Fastpay

FastPay to platforma do płatności online, która umożliwia użytkownikom handel, płacenie i otrzymywanie pieniędzy. Jest to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności wprowadzonych przez firmę Next-Generation Communications Company z siedzibą w Kurdystanie w 2017 roku. Ta metoda płatności obejmuje regiony takie jak Bliski Wschód i kraje arabskie. Jest to wiodący portfel mobilny używany do dokonywania wpłat na stronach hazardowych w Iraku.

FastPay służy do zakupów w sklepach fizycznych i internetowych oraz przelewów pieniężnych, a także zakupu losów lotto. Ze względu na różne zalety ten mobilny portfel zyskał szerokie uznanie wśród irackich graczy lotto. Jedyną wadą jest to, że FastPay jest obecnie ograniczony tylko do irackich graczy. Głównym powodem jest to, że proces rejestracji wymaga od użytkownika posiadania irackiego numeru telefonu komórkowego.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Fastpay
Jak dokonać wpłaty za pomocą Fastpay

Jak dokonać wpłaty za pomocą Fastpay

W związku z tym używanie go poza Irakiem jest wyzwaniem. Ale firma pracuje nad znalezieniem rozwiązania, które pozwoliłoby na znaczące wejście na globalny rynek hazardowy. Gracze zazwyczaj ładują gotówkę do swoich portfeli FastPay za pośrednictwem bankomatów DenizBank, kart kredytowych lub przelewów bankowych. DenizBank jest wiodącym dostawcą płatności bankomatowych FastPay, chociaż klienci pozabankowi mogą również korzystać z usługi za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Obecnie bardzo niewiele witryn akceptuje depozyty FastPay, ale w przyszłości, wraz z rozwojem branży hazardu online, prawdopodobnie pojawi się więcej platform lotto online z FastPay. Gracze muszą najpierw upewnić się, czy ich ulubiona strona loterii akceptuje FastPay przed przystąpieniem do dokonywania płatności.

Aby to potwierdzić, gracze powinni porozmawiać z agentem obsługi klienta. Przed wpłatą na strona loterii online który akceptuje FastPay, użytkownicy muszą pobrać aplikację FastPay i założyć bezpłatne konto. Następnie powinien upewnić się, że na koncie jest wystarczająca ilość środków na pokrycie depozytu.

FastPay to bardzo elastyczna płatność, a jej użytkownicy mogą to potwierdzić. Może być powiązany z kontem bankowym, szczególnie dla tych, którzy są członkami DenizBank. Ta opcja płatności jest spółką zależną tureckiego DenizBank w Stambule. Konto bankowe jest połączone z FastPay za pomocą karty kredytowej lub sekcji „Wyślij pieniądze” przelewu bankowego.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Fastpay
Proces wpłaty

Proces wpłaty

Procedura dokonywania wpłaty tą metodą nie różni się od innych e-portfelów metody depozytowe na rynku.

 1. Gracz loguje się na stronie loterii FastPay za pomocą nazwy użytkownika i hasła
 2. Idą do sekcji bankowej lub kasjera i wybierają FastPay jako opcję wpłaty
 3. Następnie należy wprowadzić dane konta FastPay (numer telefonu komórkowego i hasło)
 4. Następnie gracz określa kwotę depozytu
 5. Muszą postępować zgodnie z instrukcjami witryny i potwierdzić wpłatę

Kolejnym korzystnym aspektem FastPay jest to, że umożliwia on osobom niebędącym członkami banku dokonywanie wpłat za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Dodatkowo ta metoda nie ma limitów depozytowych.

Gracze mogą wpłacać do maksymalnego limitu, na jaki pozwalają ich witryny loterii online. Witryny loteryjne często mają elastyczne limity depozytów, od np. 10 $ dla zwykłych graczy i do 5000 $ dla high rollerów. Klienci mają to szczęście, że ustalają dzienne limity depozytów za pośrednictwem swoich kont FastPay, uprawiając w ten sposób odpowiedzialny hazard.

Proces wpłaty
Jak dokonać wypłaty za pomocą FastPay

Jak dokonać wypłaty za pomocą FastPay

Aby zapewnić bezproblemową wypłatę wygranych, witryna loterii online z FastPay nałoży różne warunki. Większość witryn loterii ma minimalny i maksymalny próg wypłaty.

Istnieje również ograniczenie liczby nagród, które można otrzymać w ciągu dnia lub tygodnia. Dobrym przykładem jest strona internetowa z loterią, która umożliwia wypłaty cztery razy w tygodniu od co najmniej 50 USD do 10 000 USD. Aby zażądać wypłaty, konto gracza musi wygrać co najmniej 50 $.

Telefony komórkowe są przydatne podczas dokonywania wypłat na Androidzie i iOS. Warto zauważyć, że gracze mogą wypłacić swoje wygrane tylko za pomocą opcji płatności, której użyli podczas dokonywania wpłaty. Na przykład, jeśli klient użyje innej metody wpłaty, nie będzie mógł użyć FastPay do wypłaty.

