Najlepszy SuperLotto Loteria w 2022/2023

SuperLotto to popularna loteria internetowa, która odbywa się w Kalifornii. Co tydzień odbywają się dwa losowania w środę i sobotę wieczorem. Zazwyczaj rozpoczynają się tuż przed 20:00 PT. Aby zakwalifikować się, gracze muszą kupić bilet przed 19:45. To jest punkt odcięcia dla każdego losowania. W ostatnich latach ludzie zdecydowali się grać w SuperLotto online ze względu na dodatkową wygodę. Jednak wielu graczy nadal lubi je kupować w sklepach stacjonarnych.

Jackpoty często zaczynają się od 7 milionów dolarów. Ta liczba obraca się, dopóki ktoś w końcu nie wygra. Nie nałożono żadnego limitu na to, ile może wzrosnąć jackpot. W 2002 roku osiągnął w sumie 193 miliony dolarów.

Najlepszy SuperLotto Loteria w 2022/2023
Gdzie kupić bilety na SuperLotto
Gdzie kupić bilety na SuperLotto

Gdzie kupić bilety na SuperLotto

Jeśli gracz chce zdobyć bilet w staromodny sposób, może udać się do wybranego sprzedawcy. W całym kraju jest ich co najmniej 21 000 Stany Zjednoczone stan Kalifornia. Internet pozwolił graczom cieszyć się tą grą nawet bez wychodzenia z domu. Osoby, które chcą wiedzieć, jak kupić los na loterię SuperLotto online, z przyjemnością przeczytają, że proces jest prosty.

Istnieją strony internetowe oferujące usługi, w których agent kupuje losy na loterię w imieniu klientów. Są bezpiecznie przechowywane do momentu rozpoczęcia losowania. Jeśli jest zwycięzcą, strona wkrótce poinformuje gracza. Niestety w przeszłości pojawiły się doniesienia o oszustwach internetowych. Z tego powodu gracz musi upewnić się, że wybrana przez niego usługa jest legalna.

Gdzie kupić bilety na SuperLotto
Historia SuperLotto

Historia SuperLotto

California State Lottery została po raz pierwszy założona w 1984 roku. Poprzedziła ją zmiana przepisów. Wyborcy mieli szansę zdecydować, czy chcą stworzyć nową loterię. Kiedy Propozycja 37 została przyjęta, pozwoliła CSL iść do przodu. Zaczęto opracowywać szereg wariacji standardowej gry. Obejmowało to SuperLotto w 1986 roku. Zostało zaprojektowane, aby mieć podobny format jak Mega Millions.

Osoby odpowiedzialne za wdrażanie z siedzibą w Kalifornii gry loteryjne mają historię robienia tego bardzo szybko. Dzieje się tak, ponieważ ustawa o loteriach nakazuje bardzo napięte terminy realizacji takich projektów. W rezultacie z biegiem lat nowe gry losowe online, takie jak SuperLotto, w krótkim czasie przeszły z etapów planowania do statusu operacyjnego.

Historia SuperLotto
Czy SuperLotto jest legalne?

Czy SuperLotto jest legalne?

Przed zakupem losów SuperLotto online ważne jest, aby gracz upewnił się, że spełnia on warunki prawne. Muszą mieć ukończone 18 lat. Ponadto gracze muszą przedstawić dowód swojej tożsamości. Wiele innych loterii w Stanach Zjednoczonych pozwala na anonimowość. Nie dotyczy to osób z siedzibą w Kalifornii. W rezultacie osobom niekwalifikującym się trudniej kupić bilet.

Ludzie w społeczności loterii zawsze sprawdzają, czy gry, w które grają, są legalne. SuperLotto jest uważane za bezpieczne i niezawodne. Jest prowadzona przez California State Lottery, będąc jednocześnie członkiem Multi-State Lottery Association. Sąd Najwyższy Kalifornii wydał w przeszłości przepisy mające na celu utrzymanie jak najbardziej uczciwej gry SuperLotto. Z tego powodu gracze mogą uznać to za bardzo godną zaufania formę hazardu.

Czy SuperLotto jest legalne?
Jak grać w SuperLotto

Jak grać w SuperLotto

W każdym losowaniu są liczby od 1 do 47. Gracz musi wybrać pięć z nich, a także numer MEGA. Ten waha się od 1 do 27. Łatwo jest nauczyć się grać w SuperLotto online. Istnieją opcje zarówno wyboru konkretnych liczb, jak i szczęśliwego zanurzenia.

