Najlepszy Mark Six Loteria w 2024

Oddani gracze loterii online w Hongkongu inwestują swój czas w selekcję najlepszych gier, na które można postawić, i często zadowalają się Mark Six. Ale może są skłonni grać w tę loterię, ponieważ nie ma w niej skomplikowanych zasad. Zamiast tego Hong Kong Jockey Club (HKJC) określa kroki, które gracze muszą wykonać, aby wziąć udział i odejść z jackpotem, jeśli mają szczęście.

Co więcej, Mark Six istnieje od dziesięcioleci (to najdłużej prowadzona loteria w Chinach), więc można śmiało powiedzieć, że zdobyła zaufanie wielu graczy w regionie. W takim przypadku nie wahają się postawić na to, ponieważ wiedzą, że jest to uzasadnione.

Najlepszy Mark Six Loteria w 2024
Gdzie kupić bilety na Marka Six
Gdzie kupić bilety na Marka Six

Gdzie kupić bilety na Marka Six

„Gdzie i jak kupić los na loterię Mark Six online” to pytanie, które wielu Hongkongów zadaje, gdy chcą postawić na tę opcję kasyna. Oto fantastyczna wiadomość – jest na to kilka niezawodnych sposobów.

Na początek gracze mogą zdobyć swoje bilet na loterię online z torów wyścigowych Happy Valley i Sha Tin. Gracze, którzy nie mogą dotrzeć do tych dwóch lokalizacji, mogą swobodnie odwiedzić dowolny z pozakursowych oddziałów HKJC, ale warto zauważyć, że ich godziny otwarcia zależą od tego, czy tego samego dnia zaplanowany jest mecz piłkarski. Alternatywnie, bilety Mark Six można kupić online lub telefonicznie.

Cena standardowego wpisu Mark Six wynosi 10 HKD, a gracze mogą również dokonywać częściowych inwestycji w wysokości 5 HKD. W dni, w które mają się odbyć losowania, zazwyczaj we wtorki, czwartki i soboty należy kupić bilet przed 21:15. Losowanie zostaje przesunięte na niedzielę, jeśli odbędzie się wyścig konny.

Gdzie kupić bilety na Marka Six
Krótka historia Marka Szóstego

Krótka historia Marka Szóstego

The Klub dżokejów w Hongkongu uruchomił Mark Six w pierwszym tygodniu września 1975 roku, mając nadzieję, że zlikwiduje wzrastające wówczas nielegalne losowania nagród. Jednak wielu graczy zafascynowało się tą grą, ponieważ dawała możliwość szybkiego zarobienia gotówki.

Na przykład pierwsze losowanie Mark Six miało jackpot w wysokości 120 000 HK$, co wystarczyło na zakup mieszkania w niektórych obszarach miejskich Hongkongu pod koniec lat siedemdziesiątych. Jednak w krótkim czasie gracze zdali sobie sprawę, że szanse na wygraną w grze są niewielkie, więc postawili na to dla rozrywki.

Początkowo Mark Six był dostępny w formacie 6 na 14, który w 1976 roku został zmieniony na rysunek 6 na 36. Dziś ma format 6 na 49, który obowiązuje od 2002

Krótka historia Marka Szóstego
Czy Mark Six jest legalny?

Czy Mark Six jest legalny?

Tak, loteria Mark Six jest autoryzowana przez Gambling Ordinance (Rozdz. 148) W Hong Kongu. Jednak jest to legalne tylko dla graczy w wieku 18 lat i starszych; osoby te mogą obstawiać go online lub w fizycznych zakładach hazardowych, w których akceptowane są jego zakłady.

Warto wspomnieć, że turyści mogą postawić na Marka Six również w Hongkongu, ale nie poza regionem. Ale znowu, ta gra lotto jest jedną z niewielu legalnych form hazardu w tej ostatniej. Dlatego gracze nie powinni mylić jego legalności z innymi zabronionymi opcjami, takimi jak offshore zakłady online.

Czy Mark Six jest legalny?
Jak grać w Mark Six Lotto?

Jak grać w Mark Six Lotto?

Zgodnie z oczekiwaniami, każdy zainteresowany gracz musi najpierw wiedzieć, jak kupić bilet na Mark Six, zanim weźmie udział. Następnie, po jej zdobyciu, mogą nauczyć się przebiegu gry.

Oto jak to się robi. Gracze zaczynają od wybrania rodzaju wpisu; dostępne opcje to:

 • Pojedynczy
 • Wiele
 • Bankier
 • Szybki wybór

Wpis gracza zazwyczaj określa kolejne kroki, które należy wykonać. Na przykład pojedynczy wpis wymaga od nich wybrania sześciu liczb z zakresu 1-49. Mogą jednak wybrać siedem lub więcej liczb w tym samym zakresie, jeśli utworzą inne wpisy, takie jak Wiele lub Bankowiec.

Na przykład, gdy typer dokonuje pojedynczego wpisu, wybiera sześć kul lub liczb, a jedna dodatkowa (kula bonusowa) jest losowana z niepobranych 43 kul; siódemka tworzy zwycięską kombinację. Jeśli to odzwierciedlają? wylosowane na loterii, hazardzista zapewnia jackpot.

