Najlepszy Mega Millions Loteria w 2023

W tym przewodniku po loteriach Mega Millions dowiesz się wszystkiego o obstawianiu jednej z największych loterii w Stanach Zjednoczonych. Największa wygrana Mega Millions wyniosła aż 1,537 miliarda dolarów. Na początek Mega Millions to loteria online dostępna dla graczy w 45 stanach w Stanach Zjednoczonych, obok Dystryktu Kolumbii i Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Niestety w tej chwili Mega Millions nie jest dostępne w pięciu stanach; Alabama, Hawaje, Alaska, Utah i Nevada.

Chociaż jest to loteria z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, gracze spoza Stanów Zjednoczonych mogą grać w Mega Millions. Dzieje się tak, o ile fizycznie kupią bilety podczas wizyty w dowolnym stanie lub regionie, w którym Mega Millions jest dostępne.

Najlepszy Mega Millions Loteria w 2023
Flag

Najlepsze kasyna

pl Country FlagCheckmark

AgentLotto

pl Country FlagCheckmark
Bonus50 darmowych spinów z depozytem
Show less...Pokaż więcej
Odbierz bonus
Show less...
Pokaż więcej

  AgentLotto, numer firmy 157283, to usługa hazardowa z międzynarodową licencją. Platforma umożliwia graczom zakup biletów na loterie państwowe w różnych krajach. AgentLotto to marka Agento NV, oficjalnie zarejestrowana pod adresem Abraham de Veerstraat 9, Curacao. Jako właściciel AgentLotto, Agento NV, działa na podstawie licencji wydanej przez rząd Curacao, numer sublicencji GLH-OCCHKTW0705252017. Licencja pozwala Agento NV na prowadzenie wszelkiej działalności związanej z losowaniami loterii przez dziesięć lat od uruchomienia AgentLotto online.

  Gdzie kupić los na loterię internetową Mega Millions
  Gdzie kupić los na loterię internetową Mega Millions

  Gdzie kupić los na loterię internetową Mega Millions

  Losy na loterię Mega Millions można kupić w 45 stanach, w których loteria jest legalna, a także w Dystrykcie Kolumbii i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Bilety można kupić m.in. w sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych. Ważne jest, aby pamiętać, że bilety Mega Millions nie są sprzedawane na Alasce, Utah, Mississippi, Hawajach, Nevadzie i Alabamie.

  Jak kupić los na loterię online?

  Kupowanie biletów na mecze Mega Millions online jest również możliwe. Istnieje wiele witryn, na których gracze w Stanach Zjednoczonych lub poza nimi mogą kupić losy na tę loterię. Po dokonaniu zakupu na takich stronach, bilety są kupowane w imieniu gracza.

  Gdzie kupić los na loterię internetową Mega Millions
  Historia Mega Millions

  Historia Mega Millions

  Historia loterii Mega Millions sięga 1996 roku, kiedy to była znana jako The Big Game. Po wygranej w wysokości 363 milionów dolarów w Big Game w 2000 roku zainteresowanie grami loteryjnymi wzrosło. Następnie Nowy Jork i Ohio dołączyły do New Jersey, Georgia, Maryland, Illinois, Massachusetts, Michigan i Wirginii, aby stworzyć Mega Millions.

  Sprzedaż losów Mega Millions rozpoczęła się oficjalnie 15 maja 2002 r., natomiast pierwsze losowanie odbyło się 17 maja 2002 r. Dziś Mega Millions jest jednym z dwóch największych jackpotów w Stanach Zjednoczonych, obok Powerball.

  Najwięksi zwycięzcy Mega Millions

  Podobnie jak wszystkie inne loterie, Mega Millions zmienił losy wielu graczy. W tej chwili największym zwycięzcą jest anonimowy gracz z Południowej Karoliny, który zebrał aż 1,537 miliarda dolarów. Drugą największą wygraną było fajne 1,05 miliarda, wygrane przez czteroosobowy klub loterii z Michigan.

  Historia Mega Millions
  Czy Mega Millions jest legalne?

  Czy Mega Millions jest legalne?

  Tak. Mega Millions jest legalne w 47 jurysdykcjach w Ameryce Północnej. Jednak loteria nie jest legalna w Alabamie, Hawajach, Alasce, Utah i Nevadzie. Jednak gracze w tych stanach mogą brać udział w Mega Millions, kupując bilety, gdy odwiedzają stany, w których Mega Millions jest legalne.

  Limity wiekowe Mega Millions

  Chociaż wiele stanów zezwala na Mega Millions, nie każdy może grać w tę loterię. Każdy, kto kupuje los na lotto Mega Millions, musi mieć ukończone 18 lat.

  Mega milionowe podatki

  Podobnie jak w przypadku wszystkich innych loterii, istnieją podatki, które zwycięzcy muszą zapłacić zarówno rządowi federalnemu, jak i rządowi stanowemu. Podatek federalny jest standardowy, podczas gdy podatki stanowe różnią się w zależności od stanu.

  Czy Mega Millions jest legalne?
  Jak grać w Mega Millions

  Jak grać w Mega Millions

  Mega Millions jest dość podobny do Powerball pod względem rozgrywki. Gracze nie potrzebują żadnych specjalnych umiejętności, aby wejść do gry.

  W Mega Millions są dwa bębny; pierwsza z liczbami (białe kule), od 1 do 70, natomiast druga pula z liczbami (Gold Mega Ball/GMB), od 1 do 25.