Kosztuje 1 USD za grę, z możliwością zrobienia tego maksymalnie pięć możliwych razy na jednym kuponie. Niektórzy ludzie lubią korzystać z funkcji Advance Play. Automatycznie wprowadza je do kolejnych kolejnych losowań. Można to zrobić w sumie 20 razy.

Po dokonaniu płatności gracz otrzyma kupon SuperLotto. Muszą o to zadbać, ponieważ będzie to paragon w przypadku wygranej. Jackpoty są osiągane, jeśli wszystkie pięć głównych liczb i numer MEGA są dopasowane. Istnieje również osiem niższych poziomów nagród.

Na przykład jeden z nich wygrywa się po prostu przez dopasowanie numeru MEGA. Niedawno wprowadzono kod drugiej szansy SuperLotto. Sprawia to, że gracze są uprawnieni do dodatkowego losowania, które oferuje jackpot w wysokości 15 000 $ dla pięciu szczęśliwych zwycięzców.

Jak grać w SuperLotto
Szanse na wygraną w SuperLotto

Szanse na wygraną w SuperLotto

Mając 9 możliwych szans na wygraną, zakup losu na SuperLotto może być kuszący. Jednak im wyższa nagroda, tym mniejsze szanse na wygraną. Jeśli chodzi o główną wygraną, szanse wynoszą około 1 do 42 milionów. Jeśli gracze patrzą na loterię w ten sposób, mogą mieć wątpliwości co do wejścia. Istnieje 1 na 1 500 000 szans na dopasowanie wszystkich głównych liczb, ale nie MEGA liczby.

Stamtąd szanse stają się większe przy niższych poziomach nagród. W rzeczywistości dopasowanie numeru MEGA bez żadnej z głównych liczb wynosi 1 do 49. Te szanse są ogólnie lepsze niż zarówno w loterii Powerball, jak i Mega Miliony. Co więcej, z każdym nieodebranym losowaniem do puli dodawane są kolejne pieniądze. Miliony dolarów mogą gromadzić się bez wpływu na szanse wygranej.

Szanse na wygraną w SuperLotto
Opcje wypłaty

Opcje wypłaty

Po zakończeniu losowania istnieje 180-dniowe okno na zgłoszenie roszczenia do zwycięskiego kuponu. Jeśli nagroda nie przekracza 600 USD, osoba może udać się do lokalnego sprzedawcy i otrzymać wypłatę w gotówce. Alternatywnie mogą wysłać formularz roszczenia wraz z biletem do siedziby loterii w Sacramento. Jest to również opcja na wygrane powyżej 600 $.

Nagrody Jackpot są wypłacane w 30 ratach rocznie. Nazywa się to rentą. Chociaż jest to domyślna opcja wypłaty, osoba może zamiast tego ubiegać się o alternatywę w postaci gotówki. Na złożenie takiego wniosku będą mieli 60 dni od zatwierdzenia roszczenia. Jednak będzie to mniej niż reklamowany jackpot. Wynika to z faktu, że wartości głównych nagród SuperLotto opierają się na rentach zainwestowanych w czasie.

Opcje wypłaty
Wskazówki i porady dotyczące gry w SuperLotto

Wskazówki i porady dotyczące gry w SuperLotto

Kiedy wybieranie numerów na los na loterię online niektórzy gracze lubią łączyć parzyste i nieparzyste. W tej taktyce często występują dwa parzyste i trzy nieparzyste. Jest ku temu ważny powód. Istnieją bardzo małe szanse na remis kończący się wszystkimi szansami na parzyste. Tymczasem 2 parzyste/3 nieparzyste lub 2 nieparzyste/3 parzyste mogą być pasującą kombinacją w 65% gier SuperLotto.

Zagraj w SuperLotto online, aby wygrać, upewniając się, że liczby na kuponie sumują się między 89 a 151. Po przeanalizowaniu poprzednich losowań staje się jasne, że liczby w tych sumach pojawiają się w zdecydowanej większości wygranych. Regularni gracze lotto również lubią wybierać zarówno wysokie, jak i niskie liczby.

Powszechnie wybiera się rocznice i urodziny. Problem polega na tym, że ograniczy to najwyższą możliwą liczbę do zaledwie 31. Dlatego ta opcja może nie być tak szczęśliwa, jak się wydaje. Niektóre liczby są często wybierane przez dużą liczbę osób. Należą do nich 7, 13 i 23. Unikanie ich pomoże zminimalizować szanse na podzielenie jackpota z kimś innym.

Wskazówki i porady dotyczące gry w SuperLotto