Najlepszy SuperStar Loteria w 2022/2023

SuperStar wyróżnia się jako jeden z najbardziej ekscytujących dodatków do najbardziej znanej włoskiej loterii SuperEnalotto. Oferuje graczom szansę na wygranie dodatkowych nagród, ale za dodatkową opłatą. Wybór opcji SuperStar zwiększa liczbę nagród do 15, w porównaniu z siedmioma oferowanymi w SuperEnalotto. Dopasowanie liczby supergwiazdy zwiększa również wielkość jackpota i może zwiększyć regularne nagrody nawet 100 razy.

Większość graczy lotto online, zwłaszcza nowych, zwykle wyraża pewne obawy dotyczące tego, jak kupić los na loterię SuperStar online. Na początek gracze mieszkający we Włoszech mogą kupić bilety SuperStar od wielu sprzedawców kuponów loteryjnych rozsianych po całym kraju. Jest to łatwa alternatywa, ale może być niewygodna dla wielu osób, ponieważ dotarcie do sprzedawców zajmuje trochę czasu, a czasami nawet ustawianie się w kolejce po bilety.

Najlepszy SuperStar Loteria w 2022/2023
Gdzie kupić bilety na SuperStar
Gdzie kupić bilety na SuperStar

Gdzie kupić bilety na SuperStar

Jeśli chodzi o to, jak grać w SuperStar online, co jest przydatne dla nierezydentów, bilety można kupić tylko u autoryzowanych sprzedawców online. Szybkie wyszukiwanie online może pomóc graczom znaleźć wiarygodnych sprzedawców kuponów na loterię i kupić bilety SuperStar. Warto zauważyć, że niektórzy dostawcy mogą pobierać opłaty ułatwiające, a inni mogą mieć ukryte opłaty. Sposoby płatności mogą się również różnić w zależności od dostawców.

Gracze mają również możliwość zakupu biletów przez syndykat loterii. Odnosi się to do grupy graczy, którzy łączą swoje pieniądze i wspólnie kupują wiele losów, zwiększając szanse na wygranie losowania na loterii. Gracze muszą być bardzo wybredni, kiedy dołączają do konsorcjum, aby upewnić się, że nie zostaną oszukani.

Gdzie kupić bilety na SuperStar
Historia SuperStar

Historia SuperStar

Loteria SuperStar i SuperEnalotto ogólnie jest własnością i jest zarządzana przez firmę SISAL. Firma SISAL powstała w 1945 roku, ale dopiero w 1997 roku założyła SuperEnalotto. SuperEnalotto zastąpił SuperEnalotto, które działało z przerwami od lat pięćdziesiątych. Pierwsze losowanie odbyło się 3 grudnia 1997 roku. SuperEnalotto szybko stało się najlepszą loterią we Włoszech i Europie. SuperStar został wprowadzony 28 marca 2006 roku w celu zwiększenia liczby zdobywców nagród.

Loteria SuperStar wywołała emocje, ponieważ oferowała graczom ogromne możliwości wygranej, ale większość elitarnych graczy pozostaje nieco sceptyczna wobec „nierealistycznych szans”. Jednak dopiero 2 grudnia 2008 roku los pasował do wszystkich sześciu głównych numerów loterii i numeru SuperStar. Bilet przyniósł jackpot w wysokości 45 milionów euro i dodatkowe 2 miliony euro za dopasowanie numeru SuperStar. Jackpot wygrał konsorcjum 30 graczy z Cosenzy.

Historia SuperStar
Czy loteria SuperStar jest legalna?

Czy loteria SuperStar jest legalna?

Loteria SuperStar jest legalna. Jest prowadzony przez firmę upoważnioną do świadczenia usług hazardowych przez Malta Gaming Authority, pod numerem licencji MGA/B2C/609/2018. Istnieją jednak ograniczenia dotyczące tego, kto może grać na loterii ze względu na kwestie jurysdykcyjne.

Gracze z kilku krajów nie mogą brać udziału w loterii, zwłaszcza z jurysdykcji, w których hazard jest zabroniony. Istnieje również ograniczenie wiekowe dla graczy, którzy mogą: grać na loterii online. Gracze muszą mieć ukończone 18 lat lub 21 lat w niektórych krajach.

Czy SuperStar jest uczciwy?

SuperStar to uczciwa gra loteryjna. Wszystkie losowania odbywają się w sposób przejrzysty i nadzorowany przez odpowiednie organy regulacyjne. Nie zgłoszono również żadnych spraw dotyczących oszustw lub innych podobnych kwestii dotyczących loterii.

Czy loteria SuperStar jest legalna?
Jak grać w loterię SuperStar

Jak grać w loterię SuperStar

Gra w loterię SuperStar jest dość prosta. Gracze muszą zacząć od zakupu kuponu SuperEnalotto dowolną metodą wymienioną powyżej. Następnie muszą wybrać sześć szczęśliwych liczb od 1 do 90. Trafienie wszystkich sześciu liczb wygrywa jackpot.