  Aby wziąć udział w akcji, gracze muszą najpierw kupić bilet. Każdy bilet Mega Million kosztuje 2 dolary. Po zakupie biletu kolejnym krokiem jest wytypowanie pięciu liczb z pierwszego bębna i jednej liczby z drugiego bębna. Dla tych, którzy nie chcą wybierać liczb ręcznie, Mega Millions oferuje funkcję generatora liczb losowych, która automatycznie wybiera liczby dla graczy.

  Celem tej loterii jest dopasowanie wszystkich zwycięskich liczb. Aby trafić w pulę, gracze muszą poprawnie dopasować wszystkie liczby z dwóch pul. Dla przypomnienia, pierwsze pięć liczb nie musi być w idealnym porządku.

  Co to jest Mega Millions Megaplier?

  Wprowadzony w styczniu 2011 r. Megaplier to funkcja, która umożliwia graczom zwiększenie nagród innych niż jackpot 2, 3, 4 lub 5 razy, ale za dodatkową opłatą w wysokości 1 USD za każdy kupon. Dla przypomnienia, Mega Millions Megaplier jest dostępny we wszystkich stanach i jurysdykcjach, w których sprzedawane są bilety Mega Millions, z wyjątkiem Kalifornii.

  Jak grać w Mega Millions
  Mega Millions kursy i opcje wypłat

  Mega Millions kursy i opcje wypłat

  Wszyscy nabywcy biletów Mega Million mają nadzieję trafić w wielką pulę lub przynajmniej coś wygrać. Ale słoń w pokoju to, jakie są szanse na wygranie jackpota lub jakiejkolwiek innej nagrody w tej loterii? Cóż, szanse na zdobycie głównej nagrody są bardzo małe.

  Mega Millions kursy i opcje wypłat
  Jakie są szanse na wygranie Mega Millions?

  Jakie są szanse na wygranie Mega Millions?

  W Mega Millions jest w sumie 9 sposobów na wygraną, a początkowy jackpot różni się w zależności od sprzedaży biletów. Początkowy jackpot jest ogłaszany przed każdym losowaniem.

  Poniżej przedstawiamy dziewięć sposobów na wygraną w Mega Millions wraz z odpowiednimi kursami.

  • Nagroda główna (jackpot) - mecz 5WB i GMB: Szanse wynoszą 1 do 302 575 350
  • 1 000 000 $ - Mecz 5WB: Szanse wynoszą 1 do 12 607 306
  • 10 000 $ - Mecz 4WB i GMB: Szanse wynoszą 1 do 931 001
  • 500 $ — mecz 4WB: Szanse wynoszą 1 do 38 792
  • 200 $ — mecz 3WB i GMB: Szanse wynoszą 1 do 14 547
  • 10 $ — mecz 3WB: Szanse wynoszą 1 do 606
  • 10 $ — mecz 2WB i GMB: Szanse wynoszą 1 do 606
  • 4 $ — mecz 1WB i GMB: Szanse wynoszą 1 do 89
  • 2 USD — mecz GMB: Szanse wynoszą 1 do 37

  Ogólne szanse na wygranie nagrody w Mega Millions to 1 do 24

  Oprócz powyższych dziewięciu sposobów na wygraną, dostępna jest ekskluzywna funkcja o nazwie Just the Jackpot. Ten bilet kosztuje 3 $ i tagi wraz z dwoma grami tylko o jackpota. Jak sama nazwa wskazuje, Just the Jackpot dotyczy tylko nagrody głównej.

  Mega Millions losowania i opcje wypłat

  Losowania Mega Millions odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorek i piątek o 23:00 ET. Jeśli chodzi o wypłaty, istnieją dwie opcje. Zwycięzcy mogą wybrać gotówkę lub rentę.

  Jakie są szanse na wygranie Mega Millions?
  Porady i triki Mega Millions

  Porady i triki Mega Millions

  W ostatniej sekcji tego przewodnika po loterii Mega Millions, ten post zawiera wskazówki i triki, które pomogą graczom wygrać przynajmniej nagrodę w tej loterii.

  Pierwsza wskazówka to kupowanie wielu losów na loterię Mega Millions. Zaletą kupowania wielu losów jest to, że gracze zwiększają swoje szanse na wygraną. Ale wtedy gracze powinni upewnić się, że grają odpowiedzialnie. Zasadą jest ustalanie budżetu na zakup biletów i ścisłe przestrzeganie go.

  Kolejną wskazówką jest dołączenie do puli loterii. Kupowanie wielu losów może być finansowo wyczerpujące, ale co by było, gdyby gracze tworzyli pule loterii, grali razem i dzielili się łupami? Cóż, to sztuczka, która działała w przeszłości.

  Skupienie się na wspólnych liczbach Mega Millions to również inna strategia. Kilka liczb zostało wylosowanych wielokrotnie.

  Powyższe wskazówki mogą zwiększyć szanse graczy na wygraną w Mega Millions. Ale z drugiej strony nie gwarantują wygranej.

  Porady i triki Mega Millions
  Zawijanie

  Zawijanie

  To wszystko, ludzie, najlepszy przewodnik po tym, jak grać w loterię online. Rzeczywiście, Mega Millions to jedna z najbardziej satysfakcjonujących loterii. Losy wielu graczy zmieniły się z dnia na dzień. Jednak gracze powinni zawsze przestrzegać zasad i przepisów odpowiedzialnego hazardu podczas gry w Mega Millions. Loterie nie powinny być alternatywą dla szkoły czy pracy.

  Zawijanie