Najlepszy Irish Lottery Loteria w 2022/2023

Irlandia, wyspa na Północnym Atlantyku, jest jednym z krajów w Europie z najlepszymi loteriami. Irlandzka loteria krajowa oferuje graczom kilka gier losowych. Jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy w Irish Lottery jest to, że gracze mogą kupować numery biletów z Irlandii lub innych krajów. Irlandzkie lotto 6 i 7 kulek to jedne z najpopularniejszych gier lotto. Trzeba mieć los na lotto, aby mieć szansę na wygranie losowania.

W teorii kupowanie biletów wydaje się łatwym zadaniem. Ale trafienie zwycięskiej kombinacji liczb nigdy nie jest proste. Gracze powinni sprawdzić niektóre z wymienionych poniżej miejsc, aby kupić legalne losy na irlandzką loterię.

Najlepszy Irish Lottery Loteria w 2022/2023
Autoryzowane irlandzkie loterie

Autoryzowane irlandzkie loterie

Irlandczyk Losy na loterię można łatwo kupić u autoryzowanych sprzedawców w całej Irlandii. Gracze muszą jedynie odwiedzić autoryzowany sklep z biletami i dokonać zakupu. Wybór numerów biletów zależy od decyzji gracza. Mogą wybrać grę własnymi liczbami lub wybrać losowy wybór.

Gracze, którzy często mają szczęście wybierz ich numery. Inni wolą próbować szczęścia w losowej selekcji. Gracze otrzymują fizyczne bilety po dokonaniu płatności. Wszystkim graczom kupującym bilety od autoryzowanych sprzedawców zaleca się, aby nie opuszczali sklepu bez fizycznego biletu.

Sprzedawcy internetowi

Chociaż internet ma pewne wady, każdy musi przyznać, że ułatwił i poprawił sytuację. Gracze, którzy nie mieszkają w pobliżu autoryzowanych sklepów detalicznych, mogą kupować losy na irlandzką loterię w zaciszu swoich domów za pomocą telefonów komórkowych lub komputerów osobistych. Gracze muszą tylko zalogować się na swoje konta Irish Lotto i dokonać zakupu kuponu.

Jedna z zalet kupowanie losów lotto online jest to, że nie trzeba obawiać się utraty biletu lub jego uszkodzenia. Dzieje się tak, ponieważ numer biletu pozostaje bezpieczny w Internecie. Gracze, którzy grają online, są również powiadamiani o wygranej po zakończeniu losowania. Wygrane nagrody są również wypłacane automatycznie.

Autoryzowane irlandzkie loterie
Historia irlandzkiej loterii

Historia irlandzkiej loterii

Irlandzka Loteria Narodowa została założona w 1986 roku. Loteria licencjonowana przez państwo została utworzona w celu zbierania pieniędzy na szczytne cele. Pierwsze zdrapki wydano 27 marca 1987 roku. W 1988 roku uruchomiono Lotto, a jego pierwsze losowanie odbyło się 16 kwietnia 1988 roku. Dziś około 40 procent dorosłych w Irlandii gra w narodową loterię. Do tej pory loteria zebrała ponad cztery miliardy euro.

Historia irlandzkiej loterii
Czy irlandzka loteria jest legalna?

Czy irlandzka loteria jest legalna?

Hazard został uregulowany w Irlandia Od wielu lat. Prawo irlandzkie rozróżnia gry, zakłady i loterie. Loterie w Irlandii są legalne, a każdy gracz może kupić losy Irish Lottery bez obawy, że znajdzie się po złej stronie prawa. Ustawy o grach i loteriach uprawniają loterie do prowadzenia działalności na terenie całej Irlandii. Obecnie irlandzka loteria narodowa podlega Ustawie o loterii krajowej z 2013 roku, która zastąpiła postanowienia Ustawy o loterii krajowej z 1986 roku.

Czy irlandzka loteria jest legalna?
Jak grać w irlandzką loterię

Jak grać w irlandzką loterię

Gra w Irlandzkie Lotto jest bardzo prosta. Rozpoczęcie zajmuje mniej niż trzy minuty. W Irish Lotto mogą grać zarówno gracze z Irlandii, jak i spoza tego kraju. Oto proste kroki, które gracze mogą wykonać, aby dostać się do następnego wpisu. To może być czyjś szczęśliwy dzień.

Wybierz sześć liczb

Niezależnie od tego, czy gracz gra w sklepie, czy online, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to wybrać sześć liczb od 1 do 47. Gracze mogą wybrać te liczby za pomocą siatki liczb lub użyć szybkiego wyboru, aby uzyskać sześć losowych liczb. Losy na lotto sprzedawane są po 2 euro za linię. Gracze muszą kupić dwie linie. Minimalny koszt wejścia to cztery euro.

Wybierz losowania, które chcesz wziąć udział

Gracze mogą kupić bilety na oba cotygodniowe losowania lub wybrać jedno losowanie, środę lub sobotę. Wybierają dni losowania na kuponie gry. Gracze online powinni wybrać swoje opcje na platformie.

Wybierz opcję „Plus”

Dodanie tej opcji kosztuje dodatkowe 1 euro. Gdy ktoś doda plus, otrzyma automatyczny dostęp do losowania Plus Raffle, Lotto Plus 1 i Lotto Plus 2.