Mogą jednak zapłacić dodatkową opłatę w wysokości 0,50 € za wejście, aby uzyskać szansę wzięcia udziału w loterii SuperStar. To pozwala im wybrać dodatkową liczbę z innego zestawu liczb od 1 do 90. Oznacza to, że gracze mogą wybrać tę samą liczbę do wyboru początkowego i wyboru SuperStar. Gracze mogą również korzystać z różnych narzędzi szybkiego wyboru lub generatorów liczb losowych.

Po wybraniu liczb, typerzy muszą poczekać na odpowiednie losowanie. Losowania loterii SuperStar odbywają się zwykle trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Losowania określają zwycięskie liczby.

Jeśli wszystkie liczby losowania pasują do liczby, którą wybrał gracz podczas zakupu losu, gracz wygrywa główną wygraną i dodatkowe 2 miliony euro za supergwiazdę. Istnieje również kilka innych poziomów nagród w loterii, co oznacza, że gracze mogą wygrać, dopasowując tylko trzy główne liczby i numer SuperStar.

Jak grać w loterię SuperStar
Jakie są szanse na wygranie SuperStar?

Jakie są szanse na wygranie SuperStar?

Szanse na wygraną w loterii SuperStar zależą od szans wygranej w głównym losowaniu SuperEnalotto. Szanse na trafienie wszystkich sześciu liczb głównych i numeru SuperStar to 1:56 035 316 700. Nagrodą za to jest jackpot plus 2 miliony €. Dopasowanie pięciu głównych liczb, jolly i liczby SuperStar ma kurs 1:9 339 219 450.

Dopasowanie pięciu liczb plus numer SuperStar ma kurs 1:112,520.716. Poziomy nagród schodzą tak nisko, jak dopasowanie tylko liczby SuperStar, która ma kurs 1:138. Ogólne szanse na wygranie nagrody supergwiazdy przez gracza wynoszą 1:90.

Nagrody

Nagrody za trafienie numeru SuperStar różnią się w zależności od liczby sześciu głównych liczb wytypowanych w loterii SuperEnalotto. Trafienie wszystkich sześciu liczb daje nagrodę główną i dodatkowe 2 miliony €. Dopasowanie pięciu liczb, wesołej liczby i numeru SuperStar daje zwycięzcy 25-krotność nagrody za dopasowanie 5.

Cztery i trzy dopasowane liczby plus numer SuperStar dają odpowiednio 100-krotność nagrody za dopasowanie 4 i za dopasowanie. Gracze, którzy pasują tylko do numeru SuperStar i żadnej z głównych liczb, otrzymują nagrodę w wysokości 5 €.

Jakie są szanse na wygranie SuperStar?
Opcje wypłaty

Opcje wypłaty

Opcje wypłaty zależą od wygranej kwoty i metody płatności użytej do zakupu losu na loterię. Należy zauważyć, że gracze muszą odebrać swoje nagrody w ciągu 90 dni od losowania kuponu, po czym przepadają. Dodatkowo wszystkie nagrody powyżej 500 euro podlegają 20% podatkowi.

Gracze zawsze mogą odebrać nagrody poniżej 520 EUR od sprzedawców biletów lub 39 000 sprzedawców przez Włochy. Gracze mogą otrzymać kwotę gotówką lub czekiem. Nagrody od 521 € do 5200 € można odebrać tylko w odpowiednim sklepie, w którym zakupiono bilet lub w biurach SISAL. Wreszcie, nagrody przekraczające 52 000 € można odebrać tylko w biurach SISAL, a płatności są dokonywane przelewami bankowymi.

Opcje wypłaty
Wskazówki i porady dotyczące gry w loterię SuperStar

Wskazówki i porady dotyczące gry w loterię SuperStar

Nie ma żadnych specjalnych wskazówek ani sztuczek, których mogą użyć gracze, które gwarantują wygraną w loterii SuperStar. Jednak niektóre z nich mogą znacznie zwiększyć szanse na wygraną, z których kilka wymieniono poniżej.

Kup więcej wpisów

Najlepiej byłoby, gdyby gracze, którzy grają w SuperStar online, zwiększyli swoje szanse na wygraną, kupując więcej losów. Jednak wybrane szczęśliwe liczby na dowolne dane bilet na loterię online dla tego samego losowania powinny być różne.

Koszt zakupu zbyt wielu losów na loterię internetową może być przytłaczający dla wielu graczy. Dołączenie do syndykatów loterii to łatwy sposób na obniżenie kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu szans na wygraną, chociaż nagrody pieniężne będą musiały zostać podzielone między wszystkich członków konsorcjum.

Graj często

Idealnie, gracze, którzy nie kupią losu na loterię online na losowanie, nie mają żadnej szansy na wygraną w loterii. Częsta gra daje więc graczom większe szanse na wygraną, mimo że szanse na wygraną pozostają takie same dla każdego losowania.

Użyj skutecznej strategii, aby wybrać szczęśliwe liczby

Istnieje wiele strategii, z których gracze mogą skorzystać, aby wybrać szczęśliwe liczby. Większość strategii ma na celu takie rozłożenie liczb, aby gracze mieli największe szanse na trafienie wylosowanych liczb. Strategie są bardziej skuteczne dla graczy, którzy kupują wiele biletów SuperStar online na losowanie.

Wskazówki i porady dotyczące gry w loterię SuperStar