Niektórzy gracze nie wiedzą, jak grać w Mark Six online, ale nie powinni się tym martwić, ponieważ procedura jest taka sama, jak wyjaśniono powyżej. Jest jednak inny wymóg; aby postawić na loterii, należy zarejestrować konto zakładów w HKJC.

Aby to zrobić, będą musieli udać się do jednego z oddziałów oferujących zakłady poza kursem instytucji z kartą identyfikacyjną, bankomatem na swoim koncie bieżącym lub oszczędnościowym w Hongkongu oraz wpłatą 100 HKD.

Jak grać w Mark Six Lotto?
Jakie są szanse na zwycięstwo w Mark Six?

Jakie są szanse na zwycięstwo w Mark Six?

Obstawiający zawsze chcą znać swoje szanse na nagrodę za każdym razem, gdy grają w Mark Six. Cóż, ta loteria ma siedem poziomów nagród, a szanse na wygranie jackpota wynoszą 1 do 13 983 816. Z drugiej strony prawdopodobieństwo zdobycia nagród w innych dywizjach wynosi 1 na 54.

Mark Six oferuje minimalny jackpot w wysokości 8 milionów HK$, ale zwycięzcy otrzymali o wiele więcej w historii tego lotto dzięki losowaniu Snowball. Na przykład gracz wygrał 86,8 mln HKD we wrześniu 2017 r., a inny otrzymał 164,49 mln HKD w tym samym miesiącu w 2014 r.

Jakie są szanse na zwycięstwo w Mark Six?
Opcje wypłaty, jeśli gracz wygra Mark Six

Opcje wypłaty, jeśli gracz wygra Mark Six

Hong Kong Jockey Club ułatwił zwycięzcom Mark Six otrzymanie wypłat. Tak więc, jeśli ktoś dokonał wpisu online, jackpot jest wypłacany bezpośrednio na jego konto hazardowe; mogą je wypłacić w dogodnym dla siebie czasie, o ile zostały zweryfikowane.

 • Niezweryfikowane konta zakładów mogą inicjować wypłaty dopiero po przedstawieniu przez ich właścicieli dowodu tożsamości i adresu.
 • Zwycięzcy Mark Six, którzy kupili bilety offline, powinni udać się do pobliskiego oddziału HKJC, aby odebrać nagrody. Warto zauważyć, że muszą to zrobić w ciągu 60 dni od wygranej.
 • Jackpoty Mark Six są wypłacane tylko jako jednorazowe duże sumy i nie podlegają opodatkowaniu.

Co jeśli zwycięzcą jest obcokrajowiec?

Jeśli zwycięzca jackpota ma siedzibę poza Hongkongiem, nadal może odebrać nagrodę. Ci, którzy kupili bilety podczas pobytu w regionie, mogą skorzystać z usług autoryzowanego agenta loterii, aby odebrać swoje nagrody. Oczywiście ci, którzy grają w grę online, mają łatwiejszy czas, ponieważ pieniądze są wpłacane na ich zweryfikowane konta bukmacherskie.

Zagraniczni zwycięzcy Mark Six muszą zapoznać się z lokalnymi przepisami prawa swojego kraju, aby wiedzieć, czy ich wygrane są opodatkowane, czy nie.

Opcje wypłaty, jeśli gracz wygra Mark Six
Wskazówki i porady dotyczące gry w Mark Six

Wskazówki i porady dotyczące gry w Mark Six

 • Nie ma pewnego sposobu na wygranie Mark Six, ponieważ, podobnie jak w przypadku wszystkich innych loterii online, jej zwycięzcy są losowi. Niemniej jednak gracze gotowi podjąć ryzyko i postawić na nie mogą przynajmniej uzbroić się w kilka sztuczek, aby cieszyć się płynnymi doświadczeniami obstawiania.
 • Tak więc pierwszą rzeczą, jaką powinien zrobić uczestnik Mark Six, jest opanowanie gry. Jasne, gra jest bardzo łatwa! Ale jest też wyjątkowy, co oznacza, że jego zasady nie są podobne do zasad innych opcji. Na przykład, jeśli hazardzista nie wie, czego się od niego oczekuje, nie ma sensu kupować losu, ponieważ nawet z nim jego szanse na wygraną są zerowe.
 • Inną rzeczą, którą gracze online Mark Six mogą zrobić, aby dobrze się bawić podczas gry, jest wykorzystanie narzędzi do przewidywania, aby wygenerować liczby, które prawdopodobnie wygrają w następnym losowaniu. Zazwyczaj oprogramowanie to obserwuje wzorce, takie jak liczby, które zawsze pojawiają się we wszystkich zwycięskich kombinacjach, aby wymyślić zimne i gorące liczby. Te ostatnie to te, których prawdopodobieństwo wylosowania jest wysokie.
 • Zagłębienie się w Mark Six jest również cenną wskazówką dla obstawiających, nawet jeśli wiedzą, jak w to grać. Daje im to wgląd w kluczowe rzeczy, takie jak rodzaj wpisów, które mogą zrobić, co zrobić, jeśli wygrają i jak często mogą stawiać na loterię.
Wskazówki i porady dotyczące gry w Mark Six