Jak dokonać wypłaty za pomocą FastPay
Proces wypłaty

Proces wypłaty

Okres przetwarzania wypłaty różni się w zależności od witryny loterii online. Ważne jest, aby pamiętać, że każda strona loterii ma unikalną procedurę obsługi wypłat. Jednak podstawowe kroki są identyczne dla prawie wszystkich witryn loterii online. Podstawowy proces jest następujący.

 1. Po zalogowaniu się na stronie loterii, na której jest zarejestrowany, użytkownik przechodzi na stronę kasjera
 2. Użytkownik przechodzi do wyboru metody płatności i, w tym przypadku FastPay, do żądania wypłaty
 3. Następnie klient wprowadza numer telefonu komórkowego połączony z jego kontem FastPay
 4. Następnie uzupełniają kwotę do wypłaty
 5. Witryna loterii będzie potrzebować dowodu, że prezentowane informacje należą do legalnego właściciela konta
 6. Transfer odbywa się natychmiast po zweryfikowaniu tożsamości gracza przez witrynę

Najlepsze witryny loterii FastPay zapewniają bezpłatne wypłaty na loterii. Jeśli jednak gracz chce wypłacić więcej niż maksymalna dozwolona kwota, może być zmuszony do uiszczenia dodatkowej opłaty.

Proces wypłaty
Bezpieczeństwo i ochrona w FastPay

Bezpieczeństwo i ochrona w FastPay

Bezpieczeństwo musi być brane pod uwagę zawsze, gdy chodzi o środki finansowe i poufne dane klientów. Klienci muszą mieć pewność, że ich fundusze nie zostaną naruszone lub że dane osobowe nie zostaną ujawnione. Według portfela FastPay stosuje najsurowsze środki bezpieczeństwa, szyfrowanie i metody ochrony danych.

Dzięki protokołowi HTTPS (szyfrowanie SSL) wszystkie platformy internetowe FastPay i aplikacje mobilne są bezpieczne. Portfel posiada również certyfikat (PA-DSS), co zwiększa bezpieczeństwo danych użytkownika i informacji transakcyjnych. Aby uniknąć naruszeń bezpieczeństwa danych, witryna korzysta z zapory sieciowej za każdym razem, gdy ma miejsce transakcja finansowa. Zapory sieciowe rzadko są penetrowane przez hakerów lub innych złośliwych użytkowników, którzy chcą popełnić oszustwo.

Silne hasło, odcisk palca i odcisk twarzy służą do ochrony konta FastPay. Takie dane są zbierane od Klienta podczas procesu rejestracji. Komponenty biometryczne są unikalne wśród użytkowników i nie mogą być sfałszowane przez oszustów, zwłaszcza odcisk palca i odcisk twarzy.

Oszuści mogą również używać fałszywych numerów telefonów i e-maili podszywających się pod dealerów FastPay. Klienci powinni mieć świadomość, że kontakty FastPay są wyświetlane na ich oficjalnej stronie internetowej. Za każdym razem, gdy do klientów dociera inny adres e-mail lub numer telefonu, FastPay ostrzega, że takie próby należy zignorować i natychmiast zgłosić.

Bezpieczeństwo i ochrona w FastPay
Opcje obsługi klienta Fastpay

Opcje obsługi klienta Fastpay

Przedstawiciele klienta są twarzą firmy, dlatego ich komunikacja musi być bardzo skuteczna. Klienci zawsze szukają najlepszego rozwiązania napotykanych wyzwań.

Na szczęście specjaliści ds. pomocy technicznej w FastPay używają języka ojczystego klienta, aby uprościć terminy techniczne. Oferują całodobowy dostęp do niezawodnej pomocy. Aby skontaktować się z obsługą techniczną, można skorzystać z następujących metod:

Dostawca płatności musi podkreślać doskonałą obsługę klienta. To powiedziawszy, FastPay ma uprzejmych przedstawicieli obsługi klienta. Dzięki nienagannej obsłudze klienta firma mogła się rozwijać, utrzymując lojalnych klientów. Obsługa klienta obejmuje również sekcję FAQ, która obejmuje ogólne odpowiedzi na często zadawane pytania.

Zachęcamy klientów do zapoznania się z sekcją często zadawanych pytań, aby uzyskać instrukcje dotyczące rozwiązywania drobnych problemów, nawet przed skontaktowaniem się z personelem pomocy technicznej. Alternatywnie użytkownicy mogą wypełnić formularz kontaktowy, podając swoje nazwiska i adresy e-mail. W ten sposób agenci obsługi klienta będą mieli łatwy czas na rozwiązywanie problemów związanych z płatnościami i innych problemów technicznych.

Opcje obsługi klienta Fastpay