedaży. Każdy stan będzie miał inne przepisy i kryteria, z którymi firmy muszą się ubiegać, zanim otrzymają licencję.

Czy TattsLotto jest legalne?
Jak grać w TattsLotto

Jak grać w TattsLotto

Gra składa się z beczki, w której znajduje się 45 liczb. Losowanie wylosuje sześć liczb głównych i dwie dalsze liczby uzupełniające. Gracz musi wybrać sześć liczb z przedziału od 1 do 45, ale ma możliwość wyboru własnych liczb lub pozwolić, aby komputer loteryjny losowo wygenerował dla nich sześć liczb. Nazywa się to wpisem Szybki wybór. Gracze mają również możliwość gry w TattsLotto w blokach po 12, 18, 24, 36 gier i tak dalej.

Istnieje sześć „podziałów” na wygrane w TattsLotto. Dywizja 1 to miejsce, w którym gracz poprawnie przewidział sześć prawidłowych liczb. To może wypłacić od 1 do 20 milionów dolarów australijskich. Jednak niektóre „megadrawy” oferują jackpot w wysokości 30 milionów dolarów australijskich, a nawet więcej.

Jak grać w TattsLotto
Jakie są szanse na wygranie TattsLotto

Jakie są szanse na wygranie TattsLotto

Szanse na wygranie nagrody na TattsLotto są bardzo zróżnicowane. Szanse na trafienie wszystkich sześciu głównych liczb z pierwszej ligi wynoszą 8,145,060:1. W drugiej dywizji gracz będzie musiał poprawnie wytypować pięć liczb z losowania głównego oraz jedną lub dwie liczby uzupełniające. Szanse na nagrodę na tym poziomie wynoszą 678,755:1. Trzecia dywizja wymaga poprawnego odgadnięcia pięciu liczb z losowania głównego. Szanse na uzyskanie poprawnego wyniku wynoszą 36 689:1.

Nagroda czwartej ligi, w której gracz musi poprawnie odgadnąć cztery z liczb, które pojawiają się w głównym losowaniu, ma kurs 733:1. Wygrana w piątej klasyfikacji złożona z trzech prawidłowych liczb z liczb głównych plus jednego lub dwóch liczb dodatkowych ma kurs 297:1. Nagroda szóstego podziału jest oferowana za 3 liczby z losowania głównego i ma kurs 45:1.

Jakie są szanse na wygranie TattsLotto
Opcje wypłaty, jeśli wygrasz TattsLotto

Opcje wypłaty, jeśli wygrasz TattsLotto

Osoby, które kupią bilet online, otrzymają nagrody na swoje konto online. W przypadku głównych nagród może minąć dwa tygodnie, zanim zostaną one wpłacone na konto. Wszystkie mniejsze nagrody są wpłacane na konto następnego dnia po losowaniu. Gracz może następnie wypłacić środki na swoje konto bankowe.

Jeśli gracz osobiście zakupił bilet w sklepie, może odebrać część nagród w sklepie. Będzie się to różnić w zależności od terytorium, na którym gracz się znajduje. W niektórych stanach sprzedawca może wypłacić nagrodę w wysokości do 5000 USD. W przypadku większych nagród zwycięzca będzie musiał odebrać nagrodę pocztą lub udać się osobiście do jednego z biur operatora. Sprzedawca może dostarczyć formularz roszczenia, który gracz może zabrać ze sobą. Oto lista najpopularniejsze opcje płatności podczas gry w TattsLotto.

Odbieranie nagrody za pośrednictwem centrali

Gracze powinni mieć świadomość, że biura są zazwyczaj otwarte od 8.30 do 16.30 w dni powszednie, jeśli wybierają się tam osobiście. W przypadku odbioru drogą pocztową należy wypełnić formularz i przesłać go wraz z oryginalnym zwycięskim kuponem. The operatorzy loterii online Zalecamy, aby był on wysyłany przesyłką poleconą, aby można go było śledzić.

Opcje wypłaty, jeśli wygrasz TattsLotto
Wskazówki i porady dotyczące gry w TattsLotto

Wskazówki i porady dotyczące gry w TattsLotto

Jak w przypadku wszystkich loterii tego rodzaju, jest to gra losowa. Szanse na wylosowanie dowolnej kombinacji sześciu liczb są takie same, jak w przypadku każdej innej kombinacji. Oznacza to, że tak naprawdę nie ma znaczenia, którą kombinację wybierze gracz, szanse na zdobycie nagrody w dowolnej dywizji pozostają takie same. Niektórzy stratedzy zalecają zwracanie uwagi na wylosowane liczby, aby móc wybrać liczby, które nie pojawiły się od jakiegoś czasu. Jednak nadal jest to czyste szczęście, jeśli wybierz właściwe liczby.

Niektórzy gracze będą trzymać się tych samych liczb podczas każdego losowania, podczas gdy inni za każdym razem wybiorą inne liczby. Obie te strategie oferują takie same szanse na wygraną, ale jest kilka rzeczy, które gracz może zrobić, jeśli chce mieć pewność, że ma dobry wybór liczb.

Pierwszą rzeczą jest unikanie wszelkich wzorów liczb. Staraj się unikać wybierania wszystkich parzystych lub nieparzystych. Unikaj liczb, które pochodzą tylko z niskich lub wysokich sekcji. W losowaniu losowym wylosowane liczby będą dokładnie takie – losowe.

Wskazówki i porady dotyczące gry w TattsLotto