Jak daleko grać z wyprzedzeniem

Gracze następnie decydują o liczbie losowań przed wypełnieniem kuponu gry. Dostępne opcje to jedno, dwa, cztery lub osiem losowań. Niektóre strony pozwalają graczom kupować bilety nawet z rocznym wyprzedzeniem.

Zapłać za wpisy

Gracze kupujący bilety w sklepie powinni zapłacić wymaganą kwotę, aby otrzymać bilety. Konta internetowe są rozliczane według liczby kosztów wpisu.

Jak grać w irlandzką loterię
Jakie są szanse na wygraną w irlandzkiej loterii?

Jakie są szanse na wygraną w irlandzkiej loterii?

Irlandzka loteria jest nadal jedną z najpopularniejszych loterii na całym świecie. Długoletnia dobra wola graczy, rozsądne ceny i prostota gry to tylko niektóre z powodów, dla których irlandzka loteria wciąż ma wysoką pozycję w branży hazardowej. Pomimo kilku zmian w zasadach gry na przestrzeni lat, nadal oferuje jedne z najlepszych kursów w grach loteryjnych.

Szanse na wygranie jackpota Irish Lotto wynoszą obecnie jeden na 10,7 miliona. Są to bardzo rozsądne szanse w porównaniu do innych loterii. Irlandzka loteria ma kilka poziomów nagród, które można łatwo wygrać. Siódma nagroda ma bardzo przyjazne szanse. Gracze muszą dopasować tylko trzy liczby. Szanse na zdobycie siódmej nagrody wynoszą 1 do 54.

Kursy Irish Lotto Plus 1 lub 2 są jeszcze lepsze w porównaniu do zwykłych gier. Mimo że wygrane w Lotto Plus 2 są niewielkie, przynajmniej jeden ma szansę coś wygrać. Każdy gracz irlandzkiej loterii musi wybrać co najmniej dwie linie. To obniża szanse na wygraną z jednego na 10,7 miliona do jednego na 5,3 miliona. Zakup losu Plus zwiększa szanse na wygraną do 900 000.

Jakie są szanse na wygraną w irlandzkiej loterii?
Opcje wypłaty po wygraniu irlandzkiej loterii

Opcje wypłaty po wygraniu irlandzkiej loterii

Ostatnim krokiem po wygraniu w Irish Lottery jest otrzymanie nagrody. Sposób ubiegania się o nagrodę zależy od ilości wygranych pieniędzy.

Gracze online

Gracze, którzy kupują losy Irish Lottery przez Internet, otrzymują płatności zgodnie z wygranymi nagrodami. Nagrody o wartości od 1 do 99 euro są automatycznie przekazywane do portfela online gracza. Wysyłany jest czek na wygrane od 100 do 500 euro. Formularz roszczenia do wypełnienia jest wysyłany przed wystawieniem czeku na wygrane o wartości od 501 do 9999 euro. Gracze, którzy wygrali co najmniej 10 000 euro, powinni zadzwonić do Departamentu Roszczeń z Krajowej Loterii i dokonać ustaleń w celu przetworzenia nagrody.

Gracze detaliczni

Gracze posiadający zakupione zwycięskie losy powinni odebrać nagrodę w ciągu 90 dni od daty losowania. Bilet należy okazać przy odbiorze nagrody. Od jednego do 100 euro należy odebrać u dowolnego agenta National Lottery. Od 101 do 2500 euro do odebrania w dowolnym urzędzie pocztowym. 2501 do 14,999 euro do odebrania w An Post Prize Claim Centre.

Opcje wypłaty po wygraniu irlandzkiej loterii
Wskazówki i porady dotyczące gry w irlandzką loterię

Wskazówki i porady dotyczące gry w irlandzką loterię

Chociaż gracze potrzebują głównie szczęścia, aby wygrać w irlandzkiej loterii, nadal potrzebują kilku sztuczek, aby umieścić ich na nagradzanej pozycji. Gracze muszą wybrać sześć liczb i dopasować je do tych wylosowanych z puli od 1 do 47, aby otrzymać pierwszą nagrodę. Istnieją jednak inne nagrody za trafienie tylko dwóch liczb. Oto kilka wskazówek, jak zmaksymalizować swoje szanse na wygraną.

Obstawiaj dwa razy w tygodniu

Postaw zakłady na oba losowania tygodnia, aby mieć nową szansę w każdym dniu losowania. Dzieje się tak, ponieważ im więcej obstawia się, tym większe są jego szanse na wygranie nagrody.

Irlandzkie Lotto Plus

Najbardziej godną uwagi cechą Irish Lottery są dwa dodatkowe losowania, do których można dołączyć, kosztując jedno euro. Gracze powinni spróbować obstawiać Lotto Plus 1 i 2, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Zakłady systemowe

Zakłady te pozwalają graczom wybrać więcej niż sześć liczb z 47. Zwiększa to szanse gracza na wygraną, ponieważ nie jest to standardowy zakład. Gracze muszą tylko kliknąć wszystkie liczby, które chcą obstawić system. Wszystkie możliwe kombinacje liczb są wybierane automatycznie z wybranych cyfr. Gracze korzystający z zakładów systemowych mają szansę wygrać główną wygraną lub nagrody niższej ligi.

Wskazówki i porady dotyczące gry w irlandzką loterię