Najlepszy Lotto 6/49 Loteria w 2023

Lotto 6/49 to jedna z 3 krajowych gier loteryjnych w Kanadzie. Jest międzyprowincjalna i jest zarejestrowana przez Międzyprowincjalną Korporację Loterii. Kiedy został wprowadzony po raz pierwszy, zapoczątkował rewolucję loterii w Kanadzie; ponieważ pozwalało to graczowi wybrać żądane liczby, wstępnie wydrukowane losy na loterię powoli zaczęły znikać.

Poprzednie krajowe gry, takie jak loteria olimpijska, loto Kanada i Superloto, już nie istnieją, ponieważ ich koncepcje były mniej atrakcyjne dla ludności.

Najlepszy Lotto 6/49 Loteria w 2023
Flag

Najlepsze kasyna

pl Country FlagCheckmark

AgentLotto

pl Country FlagCheckmark
Bonus50 darmowych spinów z depozytem
Show less...Pokaż więcej
Odbierz bonus
Show less...
Pokaż więcej

  AgentLotto, numer firmy 157283, to usługa hazardowa z międzynarodową licencją. Platforma umożliwia graczom zakup biletów na loterie państwowe w różnych krajach. AgentLotto to marka Agento NV, oficjalnie zarejestrowana pod adresem Abraham de Veerstraat 9, Curacao. Jako właściciel AgentLotto, Agento NV, działa na podstawie licencji wydanej przez rząd Curacao, numer sublicencji GLH-OCCHKTW0705252017. Licencja pozwala Agento NV na prowadzenie wszelkiej działalności związanej z losowaniami loterii przez dziesięć lat od uruchomienia AgentLotto online.

  Gdzie kupić losy Lotto 6/49?

  ILC ma 5 regionalnych podgrup: Atlantic Lottery Corporation, British Columbia Lottery Corporation, Ontario Lottery and Gaming Corporation, Loto-Québec i Western Canada Lottery Corporation. Istnieje kilka różnic w tych regionach dotyczących niektórych szczegółów zasad Lotto 6/49.

  Średnio zwycięzca jackpota Lotto 6/49 wygrywa około 8,8 mln $. W każdym losowaniu jest nie tylko jeden zwycięzca; istnieje nieograniczona liczba zwycięzców, ponieważ istnieje około 8 różnych sposobów na wygraną podczas gry w Lotto 6/49.

  Section icon
  Gdzie kupić losy Lotto 6/49?

  Gdzie kupić losy Lotto 6/49?

  Można kupić losy Lotto 6/49 online na oficjalnych regionalnych stronach internetowych, w różnych regionalnych aplikacjach mobilnych, a także w fizycznym sklepie, który posiada komputer ILC. Należą do nich sklepy spożywcze, sklepy ogólnospożywcze i drogerie, a także inne lokalizacje. Lotto 6/49 jest bardzo popularną loterią i dlatego bardzo łatwo ją znaleźć.

  Gdzie kupić losy Lotto 6/49?
  Historia Lotto 6/49

  Historia Lotto 6/49

  Wprowadzona 12 czerwca 1982 r. Lotto 6/49 jest pierwszą narodową kanadyjską loterią, która pozwala graczowi wybrać żądane cyfry. Kiedy został wprowadzony, gracz płacił 1 USD za udział. Aby zwiększyć jackpot, koszt uczestnictwa został zwiększony do 2 USD w 2004 r. i do 3 USD w 2013 r.

  Obecnie istnieje minimalna kwota do wygrania w jackpocie: 5M$. Co tydzień są 2 rysunki. Nie ma gwarancji, że wygrana zostanie wygrana na każdym losowaniu. Jeśli nie zostanie odebrany, sprzedaż następnego losowania zostanie dodana do 5 M$ i tak dalej. W każdym losowaniu gwarantowana jest nagroda w wysokości 1 mln $.

  Przez lata największy jackpot wygrany przez gracza Lotto 6/49 był w 2015 roku w Ontario. Zwycięzca jackpota zgarnął 64M$, czyli kwotę, która od tego czasu nie została ponownie osiągnięta. Przeciętnie jackpot wynosi około 8,8 mln $, gdy gracz go odbierze.

  Historia Lotto 6/49
  Czy Lotto 6/49 jest legalne?

  Czy Lotto 6/49 jest legalne?

  Tak, Lotto 6/49 jest legalne. Jest uchwalany przez oficjalną organizację Międzyprowincjalną Korporację Loterii, a także różne organizacje regionalne. Przychody ze sprzedaży Lotto 6/49 rozdzielane są proporcjonalnie do sprzedaży województw. Tak jak w przypadku każdego innego rodzaju loterii, aby wziąć udział, musisz być osobą pełnoletnią. W Kanadzie wiek prawny to 18 lub 19 lat, w zależności od prowincji.

  Czy Lotto 6/49 jest legalne?
  Jak grać w Lotto 6/49

  Jak grać w Lotto 6/49

  • Lotto 6/49 jest łatwe do zrozumienia. Jak sama nazwa wskazuje, Lotto 6/49 to wybór 6 cyfr od 1 do 49, który umożliwia graczowi zdobycie jackpota. Nazywa się to regularną selekcją. Cyfry regularnej selekcji mogą być wybrane przez gracza lub losowo wybrane przez komputer loterii.

  • Istnieje również możliwość wyboru gwarantowanego lota w wysokości 1 mln $, czyli jednej liczby 10 cyfr, która z pewnością znajdzie się na jednym z biletów. Numer gwarantowanej partii jest zawsze wybierany losowo przez komputer loterii, aby za każdym razem był tylko jeden zwycięzca.

  • Aby wygrać, gracz musi mieć dwie lub więcej cyfr, które pasują do tych, które zostały wylosowane w regularnej selekcji, lub dokładną liczbę gwarantowanego lota.

  • Lotto 6/49 to gra loteryjna o zmiennym jackpotu. Oznacza to, że możliwe jest, że cyfry jackpota nie zostały podane graczowi. Jeśli nie zostanie wygrana, pieniądze rosną, dopóki nie zostaną wygrane.

  • Losowania odbywają się dwa razy w tygodniu, w środy i soboty. Za każdym razem losowanych jest 7 zwykłych cyfr wyboru. Pierwsze 6 liczb to zwycięskie liczby, a ostatnia to liczba bonusowa. Aby wygrać duży jackpot, Twoje cyfry muszą pasować do pierwszych 6 cyfr, ale kolejność nie ma znaczenia. Średni jackpot szacuje się na 8,8 mln $.

  • Przy każdym losowaniu losowany jest również gwarantowany numer partii. Jest to unikalny 10-cyfrowy numer, który daje 1 M$ graczowi, który ma ten sam numer na swoim bilecie.

  • Istnieje 6 innych sposobów na wygranie mniejszych partii: dopasowanie 5 cyfr (średnio około 2000 USD), dopasowanie 4 cyfr (średnio około 80 USD), dopasowanie 3 cyfr (10 USD) i dopasowanie 2 cyfr (bilet bezpłatny). Numer bonusowy uwzględnia 2 ostatnie sposoby na wygraną. Jeśli gracz ma pasujące 2 cyfry plus numer bonusowy, wygrywa 5 $. Jeśli mają pasujące 5 cyfr plus numer bonusowy, gracz wygrywa średnio około 111 000 $.

  Jak grać w Lotto 6/49
  Jakie są szanse na wygranie Lotto 6/49?

  Jakie są szanse na wygranie Lotto 6/49?

  Szanse na wygraną Lotto 6/49 różnią się w zależności od liczby graczy. Ogólnie rzecz biorąc, szanse na wygraną w jakikolwiek sposób podczas gry w Lotto 6/49 wynoszą około 1/6,6. Szanse na wygranie dużego jackpota wynoszą około 1/14 000 000. Najłatwiejszą nagrodą jest darmowy kupon, a najtrudniejszą jest duży jackpot. Aby wygrać gwarantowany lot, jest to 1 na liczbę uczestników.

  Jakie są szanse na wygranie Lotto 6/49?
  Opcje wypłaty, jeśli wygrasz

  Opcje wypłaty, jeśli wygrasz

  Jeśli gracz wygra mniej niż 600 $, fizyczny sprzedawca, który jest właścicielem komputera ILC, może wydać pieniądze. Gracze muszą być ostrożni, ponieważ po potwierdzeniu biletu przez sprzedawcę, tylko oni lub ILC mogą wydać pieniądze. Jeśli sprzedawca nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, zwycięzca będzie musiał poczekać do 6 tygodni, zanim otrzyma pieniądze z ILC.

  Jeśli gracz wygra więcej niż 600 $, istnieją 3 opcje otrzymania pieniędzy. Zwycięzca może wysłać swój bilet pocztą, przynieść go do centrum odbioru lub przynieść do kasyna. Otrzymanie pieniędzy pocztą może zająć zwycięzcy do 6 tygodni. Jeśli gracz wygrał więcej niż 1000 $, istnieją pewne dokumenty, które należy wypełnić i wysłać lub przynieść ze zwycięskim kuponem.

  Jeśli bilet został kupiony online lub w jednej z aplikacji, a wygrana kwota jest niższa niż 25 000 $, zostanie ona przelana na konto zwycięzcy. Jeśli kwota pieniędzy przekracza 25 000 $, ILC skontaktuje się bezpośrednio ze zwycięzcą, aby wyjaśnić zasady płatności.

  Opcje wypłaty, jeśli wygrasz
  Wskazówki i triki do gry w Lotto 6/4

  Wskazówki i triki do gry w Lotto 6/4

  Istnieje możliwość grupowego zakupu losów Lotto 6/49 i podzielenia się pieniędzmi pomiędzy uczestników. Istnieją grupy internetowe, a także formuła grupowa i konwencja grupowa. W trybie online może być od 2 do 100 uczestników! Formuła jest od 2 do 20 uczestników, a konwencja na ponad 20 uczestników.

  Każdy region ma dodatkową grę, która kosztuje 1 USD i którą można połączyć z kuponem Lotto 6/49. Ta gra ma 3 różne nazwy w zależności od regionu: Tag, Extra lub Encore. 4 cyfry w BC, 6 cyfr w regionie Atlantyku lub 7 cyfr w innych miejscach są dodawane do kuponu Lotto 6/49.

  Jeśli 4 z 4 cyfr pasują, jackpot wynosi 500 000 $. Jeśli 6 z 6 cyfr pasuje, jackpot wynosi 100 000 USD, a jeśli 7 z 7 cyfr pasuje, jackpot wynosi 250 000 (w regionie zachodnim) lub 1 M$ (w Ontario i Quebecu). Istnieją inne niskie ceny za mniejszą liczbę pasujących numerów.

  Oprócz głównego losowania Lotto 6/49, istnieją losowania regionalne: Québec 49, Atlantic 49, BC 49, Ontario 6/49 i Western 49. Losowania te odbywają się w tym samym czasie co losowania Lotto 6/49 i oferują porównywalna nagroda. Te lokalne losowania dają graczowi możliwość wyboru między zakupem losu Lotto 6/49, zakupem losu regionalnego lub graniem w obie te same numery na jednym losie.

  Wskazówki i triki do gry w Lotto 6/4